Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany! Głosujemy na Przytulisko Znajdki :)


Lemoniada

Twój kandydat do KrakVetu na wrzesień, to:  

494 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do KrakVetu na wrzesień, to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      7
    • Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych BERNARDYN
      35
    • Wolontariusze z Szydłowca
      25
    • Przytulisko Znajdki
      317
    • Schronisko w Milanówku
      6
    • Przytulisko w Rachowie Starym
      106


Recommended Posts

hm.. jestem w szoku.
Wczoraj caly dzien mnie nie bylo,wchodze z rana pewna wygranej znajdek a tutaj niemile zaskoczenie!

Wiosna dla mnie jest ogolnie skreslona. Tylko glupies, slepiec, badz osoba majaca w tym jaksi interes moglaby powiedziec ze glosowanie przebieglo wporzadku. Nagla aktywacja wszystkich osob zarejestrowanych w 2009 r ?! Obled...

A gest Grey Animals jako ze oddadza 2 tyz zł traktuje jako zwykla "lapowke" a zebysmy sie odczepili i dali temu spokoj. O nie nie nie moi drodzy panstwo.
Przez takie ruchy krakvet zacznie miec w nosie ogranizowanie takich dobroczynnych akcji gdyz moze miec dosyc owych oszustw.

Nie ladnie wiosno... nie ladnie Grey animals. Nikt na dogo czy miau nei zyczy sobie raczej miec doczynienia z oszukancami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bric-a-bric, fakt pozostaje faktem. Umownie , uzgadnialiśmy wspólnego kandydata zarówno na dogomanii jak i na miau. To wszystko zaczyna się sypać , zaczynają być stosowane krótko ujmując dosyć nieczyste zagrania. O wielu fundacjach słyszałam, z nie jedną mamy kontakt , ale dalibóg o fundacji Grey Animals informację powzięłam dwa dni temu. Zajrzałam na stronę ; garstka psiaków i kilka kotów, koni doliczyłam się kilka . Popularność Fundacji ogromna, Fundacji,której dotychczas nikt nie znał ? Karmy dla koni w Krakvecie nie ma... Zatem dla kogo ta z wygranej ? Życzymy sukcesów, efektywnej pomocy zwierzętom z jednym małym ale... dostrzegajcie innych i stosujcie gentelmańskie zasady. Ewa

Link to comment
Share on other sites

znajdki też przecież na fb miały poparcie.
czy pisał ktoś do krakvetu w tej sprawie? nie śledziłam całego przebiegu głosowania ale jeśli była sytuacja taka jak przy głosowaniu na szczecinek, to powinni nie brać pod uwagę lipnych głosów, tylko musiało by się zrobić w okół tego głośno!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']znajdki też przecież na fb miały poparcie.
czy pisał ktoś do krakvetu w tej sprawie? nie śledziłam całego przebiegu głosowania ale jeśli była sytuacja taka jak przy głosowaniu na szczecinek, to powinni nie brać pod uwagę lipnych głosów, tylko musiało by się zrobić w okół tego głośno![/QUOTE]

Była identyczna, tylko że ostatniego dnia. Po długiej ciszy przez sześć godzin licznik GA wybijał głosy z równomierną szybkością głosu na minutę, osiągając prawie połowę wszystkich głosów z dwóch tygodni. W taki sposób nie spływają głosy z agitacji.
Nie obwiniałbym za to GA. Pamiętacie głosowanie ze Szczecinkiem - nie była winna Fundacja Goldena Warta. Jednak wtedy pewien "życzliwy" na forum KV przyznał się do stosowania bota na jej rzecz, bez jej wiedzy, obrzucajć dogo inwektywami.. Zresztą Szczecinek zachował się wtedy z dużą klasą, odstępując FGW karmę wartości 2 tys...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Była identyczna, tylko że ostatniego dnia. Po długiej ciszy przez sześć godzin licznik GA wybijał głosy z równomierną szybkością głosu na minutę, osiągając prawie połowę wszystkich głosów. W taki sposób nie spływają głosy z agitacji.
Nie obwiniałbym za to GA. Pamiętacie głosowanie ze Szczecinkiem - nie była winna Fundacja Goldena Warta, a pewien "życzliwy", który przyznał się do stosowania bota na jej rzecz, bez jej wiedzy.. Zresztą Szczecinek zachował się wtedy z duż klasą, odstępując FGW karmę wartości 2 tys...[/QUOTE]tym bardziej trzeba narobić szumu w okół sprawy.

Link to comment
Share on other sites

A tak to na gorąco wyglądało...:p


[quote name='bric-a-brac']Przypominam, że zostało kilka godzin na oddanie głosów. W ciągu ostatnich 15 min Greyanimals doszło 16 głosów, Znajdkom tylko 3...

edit: W ciągu 20 minut oni 20 głosów, my 3...
19:00 463:602
19:20 483:605[/QUOTE]

[quote name='UBOCZE']Teraz już 524 głosy - czyli w przeciągu 44 min. - 41 głosów. Innymi słowy prędkość przybywania - 1 głos na minutę...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']znajdki też przecież na fb miały poparcie.
czy pisał ktoś do krakvetu w tej sprawie? nie śledziłam całego przebiegu głosowania ale jeśli była sytuacja taka jak przy głosowaniu na szczecinek, to powinni nie brać pod uwagę lipnych głosów, tylko musiało by się zrobić w okół tego głośno![/QUOTE]

KV był informowany już w trakcie głosowania, wtedy gdy zauważono alfabetycznie ułożone nicki logujących się użytkowników forum KV (logowało się paru na tą samą literę alfabetu, za chwilę na następną). Mam nadzieję, że KV ustosunkuje się do pism w sprawie sprawdzenia głosów, szczególnie, że były podejrzenia wysuwane przez wolontariuszkę GA o zmowę pomiędzy KV a Znajdkami (?)
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=131159&start=765[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Krakvet ogłosił zwycięzcę, Grey Animals...[/QUOTE]

Nie chciałam wcześniej pisać, ale że jest już po fakcie, to napiszę teraz: nie wiem jakim cudem, ale próbowałam zagłosować z domowego komputera, z nowo utworzonego konta, i dostałam komunikat, że z twojego komputera głos już został oddany, co oczywiście było wierutną bzdurą, bo nigdy nie miałam z domowego kompa konta na Krakvecie. Nie rozumiem tego, mógłby ktos mi to jakoś wytłumaczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Nie chciałam wcześniej pisać, ale że jest już po fakcie, to napiszę teraz: nie wiem jakim cudem, ale próbowałam zagłosować z domowego komputera, z nowo utworzonego konta, i dostałam komunikat, że z twojego komputera głos już został oddany, co oczywiście było wierutną bzdurą, bo nigdy nie miałam z domowego kompa konta na Krakvecie. Nie rozumiem tego, mógłby ktos mi to jakoś wytłumaczyć?[/QUOTE]
Ja ze swojego też nie mogłam oddać ;) dopiero u drugiego znajomego się udało..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Nie chciałam wcześniej pisać, ale że jest już po fakcie, to napiszę teraz: nie wiem jakim cudem, ale próbowałam zagłosować z domowego komputera, z nowo utworzonego konta, i dostałam komunikat, że z twojego komputera głos już został oddany, co oczywiście było wierutną bzdurą, bo nigdy nie miałam z domowego kompa konta na Krakvecie. Nie rozumiem tego, mógłby ktos mi to jakoś wytłumaczyć?[/QUOTE]
Miałam to samo z głosowaniem na jednym kompie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...