Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany! Głosujemy na Przytulisko Znajdki :)


Lemoniada

Twój kandydat do KrakVetu na wrzesień, to:  

494 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do KrakVetu na wrzesień, to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      7
    • Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych BERNARDYN
      35
    • Wolontariusze z Szydłowca
      25
    • Przytulisko Znajdki
      317
    • Schronisko w Milanówku
      6
    • Przytulisko w Rachowie Starym
      106


Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krakvet nie odpisał na żadną w dwóch PW, jakie im wysłałam. Druga, wysłana wczoraj wieczorem, została odczytana już po ogłoszeniu dzisiejszych wyników. I nie sądzę, by się odnieśli do czegokolwiek. Kilka osób zgłaszało problemy z oddaniem głosów, przyznam, że tego nie zgłaszałam krakvetowi, bo trudno składać reklamacje w czyimś imieniu. No ale przegraliśmy o 10 głosów, więc... przykre, bo znacznie więcej osób miało problem z oddaniem głosu. Mi już dziś wszystko opadło :(

[quote name='Finetta']Przytulisko Znajdki zostało zgłoszone do październikowego konkursu.[/QUOTE]
Jak to? W październiku ma być cel z miau. Na listopad miał być Rachów... Potem grudzień znowu miau, więc najbliższy termin to styczeń...

Link to comment
Share on other sites

chyba jedyny sposób to poprosić teraz jakiegoś dobrego informatyka z dogo czy miau, by "dopilnował" kolejnych zwycięstw.
nie ma co się angażować już chyba skoro głosowanie i tak jest lipne. skoro raz się udało, to podejrzewam, że już co miesiąc będą takie sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka']No właśnie - teraz miesiąc kotków.
Według mnie osoba, która zgłosiła Znajdki powinna wycofać zgłoszenie.[/QUOTE]
Już zauważyłam zgłoszenie na Krakvecie, ale ono nic nie zmieni. Ci, którzy agitowali na znajdki na pewno nie zrobią świństwa umowie dogo-miau, więc bez obaw.

Agaga, dokładnie taki sam mam niesmak. Po co się trudzić i prosić znajomych, rodzinę, agitować, zaznaczać, że z jednego kompa tylko jeden głos, jak można inaczej... [SIZE=1]Nawet na wydarzeniu się nie kryli, tylko pokasowali posty... Zdążyłam tylko jednego screena wyłapać... [url]http://imageshack.us/photo/my-images/256/98313197.png[/url]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Obrzydliwe... i jeszcze sie ciesza. W ten sposob daleko nie zajda, jak na razie mnie sie nowo powstala fundacja nie kojarzy z krysztalowa uczciwoscia... a najzabawniejsze, ze jak tylko zaczeli przez chwile przegrywac, to bylo wielkie oburzenie, ze ci drudzy na pewno oszukuja... normalnie jak wczorajszy wywiad Lisa na tvp2.../Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']
Agaga, dokładnie taki sam mam niesmak. Po co się trudzić i prosić znajomych, rodzinę, agitować, zaznaczać, że z jednego kompa tylko jeden głos, jak można inaczej... [SIZE=1]Nawet na wydarzeniu się nie kryli, tylko pokasowali posty... Zdążyłam tylko jednego screena wyłapać... [url]http://imageshack.us/photo/my-images/256/98313197.png[/url]
[/SIZE][/QUOTE]

Obrzydliwe jest to, że GA mówi w komentarzach wydarzenia Znajdek, że niewygodne posty są kasowane.
A sama robi jak widać to samo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']J[SIZE=1]Nawet na wydarzeniu się nie kryli, tylko pokasowali posty... Zdążyłam tylko jednego screena wyłapać... [url]http://imageshack.us/photo/my-images/256/98313197.png[/url]
[/SIZE][/QUOTE]
to już jest dowód że oszukiwano! wyślijcie jeszcze to do krakvetu z odpowiednim komentarzem, może akurat...............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...