Jump to content
Dogomania

Czarok i Medar-nareszcie w nowych domach.


czarok

Recommended Posts

Medar przeszedł dziś wczesnym rankiem drugą operację - usunięto mu lewą nieczynną nerkę z powodu ropnia na niej; ma też zapalenie otrzewnej;leży ciągle na bloku opercyjnym; stan jego jest krytyczny;
ma załozone dreny; jest płukany; otrzymuje leki p/bólowe i antybioktyki; ma zapewnioną nieustanną opiekę lekarską na całą noc;
prosiłam o ratowania go bez względu na koszty;
reszta jest w ręku Tego, który decyduje o naszym losie i zadecyduje o losie Medara;

EMIR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='loozerka']naprawde z niepokojem zagladalam tu widząc, ze nowy post napisałaś, Ty Emir. Na szczęście wieści co najmniej neutralne...i aby nie bylo gorszych...[/quote]

Uważam, że mimo wszystko byli właściciele powinni odpowiedzieć za krzywdę Medara. Wcześniej, w obliczu walki o jego życie, walki, która wydawała się zmierzać ku zwycięstwu, nie wydawało się to istotne. Teraz widać, jak straszliwie ma wyniszczony organizm i jak musi cierpieć...:placz:

Link to comment
Share on other sites

[U]Wiadomość z kliniki z godz. 15.00[/U]

Prawa nerka podjęła pracę; są problemy z utrzymaniem temperattury, która waha się między 35 -36 o C.
Wielu lekarzy w klinice zna historię Medara ; są ogromnie poruszeni i jak zapewniano mnie klinice robią wszystko by go uratować. Jednak o rokowaniach nie chcą się wypowiadać ponieważ stan jego jest nadal krytyczny;
[B][COLOR=red]ALE MEDAR WALCZY O ŻYCIE !!![/COLOR][/B]
Boże jak mu pomóc??!!
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Medar, pieseczku, trzymaj się (ew. kroplóweczki ogrzane do prawidłowej temperatury ciała i przykrycie, ale to pewnie wiecie).
EMIR - Ty też się trzymaj i nie trać nadziei. Zrobiłaś już wszystko co można było zrobić, a jeszcze tylu masz czworonożnych przyjaciół do obdarowania.
Zadbaj też o siebie, choć przez chwilę dziennie. Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']a ja myślę, że on nie przeżyje:placz: :shake: gdyby był choć lepiej odżywiony-:roll: ale nerki u psa...to wyrok śmierci:shake:[/quote]

Co Ty nie powiesz :crazyeye: ? Wiesz, że człowiek też należy do ssaków i z jedną nerką może pożyć wiele lat?? Nie siej defetyzmu :mad: tylko trzymaj kciuki...

Link to comment
Share on other sites

[U]Wiadomości z 21.30:[/U]

Nerka pracuje lepiej niż rano;
ciągle trwa walka o utrzymanie właściwej ciepłoty jego ciała;
dostaje leki p/bólowe morfinopochodne
podnosi głowę a nawet usilował wstać!
Imponująca jest jego wola życia
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...