Jump to content
Dogomania

Sara z urwanym ogonkiem jest w nowym domku;-)prosze admin o przeniesienie watku!!


elainfo

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na tym wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34821&page=65&highlight=paros[/URL]
znajdziesz post uzytkownika Paros, stan na nazwie Paros i wyslij prywatna wiadomosc z twoja prosba.
[SIZE=1](Paros, przepraszam, mam nadzieje, ze nie naduzywam twojego zaufania.)[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
mozna tez inaczej i nie tylko do Paros; wejdz na [U]mape pomocy dogo[/U], i sprawdz, np W-wa, albo woj. w-skie, albo inne, kto deklaruje pomoc w zamieszczaniu ogłoszen i napisz do tych osób. na pewno ktos pomoze - samemu ciezko walczyc. tak jest szybciej, bo nie wszyscy zagladaja na dogo regularnie, nie kazdy czyta twoj watek, a taka prosbe trudno zlekcewazyc.
powodzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]ela!!!!![/B]
[B] przykro mi bardzo ale właśnie dostałam taka wiadomość... ktoś nas podpieprzył że aukcja była charytatywna:crazyeye:... i na te bidy też miało iść...
:angryy: oto text maila... nie wiem o co chodz!!!!!!:-o[/B] [B]komu coś przeszkadzało??

[/B][/SIZE] [I][SIZE=2]Witamy,[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte przez pracownika Allegro:[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]CHARYTATYWNA-ŻEGNAY ORLEN! za ŚMIERĆ KUBUSIA!! (155427276)
CHARYTATYWNA-ŻEGNAY ORLEN! za ŚMIERĆ KUBUSIA!! (155431472)
BESTIALSKO SKRZYWDZONA MŁODA SUCZKA! PRZYGARNIJ!! (156496475)[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][B]Wszystkie opłaty za te aukcje/przedmioty zostały automatycznie zwrócone.[/B][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Usunięte aukcje/przedmioty (lub ich opisy) były niezgodne z zasadami, które obowiązują na Allegro.[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]

[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Nasze działania opierają się głównie na zgłoszeniach od Użytkowników oraz firm i instytucji, których część uczestniczy w [URL="http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/ochrona_praw.php"]Programie Współpraca w Ochronie Praw[/URL]. Chcielibyśmy kontynuować współpracę z Tobą, ale ponowne wystawienie tego typu towaru lub inne naruszenie zasad może spowodować trwałe zawieszenie dostępu do Allegro [/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]--
Z poważaniem,
Zespół Allegro
Dział Weryfikacji[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][SIZE=3][B]ela!!!!![/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]przykro mi bardzo ale właśnie dostałam taka wiadomość... ktoś nas podpieprzył że aukcja była charytatywna:crazyeye:... i na te bidy też miało iść...[/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]:angryy: oto text maila... nie wiem o co chodz!!!!!!:-o[/SIZE][/B][SIZE=3] [B]komu coś przeszkadzało??[/B][/SIZE]

[I][SIZE=2]Witamy,[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte przez pracownika Allegro:[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]CHARYTATYWNA-ŻEGNAY ORLEN! za ŚMIERĆ KUBUSIA!! (155427276)[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]CHARYTATYWNA-ŻEGNAY ORLEN! za ŚMIERĆ KUBUSIA!! (155431472)[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]BESTIALSKO SKRZYWDZONA MŁODA SUCZKA! PRZYGARNIJ!! (156496475)[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][B]Wszystkie opłaty za te aukcje/przedmioty zostały automatycznie zwrócone.[/B][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Usunięte aukcje/przedmioty (lub ich opisy) były niezgodne z zasadami, które obowiązują na Allegro.[/SIZE][/I]



[I][SIZE=2]Nasze działania opierają się głównie na zgłoszeniach od Użytkowników oraz firm i instytucji, których część uczestniczy w [URL="http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/ochrona_praw.php"]Programie Współpraca w Ochronie Praw[/URL]. Chcielibyśmy kontynuować współpracę z Tobą, ale ponowne wystawienie tego typu towaru lub inne naruszenie zasad może spowodować trwałe zawieszenie dostępu do Allegro [/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]--[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Z poważaniem,[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Zespół Allegro[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Dział Weryfikacji[/SIZE][/I][/quote]


o SHIT!!!!! to o co im chodzi??? ......dziekujemy k...a Zespołowi Alllegro...:shake: :shake:

no to jak do diaska ta psina ma naleźć dom..??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']o SHIT!!!!! to o co im chodzi??? ......dziekujemy k...a Zespołowi Alllegro...:shake: :shake:

no to jak do diaska ta psina ma naleźć dom..??[/quote]

elu... zadzwoniłam tam- powiedziano mi tylko tyle- że "ktoś" zgłosił im naruszenie zasad przy sprzedaży naklejek orlenowskikuba... a nie było to nic niezgodnego z regulaminem sądząc po tym że nie tylko ja sprzedaję te naklejki, a czterech innych allegrowiczów też!!! mają sprawdzić czy coś było w mojej aukcji nie tak... a wycofać musieli wszystkie moje aukcje- mają odpowiedzieć mi w mailu, co kto i jak... do 72 godzin...
Że naklejki wycofali to OK!!!( wiadomo o co chodzi!!!) ale Sunia znajdzie się na allegro na pewno zaraz po tym jak tylko odpowiedzą mi na maila!!!

wiec wycofanie aukcji to nie wina allegro, ale kogoś baaaaaaaaardzo zyczliwego...................:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lord&Churchill']elainfo wszystko się sprzysięgło przeciwko Saruni. Myślę, że jest tak dlatego, że ona jet ci przeznaczona. Życie splątało wasze losy, tylo, że twój TZ jeszcze tego nie widzi.:-(
A ponieważ nie wszystko w życiu jest piękne, więc dalej szukamy domku dla Sarci.[/quote]

Elcia nie może Saruni przygarnąć, uwierzcie...
Ale teraz ją tuli z całego swojego wielkiego serducha...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="function() { for(var i = 0, b = this[0], l = this.length-1; i < l; i++) siedze z sarą od Piatku sama!!!po tygodniu czasu jak jej kupiłam kosci -gryzaki dopiero dzis przy mnie postanowiła sie zająć jedna kostka, podwedzana taką... (strasznie sie ucieszyłam bo od tygodnia zagrzebywała ja nosem w kocu, albo wachała i odchodziła- jakos niezabarzdo widziała co z nia zrobic..)jak ona ja zaczęła żuć ,ciumkać , mietosić to po godzinie całe mieszkanie smierdziało padliną.. ja nie miałam pojecia w co sie pakuję..kupujac te kość.. ,że jak to namieknie to taki FETORRRR!!!!ale z drugiej strony ciesze sie ,,ze sara ma zajecie .. bo te 1 kosc od wczoraj meczy..;-)))przez co zmalało jej zainteresowania noga od stołu czy krzesłem..:angryy: Kochana z niej psina.. dzis wracając od Mafii z hoteliku. podjechałam do Empiku po prezenrt urodzinowy dla TZ, a przy okazji kupiłam 3 książki jak wychowywac psa!! fortune tam zosttawiałm.. ale dzis SARy nauczyłam komendy"SIAD"!! tzn. wiem ,ze to tzreba powtarzać długo i namietnie przez przez wiele dni.. ale dzis ja nayuczyłam i reagowała.:loveu: :loveu: bardzo mądra jest SARA. ano a jak wyszłam na spacer to pokociłam sie z chłopem, który mi niegrzecznie bardzio zwróciła uwage ,że pies sra na trawnik. (mogł zaczekac ,az sara skonczy przynajmniej.. to by zobaczył że sprzatam po psoe..ale jak jest wulgarnym prostakiem to tak tez go potraktowałam!!!sar mi sie własnie pcha na fotel(lubi to robic zawsze jak siedze przed kompem.. i kładzie mi łape na plecach-)))

[COLOR="red"]CUDOWNA SARA SZUKA CUDOWNEGO OPIEKUNA!!!! NA zawsze!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

zaczyna byc nieciekawie.. moi rodzice zaczynaja tracic cierpliwosc.. pytaja jak długo sara jeszce u nich ma być...?? a tu ani widu ani słychu o nowym domku dla Sary.. o rany co ja mam zrobic..??

[SIZE=7]PILNIE SZUKAMY DOMU STAŁEGO DLA 9 MIESIĘCZNEJ SUCZKI SARY!!!!!![/SIZE]
[SIZE=7] MOGA BYC INNE PSY W DOMU, BADŹ KOTY.. DZIECI TEZ MILE WIDZIANE. SARA UWIELBIA TOWARZYSTWO INYCH ZWIERZAT I KOCHA DZIECI!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Anashar, dzieki ,ze wstawisz sare na allegro.. Clokwork, dałaś texcik Anashar?? ;-)) moi rodzice juz mnie zaczynaja strasznie meczyc żeby cos zrobic z tym psem.... Bosheee a ja żeadnej alternatywy.. nie mam.. prócz schroniska..Moj TZ powiedział,że jak ja niechce to on sare zawiezie sam do schronuu... (okrutny jest jak niewiem co....:mad: :mad: :mad: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']no co ty Ela... o 2-giej w nocy miałam wysyłać?? ;) już wysyłam ... za momencik! dzięki anashar!! odwoływałam się do allegro- ale i tak odpisali że aukcje wycofano na wniosek "użytkownika" - że muszą wycofywać jeżeli ktoś doniesie.......:shake:[/quote]


Klokłorczku kochany dla sary godzina nie ma znaczenia:evil_lol: .
dzieki dzieki-lepiej póxno niz wcale:diabloti: ( a i za ten haracz na Mafię..dzienx;-))):cool2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...