Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='kkasiiiar']Zobaczymy jak wyjdzie nastepne spotkanie i bede Panstwu proponowac ta suczynke.[/QUOTE]
Na razie trzymam kciuki, żeby poszło dobrze z Twoją :)

[quote name='majowa']to ja zapraszam na bazarek :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/219013-Bazarek-%C5%9Awi%C4%85teczny-dla-Baloniarek-i-Szafranka-do-12-grudnia-do-22-00?p=18146885#post18146885[/url]

żeby nie było, ze o Was nie myślę ;)[/QUOTE]
O, jak fajnie - zaraz lecę :)

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie Witamy nowe Klubowiczki jak i młode duchem Baloniary :loveu:

melduje się na posterunku :eviltong:
Listy gotowe- uzupełnione :lol:

Trzymamy mocno kciuki za Carmen :ylsuper:
Bardzo dziękujemy Majowej za bazarus :multi: i Wszystkim za pełnioną wartę na Klubowym wątku :lol:

Link to comment
Share on other sites

W takim razie ja uprzejmie donoszę, że:

a) moja pensjonariuszka Masza jedzie do DS w sobotę (kciuki może tylko potrzebne, żeby wszystko było OK, bo tak naprawdę to dopiero dom będę sprawdzać (razem z Maszką) właśnie w sobotę. Ale Pan na zapoznaniu był, został przyjęty bardzo pozytywnie (szczególnie, że miał pełną kieszeń smaczków ;))

b) mój nadworny domowy Księgowy właśnie puścił przelew na kwotę 496,80 zł, czyli 1/3 z utargu na bazarku luksusowym (edycja II)

Z baloniarskim pozdrowieniem - JA! :)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, znacie BUDRYSEK? To jest dopiero baloniara... Wszystko co chore wyciąga i do domu zabiera, a długi w lecznicy to ma takie, że szok... Komornik jej grozi.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210000-Splacamy-mega-dlug-za-pszczynski******...BUDRYSEK-sama-nie-da-rady...pomozmy[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']W takim razie ja uprzejmie donoszę, że:



b) mój nadworny domowy Księgowy właśnie puścił przelew na kwotę 496,80 zł, czyli 1/3 z utargu na bazarku luksusowym (edycja II)

Z baloniarskim pozdrowieniem - JA! :)[/QUOTE]
Dolaczam sie do baloniarskiego pozdrowienia i bardzo sie ciesze, ze udalo sie nam zdobyc troche pieniedzy przed Swietami dla zwierzakow u Baloniar:)
"Ksziegowemu" osobiscie dziekuje;)

Link to comment
Share on other sites

Mestudio - oficjalnie już witamy w naszych progach :)

Nutusia - gratulacje (dla Ellig wielkie podziękowania). Super!

Budrysek kojarzę i wczoraj przyszła mi do głowy, widocznie mamy wszystkie podobny instynkt dzielenia się :) Jeśli ta karma będzie u mestudio do podziału to można zapytać Budrysek, czy chce i mogę sfinansować koszt wysłania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Tak, znam BUDRYSEK, zastanawiam się czy można by jej wysłać część tej karmy? Znam firmę, która przewiezie paczkę do 30 kg o określonych wymiarach jednak za 18 zł. Moglibyśmy odpowiednio spakować jej tę karmę i wysłać za te 18 zł.[/QUOTE]
Mozna wesprzec karmą z pieniedzy Baloniar ale na konkretnego psiaka.
Pamietajcie ,ze musimy pomagac wielu Baloniarom.
Podajcie proszę watek psa BUDRYSEK, ktory potrzebuje karme.

Link to comment
Share on other sites

A ja tak nieśmiało zapytam... Czy któraś ciotka ma miejsce na dużego psa? Pies wiernie czekał pod szpitalem podczas choroby swojego pana, niestety powrotu do domu już się nie doczeka... W Mysłowicach długo nie pożyje :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217881-Cierpliwie-czeka%C5%82em-pod-szpitalem-dlaczego-%C5%9Bmier%C4%87-Ci%C4%99-zabra%C5%82a...-ON-kowaty[/url]

Deklaracje z wątku mogłyby iść na ewentualne leczenie, deklaruje się podarować osobie, która weźmie go na BDT 15kg karmy co miesiąc, aż do czasu znalezienia mu domu. Teraz mi będzie na sercu chłopak siedział...

Link to comment
Share on other sites

Czasem własna bezsilność mnie dołuje.
Zadzwoniła koleżanka, że u jej męża na teren firmy przyplątała się wczoraj suczka i w nocy się oszczeniła. SM powiedziała, że w schronie nie ma miejsc i nic nie zrobią. A czas sobie leci, maluchy jeszcze ślepe, więc trzeba działać.
W Łodzi znam dosłownie 3 osoby, nie mam żadnych wtyczek w żadnym schronie.

Jedna osoba mi poradziła UM, żeby do nich dzwonić, ale okazało się że zgierski Medor jest skłonny wziąć sunię, a SM dała ciała, bo na wieść że mają przywieźć rodzinkę chyba woleli powiedzieć że miejsc nie ma. Koleżanka ma telefon do komendanta i zobaczymy co dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Ciotki, znacie BUDRYSEK? To jest dopiero baloniara... Wszystko co chore wyciąga i do domu zabiera, a długi w lecznicy to ma takie, że szok... Komornik jej grozi.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210000-Splacamy-mega-dlug-za-pszczynski******...BUDRYSEK-sama-nie-da-rady...pomozmy[/url][/QUOTE]

może i finansowo z "baloniarskiego" konta pomożemy - w częściowej chociaż spłacie długu?

Link to comment
Share on other sites

Nutusia dobra robota :) trzymamy mocno kciuki za Maszę:)

[quote name='Ellig']Mozna wesprzec karmą z pieniedzy Baloniar ale na konkretnego psiaka.
Pamietajcie ,ze musimy pomagac wielu Baloniarom.
Podajcie proszę watek psa BUDRYSEK, ktory potrzebuje karme.[/QUOTE]

dobrze napisane :) konkretny psiak w potrzebie i jego wątek -popieram zapytanie o karmę bezpośrednio Budrysek a tak ogólnie to miły gest ze strony Osoby, która chce podarować taką dużą ilość karmy-bardzo dziękujemy :)

mmd kolejna psia tragedia za dużo Tych bezdomniaków w potrzebie :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Co to za sunia w tej Łodzi? Jeśli uśpicie ślepy miot, może by się znalazł DT dla zrozpaczonej matki?...[/QUOTE]
Jak do Ciebie dzwoniłam to nie wiedziałam jaka. Później okazało się, że duża, taka w typie owczarka mazowieckiego. Mało adopcyjna - więc bym Cię nią nie uszczęśliwiła.

Ona wlazła na teren i gdzieś na dworze urodziła. Tam są dwa spore psy "zatrudnione" na stałe, mogło się zrobić niebezpiecznie. No i nie bardzo kto miał ją do siebie zabrać.
Koleżanka podzwoniła i sunia już w Medorze. Szczeniaki pewnie uśpią, ale najważniejsze, że mamusia już nie na dworze.

[B][SIZE=3]Przyszła ciężka kasa od Nutusi :)[/SIZE][/B]
Idę uzupełniać post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Przekazuję dla Baloniarek 150 zł z kwoty, którą zaoszczędziła Pusia idąc do domu :-).
Poproszę o numer konta i późniejsze potwierdzenie na wątku Pusi:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214640-Pusia-Kud%C5%82atka-ma-domek-z-ogr%C3%B3dkiem-%29?p=18146057#post18146057[/url]
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...