Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='mestudio']A ile ulv ma zwierzaków w domu?[/QUOTE]
[quote name='_ogonek_']Dogomaniacką Lenę bernardynkę, którąś z tych pinczerowatych dziewuch ;), Krę, Żubra cziłka, Mańka i pewno coś jeszcze] + kocie stadko, ale ja już dawno straciłam rachubę...[/QUOTE]


Własne trzy: Krę, Żubra(cziłek) i pinczerowatą PIKU :)
Tymczasów psich trzy (Lena- z zapleczem finansowym, jeszcze starutki ślepy jamnik, on też ma jakies deklaracje , Maniek+ 2 (jamnisia i Kora) w innych dt, ale częściowo na jej utrzymaniu
no i kotów masa

Link to comment
Share on other sites

Psów rzeczywiscie 6: tyczasy- Lena staruszka- bernardynka, dziadzio jamnikowaty ślepo-głuchy Nestor, Maniek, tchórzyk z płytką w łapce i moja własna trójca, czyli straszna Kraksa, Żubr i Pikulinka (mikrops z koszmarnym charakterem i na bakier z anatomią).


Kotów 9, z czego trzy są moje ;) a z tych sześciu jeden to karzełek-lejek, jeden paralitek i jedna kicia z padaczką, reszta w miarę normalne ;)


Co do tych 25 % to fakt, na śmierć zapomniałam, na usprawiedliwienie napiszę, że przez ostatnie 2 tygodnie miałam zapalenie oskrzeli i ciocię uziemioną po wypadku (a własnie się dziś okazało że to nie stłuczenie, jak twierdzili na SORze, tylko ma złamaną kość w miednicy i ma się nie ruszac jeszcze miesiąc, bomba). Jak tylko mi sie wypłata zjawi to zaraz przeleję, ok?.... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Psów rzeczywiscie 6: tyczasy- Lena staruszka- bernardynka, dziadzio jamnikowaty ślepo-głuchy Nestor, Maniek, tchórzyk z płytką w łapce i moja własna trójca, czyli straszna Kraksa, Żubr i Pikulinka (mikrops z koszmarnym charakterem i na bakier z anatomią).


Kotów 9, z czego trzy są moje ;) a z tych sześciu jeden to karzełek-lejek, jeden paralitek i jedna kicia z padaczką, reszta w miarę normalne ;)


Co do tych 25 % to fakt, na śmierć zapomniałam, na usprawiedliwienie napiszę, że przez ostatnie 2 tygodnie miałam zapalenie oskrzeli i ciocię uziemioną po wypadku (a własnie się dziś okazało że to nie stłuczenie, jak twierdzili na SORze, tylko ma złamaną kość w miednicy i ma się nie ruszac jeszcze miesiąc, bomba). Jak tylko mi sie wypłata zjawi to zaraz przeleję, ok?.... :oops:[/QUOTE]


do Pikulinki i Kraksy mam ślepego kurdupelka Dropsika ( pożeracza smyczy i wykładzin podłogowych)- do kompletu by się nadawał..... lubisz go, więc..... co Ty na to? ;):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shinya']co nie zmienia faktu że prowadzę bdt ;] no nic spytać zawsze wolno :] pozdrawiam

a co do wątku shelby był wstawiony ale nie mam zielonego pojęcia co się z nim stało na dogo :/[/QUOTE]

Ja bardzo przepraszam, ale fakt, że prosiłaś o pomoc finansową na psa, który jest TWÓJ jednak baaaaaaaardzo zmienia postać rzeczy... Przyznaj, że sytuacja dość, powiedziałabym... niezręczna! Szczególnie w obliczu postawy innych osób na tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

Kochane, ma któraś miejsce dla szczeniaka? Jak się nic dla niego nie znajdzie, zostanie "reproduktorem"...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223926-Bydgoszcz-3-4-miesi%C4%99czny-szczeniak-DT-lub-DS-na-cito!-ma-czas-do-konca-tygodnia...?p=18746998#post18746998[/url]

Link to comment
Share on other sites

A ja mam niespodziankę! Doniesiono mi właśnie, że postać pod nickiem Gusiaczek, czyli moja Osobista Odsercowa Przyjaciółka, zadeklarowała od siebie i swojej Rodziny comiesięczną wpłatę na nasz "baloniarski interesik" w wysokości 20 zł :) Dzięki, Kochani!!!:loveu:[/QUOTE]

Serdecznie witam Baloniarki i ich Podopiecznych:) Mam nadzieję, że nasze ziarenko przyda się. Przykro, że tak skromnie, ale wiadomo co los przyniesie?, a od czegoś zacząć trzeba;) Mało sprawna jestem w poruszaniu sie po Dogo, ale Nutusia mnie nauczy! :) Zatem za jakiś czas będę się tu zjawiała z szybkością światła - na razie po omacku i baaardzo powoli. Podobnie, jak Nutusia jestem technicznie sprawna inaczej:) - wczoraj naklikałam sie do Was - chcę wysłać, a ono gada "niezalogowana" - a wydawało mi się, że byłam;) Miłego dnia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Kurczę, to ja mam więcej niż ulv potworów. Muszę to zmienić koniecznie, ratunku!!!!!

Postu Shinya nie będę komentowała - lepiej zamilknąć w tym temacie.
Dlaczego ja tak nie umiem????[/QUOTE]

Bo Ty jesteś... Baloniarka z krwi i kości! ;)

Gusiaczku, witaj!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Bo ja się staram intensywnie redukować stadko- w grudniu kotów było 13, potem zmniejszyło się do 8, teraz znów widać tendencję wzrostową ;) Poza tym przypominam, ze mieszkam w mieszkaniu :eviltong: (no i dwa psy i kota mam niejako pod pilotażem, także finansowym na innych tymczasach).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Bo ja się staram intensywnie redukować stadko- w grudniu kotów było 13, potem zmniejszyło się do 8, teraz znów widać tendencję wzrostową ;) Poza tym przypominam, ze mieszkam w mieszkaniu :eviltong: (no i dwa psy i kota mam niejako pod pilotażem, także finansowym na innych tymczasach).[/QUOTE]

Ja tylko napisałam, że muszę to zmienić koniecznie!!! Zgłupieję przez te potwory, szczególnie koty mnie dobijają bo trudno je wyadoptować, a i kilka psów pewnie nigdy domów nie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Ja tylko napisałam, że muszę to zmienić koniecznie!!! Zgłupieję przez te potwory, szczególnie koty mnie dobijają bo trudno je wyadoptować, a i kilka psów pewnie nigdy domów nie znajdzie.[/QUOTE]
Kociaki ogłoszę!
Jak się je wysterylizuje to ogłosimy i domki im znajdziemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Tylko że te koty są beznadziejne, kto zechce koty, które nie chcą korzystać z kuwety?[/QUOTE]
Ja mam takich w porywach od 10 do 12.Mieszkaja w specjalnej kociej budzie pod zadaszonym tarasem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']oj kochana mestudio widzę że się wkopałaś to ile ty masz zwierząt?[/QUOTE]

Wkopałam się nie pierwszy raz, niekoniecznie przez dogo, ale z dogo też mam kwiatka na zawsze i jestem teraz mądrzejsza po szkodzie.
Mam w tym momencie 20 zwierząt. Do adopcji 4 koty - wątpię aby ktoś toto zechciał bo absolutnie nie chcą korzystać z kuwety. 5 psów mogłoby łaskawie znaleźć dom, ale liczę na to, że chociaż 2 znajdą.
Te koty znalazłam z ich matką rok temu, kuwetę miały od maleńkiego i nie uznają. Mieszkają w domku obok domu, albo w domu, ale wtedy to mam cyrk i nie wiem jak się ogarnąć tak sikają i robią koopy gdzie im pasuje. Próbuję je brać do domu na nauki, ale one są niereformowalne.

Link to comment
Share on other sites

Mestudio, a może jest jakiś preparat odstraszający dla kociaków, coś kiedyś słyszałam.
Jak będziesz miała wolną chwilkę, to poszukaj, ja to wam kupię.

Fąfel, Brina i Jordan są cały czas ogłaszane, mają powyróżniane ogłoszenia, nie wiem czemu ludzie nie dzwonią...buu :(

Link to comment
Share on other sites

Te preparaty nie działają tak jak powinny, są do stosowania zewnętrznego. Te kociaki jak były mrozy to miałam je w domu, ale sikały na legowiska, a kooopy robiły w całym domu. Po nocy legowisko, które sobie upatrzyły zawsze było do prania, a smród niemożliwy. Sporadycznie któryś skorzystał z kuwety, a kuweta jest czyszczona po każdym kocie i nie ma, że coś w niej zalega.
Fąfel to pies problemowy. Brina stara. Jordan i Punia mają szansę. Jordi czeka tylko na właściwy telefon:-).

Link to comment
Share on other sites

Lejka mam jednego, za to upartego. Leje z upodobaniem na stoły i w miękkie, czyli np psie posłania (jedynie zrezygnował ze szczania na moje łóżko, no bo mu to.. eee... wyperswadowałam :mad: (spryskiwaczem do kwiatów). do tego ma karłowatość przysadkową. KOMU kotecka???? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...