Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[FONT=&quot]Dziewczyny, sorki za OFF, ale Fundacja Grey Animals jest w dramatycznej sytuacji!![/FONT]
[FONT=&quot][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223839-Fundacja-Grey-Animals-ILE-MO%C5%BBNA-NIE-SPA%C4%86-Mamy-48-godzin-na-du%C5%BC%C4%85-zmian%C4%99.-Damy-rad%C4%99"][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/223839-Fundacja-Grey-Animals-ILE-MO%C5%BBNA-NIE-SPA%C4%86-Mamy-48-godzin-na-du%C5%BC%C4%85-zmian%C4%99.-Damy-rad%C4%99[/COLOR][/URL]
Zrobiłam wątek, proszę o "rozdmuchanie" gdzie tylko się da. Walczymy o to by móc działać! [/FONT]
Potrzebujemy ludzi, którzy nagłośnią nasz problem, sami już nie dajemy rady!!

Bardzo proszę o pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

Informuję niniejszym, że w piątek po południu jadę do Łodzi i wracam w nocy. Zwierzątka zabrać nie mogę, bo prawdopodobnie nie będę jechała własnym autem, ale gdyby trzeba było przewieźć coś innego - służę. Gdybym jednak miała odebrać "to coś" w Wwie, musiałabym to zrobić jutro, gdyż w piątek się już do miasta stołecznego nie wybieram ;)

Link to comment
Share on other sites

[I]Witam Łódzki klub Baloniarek ;]

Jest możliwość wspomóc mnie karmą ? również prowadzę BDT ale teraz sytuacja finansowa mnie bardzo przycisnęła aby prosić was o pomoc w związku z brakiem pracy. Shelby wyciągnęłam ze schroniska z łapą złamaną Fundacja niechciane i Zapomniane pomogła mi w pierwszej opercji teraz mi pomaga Fundacja Pomagajmy razem. Zwierzęta w Potrzebie w opłaceniu drugiej. Potrzebna mi karma Josera, która działa na kości i sierść bo niunia ma skłonności alergiczne. Pozdrawiam ;)[/I]

Edit:
wątek niusi na niebieskim:

[url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=68&t=6875[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Ponadto czy tam czasem nie pisało, że sunia zostaje u was na DS? hm.[/QUOTE]
[quote name='"Shinya"']Proszę o przeniesienie wątku do / prosimy o pomoc/ córcia zostaje u nas na DS <3 <3 <3 / jak będę miała chwilkę wolną tow stanie nowe zdjęcia Shelby:) a mam ich trochę^^[/quote]
Tak jakby...
Przykro mi, ale musimy odmówić :/ jest kilka sprzeczności z naszymi postanowieniami.


Inna sprawa, że sporo osób do nas zagląda i jeśli ktoś będzie chciał pomóc to na pewno już do Ciebie trafi :)

Link to comment
Share on other sites

ciocie, podajcie mi proszę nr konta, bo chcę zwrócić 25% ze 100 zł jakie dostałyśmy na karmę odchudzającą dla Migotki, która jest u Pyrdki na BDT :)

Mam jeszcze pytanie, w związku z tym, że chcemy/planujemy zabrać pod nasze skrzydła tą oto małą sunie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223740-Patyczek-umrze-%28%28%28.-Pilnie-potrzebny-DS-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/223740-Patyczek-umrze-%28%28%28.-Pilnie-potrzebny-DS-DT-!!![/URL], najpierw umieścić w lecznicy, jeśli okaże się że nie ma parwo, to zabrać do BDT, jest osoba która zaoferowała pomoc finansową w ewentualnym leczeniu i utrzymaniu w lecznicy, ale potrzebny jest paypal, tak więc moje pytanie: czy ktoś ma może paypala i mógłby wtedy nam ewentualnie pomóc i odebrać pieniążki na paypal i nam przekazać? wiem, zamotałam się w opisie, ale chyba wiecie o co mi chodzi? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Cioteczki jest taka sprawa ale nie wiem co zrobić z tym fantem.. jedna z Baloniarek nie mająca stałej deklaracji prosiła o wsparcie, pomoc otrzymała jednak w myśl obowiązujących zasad wymagamy zwrotu 25% a termin 6 tyg minął :roll:[/QUOTE]

A kto to? Bo czasami dziewczyny zwracały od razu? chyba mmd tak zrobiła? kurde, już nie pamiętam.

btw. widziałyście, że rozliczanie mamy w 1 poście a nie 2? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']A kto to? Bo czasami dziewczyny zwracały od razu? chyba mmd tak zrobiła? kurde, już nie pamiętam.

btw. widziałyście, że rozliczanie mamy w 1 poście a nie 2? ;)[/QUOTE]
O dżizas, co za chochlik... no i mamy bałagan...

Wiem, o kogo chodzi, o ulv, tak? Trzeba ją szturchnąć chyba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']

btw. widziałyście, że rozliczanie mamy w 1 poście a nie 2? ;)[/QUOTE]
Ty, a czemu tak teraz jest???
Zauważyłam to w wątku Rokiego... myślałam że skasowałam posta przy edycji :oops:...

Tyle razy się mierzyłam dopisać do Klubu..
Ale BDT nie mam, ogłaszam tylko psiaki,ale u mnie to tak jeżdżąco nieco... A nie chcę na niesłowną osobę wyjść...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Chyba wiem, iwoniam dostała od nas ale ona zwraca w bazarkach tak? to Ulv jeśli się nie mylę. Zwrot 25 % z 200 zł. Tak?[/QUOTE]


[quote name='mmd']

Wiem, o kogo chodzi, o ulv, tak? Trzeba ją szturchnąć chyba...[/QUOTE]

Ciotki zgadza się chodzi o ulv - nasze zasady wiecie żeby potem nikt mi nie powiedział że Osoba x nie miała deklaracji i nie musiała oddawać a On musi to zrobić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']

Tyle razy się mierzyłam dopisać do Klubu..
Ale BDT nie mam, ogłaszam tylko psiaki,ale u mnie to tak jeżdżąco nieco... A nie chcę na niesłowną osobę wyjść...[/QUOTE]

ale Ty się nie zastanawiaj tylko jak chcesz to śmiało do nas dołącz- Zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...