Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Ellig']Oddam nastepujace leki i preparaty, najchetniej do odbioru w Warszawie:

[B][SIZE=3]Anivital Cani Agil - 520g (225 tab.)[/SIZE] [SIZE=2]praktycznie cale opakowanie w sklepie kosztuje prawie 200zł[/SIZE][/B]- [COLOR=#b22222][B]zarezerwowany dla Mestudio[/B][/COLOR]

[URL]http://allegro.pl/na-kosci-i-stawy-cani-agil-225-tabl-kurier-i2614267387.html[/URL]
[B]
Encorton 10 mg - 2,5 opakowania, ponad 40 tabl.[/B]

[B]Euthyrox 200 - 6,5 opakowania, ponad 300 tabl. [COLOR=#b22222]zarezerwowany dla Mestudio.[/COLOR][/B][/QUOTE]

[B][COLOR=#006400]W tym momencie zostal juz tylko ENCORTON[/COLOR]....oraz

Duzy worek swiezej nie otwieranej karmy wet.[/B][B][COLOR=#008080]EUKANUBA : Daily Care Sensitive Joints[/COLOR] - [SIZE=2][COLOR=#0000cd]cena w sklepie okolo 200zl[/COLOR][/SIZE][/B]

[url]http://www.eukanuba.pl/products/eukanuba-daily-care-sensitive-joints[/url]

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

Uprzejmie donoszę, że od wczoraj mam nową podopieczną. Imienia jeszcze nie ma. To znaczy ma, ale do niej nie pasuje i na nie nie reaguje ;) Dzieciaczek ma pewnie w okolicach pół roku, bo właśnie zębiaszczy garniturek wymienia. Urocze stworzonko jest. Będzie wątek i zdjęcia, jak tylko się ogarnę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Uprzejmie donoszę, że od wczoraj mam nową podopieczną. Imienia jeszcze nie ma. To znaczy ma, ale do niej nie pasuje i na nie nie reaguje ;) Dzieciaczek ma pewnie w okolicach pół roku, bo właśnie zębiaszczy garniturek wymienia. Urocze stworzonko jest. Będzie wątek i zdjęcia, jak tylko się ogarnę :)[/QUOTE]

Niekończąca się opowieść.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Oddam nastepujace leki i preparaty, najchetniej do odbioru w Warszawie:

[B][SIZE=3]Anivital Cani Agil - 520g (225 tab.)[/SIZE] [SIZE=2]praktycznie cale opakowanie w sklepie kosztuje prawie 200zł[/SIZE][/B]- [COLOR=#b22222][B]zarezerwowany dla Mestudio[/B][/COLOR]

[URL]http://allegro.pl/na-kosci-i-stawy-cani-agil-225-tabl-kurier-i2614267387.html[/URL]
[B]
Encorton 10 mg - 2,5 opakowania, ponad 40 tabl.[/B]

[B]Euthyrox 200 - 6,5 opakowania, ponad 300 tabl. [COLOR=#b22222]zarezerwowany dla Mestudio.[/COLOR][/B][/QUOTE]

[quote name='Ellig'][B][COLOR=#006400]W tym momencie zostal juz tylko ENCORTON[/COLOR]....oraz

Duzy worek swiezej nie otwieranej karmy wet.[/B][B][COLOR=#008080]EUKANUBA : Daily Care Sensitive Joints[/COLOR] - [SIZE=2][COLOR=#0000cd]cena w sklepie okolo 200zl[/COLOR][/SIZE][/B]

[URL]http://www.eukanuba.pl/products/eukanuba-daily-care-sensitive-joints[/URL][/QUOTE]
Kto jeszcze potrzebuje karme specjalistyczna i ENCORTON?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B][COLOR=#006400]W tym momencie zostal juz tylko ENCORTON[/COLOR]....oraz

Duzy worek swiezej nie otwieranej karmy wet.[/B][B][COLOR=#008080]EUKANUBA : Daily Care Sensitive Joints[/COLOR] - [SIZE=2][COLOR=#0000cd]cena w sklepie okolo 200zl[/COLOR][/SIZE][/B]

[URL]http://www.eukanuba.pl/products/eukanuba-daily-care-sensitive-joints[/URL][/QUOTE]

ja bym Ci te karme porwała
mam lekki kryzysik po leczeniu szczeniaków i ich operacji po nosowce i wglobieniu jelita, a w domu 3 starsze psy - Erys, Czoko i Neron.
Czy gdybym Ci zapłaciła za przesylkę jest szansa na wyslanie karmy do Krk?
Jak nie to będę prosić syna koleżanki, aby podjechał do Ciebie gdy będzie w stolicy.

Link to comment
Share on other sites

Kochani potrzebuje pomocy....Jak sie wprowadza kota do domu gdzie sa psy i nigdy z kotem nie mieszkaly? Pewna Pani z mojego sklepu poprosila mnie o pomoc, malzenstwo sie rozwiodlo, pani wziela 2 koty,a kotke zostawila....Kotka ma 2 lata i mieszkala w domu, teraz jest na dzialkach,zimy tam nie przezyje...Zglosila sie pani,ze ja wezmie,a dzisiaj zadzwonila,ze jednak nie...I tak kotka laduje u mnie na dt,pierwszy raz mam kota.Pomocy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Kochani potrzebuje pomocy....Jak sie wprowadza kota do domu gdzie sa psy i nigdy z kotem nie mieszkaly? Pewna Pani z mojego sklepu poprosila mnie o pomoc, malzenstwo sie rozwiodlo, pani wziela 2 koty,a kotke zostawila....Kotka ma 2 lata i mieszkala w domu, teraz jest na dzialkach,zimy tam nie przezyje...Zglosila sie pani,ze ja wezmie,a dzisiaj zadzwonila,ze jednak nie...I tak kotka laduje u mnie na dt,pierwszy raz mam kota.Pomocy![/QUOTE]

najlepiej na początku, o ile jest możliwość, potrzymać w osobny pokoju, żeby najpierw się oswoiły ze swoimi zapachami, dźwiękami itd..


a u mnie nowy stary tymczas się pojawi, nie wiem, jak ogarnę całe towarzystwo :( - Aqsa będzie wracać z adopcji, ludzie są beznadziejni :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']najlepiej na początku, o ile jest możliwość, potrzymać w osobny pokoju, żeby najpierw się oswoiły ze swoimi zapachami, dźwiękami itd..


a u mnie nowy stary tymczas się pojawi, nie wiem, jak ogarnę całe towarzystwo :( - Aqsa będzie wracać z adopcji, ludzie są beznadziejni :([/QUOTE]

Tak już byłam na wątku Aqsy, też myśląc że są nowe zdjęcia, wiadomości, a tu... jakaś czarna seria, Teodor ,Aqsa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']ja bym Ci te karme porwała
mam lekki kryzysik po leczeniu szczeniaków i ich operacji po nosowce i wglobieniu jelita, a w domu 3 starsze psy - Erys, Czoko i Neron.
Czy gdybym Ci zapłaciła za przesylkę jest szansa na wyslanie karmy do Krk?
Jak nie to będę prosić syna koleżanki, aby podjechał do Ciebie gdy będzie w stolicy.[/QUOTE]
Niestety nie moge wyslac karmy, nie mam samochodu i nie doniose takiego ciezkiego worka na poczte....Zalezy mi na w miare szybkim odbiorze tej karmy,rezerwuje ja dla ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Kto jeszcze potrzebuje karme specjalistyczna i ENCORTON?[/QUOTE]

[B]Duzy worek swiezej nie otwieranej karmy wet.[/B][B][COLOR=#008080]EUKANUBA : Daily Care Sensitive Joints[/COLOR] - [SIZE=2][COLOR=#0000cd]cena w sklepie okolo 200zl - [/COLOR][COLOR=#008000]zarezerwowana dla iwoniam[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Skorzystajcie ze strony [url]www.wysylajnajtaniej.pl[/url].
Wysyłka do 31 kg jakieś 20 zł. Kurier dojeżdża do domu - DHL najczęściej.
Trzeba się zarejestrować, potem wypełnia się na stronie wysyłkę paczki - dane swoje i odbiorcy.
Trzeba podać wagę paczki i wymiary i zaznaczyć karton jako opakowanie to wtedy policzy wysyłkę normalnie.
Opłaca się systemem bankowym PayU i pieniążki natychmiast są u nich księgowane. Potem trzeba tylko wydrukować druczek.

Link to comment
Share on other sites

To właśnie Jagoda drzagodha wzięlła Tulika do azylu....mozna powiedzieć że uratowała mu zycie[quote name='mari23']z Głogowa jest Drzagodha, Głogów to dość daleko od Wrocka

:) doczytałam już na wątku, Macia ma naprawdę o połowę blizej do Głogowa ( podobnie, jak ja, tylko od drugiej strony, niż Macia ;))[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Kochani potrzebuje pomocy....Jak sie wprowadza kota do domu gdzie sa psy i nigdy z kotem nie mieszkaly? Pewna Pani z mojego sklepu poprosila mnie o pomoc, malzenstwo sie rozwiodlo, pani wziela 2 koty,a kotke zostawila....Kotka ma 2 lata i mieszkala w domu, teraz jest na dzialkach,zimy tam nie przezyje...Zglosila sie pani,ze ja wezmie,a dzisiaj zadzwonila,ze jednak nie...I tak kotka laduje u mnie na dt,pierwszy raz mam kota.Pomocy![/QUOTE]

i jak przyjedzie kot to koniecznie!!! karm kota i psy jednoczesnie

[quote name='Ellig']Niestety nie moge wyslac karmy, nie mam samochodu i nie doniose takiego ciezkiego worka na poczte....Zalezy mi na w miare szybkim odbiorze tej karmy,rezerwuje ja dla ciebie.[/QUOTE]

[quote name='Ellig'][B]Duzy worek swiezej nie otwieranej karmy wet.[/B][B][COLOR=#008080]EUKANUBA : Daily Care Sensitive Joints[/COLOR] - [SIZE=2][COLOR=#0000cd]cena w sklepie okolo 200zl - [/COLOR][COLOR=#008000]zarezerwowana dla iwoniam[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

Dziękuję
zatelefonuję do jednej osoby; może bedzie niedługo w stolicy, ew bede szukać

[quote name='mestudio']Skorzystajcie ze strony [URL="http://www.wysylajnajtaniej.pl"]www.wysylajnajtaniej.pl[/URL].
Wysyłka do 31 kg jakieś 20 zł. Kurier dojeżdża do domu - DHL najczęściej.
Trzeba się zarejestrować, potem wypełnia się na stronie wysyłkę paczki - dane swoje i odbiorcy.
Trzeba podać wagę paczki i wymiary i zaznaczyć karton jako opakowanie to wtedy policzy wysyłkę normalnie.
Opłaca się systemem bankowym PayU i pieniążki natychmiast są u nich księgowane. Potem trzeba tylko wydrukować druczek.[/QUOTE]

jeśli taka forma byłaby możliwa to bylo by super = za przesyłkę zapłacę
jeśli nie będę prosić kogoś, kto jeździ/jedzie ze stolicy
Dzięki za rezerwację

Link to comment
Share on other sites

iwoniam, możesz sama wypełnić to na stronie i tylko mailem wysłać Ellig druczek w załączniku do wydrukowania, bo ona musi go mieć przy nadaniu. Tylko niech Ela zmierzy wysokość(ten najdłuższy bok), szerokość i głębokość - lepiej podać zawyżone wymiary bo czasami jest wredny kurier i mierzy po swojemu próbując wyłudzić dodatkowe opłaty jeśli przekracza jakieś ich wymiary (wysokość do 140 chyba).

Link to comment
Share on other sites

A u nas wiejsko, założyłam wątek dla psiaków, którym staramy się pomóc na wsi. Mam nadzieję, że będzie tych piesków niewiele - tzn. wymagających pomocy. Kilka lat temu było ich mnóstwo i mieliśmy dom pełen szczeniaków co jakiś czas. Teraz staram się ludziom tylko tłumaczyć aby pozwalali na sterylizację swoich suczek, czasami podrzucę karmę itp.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232397-Wiejskie-klimaty-i-psie-historie-z-naszej-okolicy-Pomagamy-psiakom-na-wsi?p=19687633#post19687633[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Z powodów kilku, ale przede wszystkim dlatego, że kryzys dopadł i moją rodzinę, zmuszona jestem do zmniejszenia deklarowanych sum na KWB i KS. Zatem od października na konta w/w wpływać będzie po 10.00 zł. Poza tym nie omijam bazarków i w miarę możliwości także tą drogą staram się pomóc, że nie wspomnę o sedecznym wsparciu duchowym wszystkich Was oddanych Braciom Mniejszym.
Mam nadzieję, że skromnym wkładem powoli uda mi się spłacić dług wdzięczności za Waszą pomoc dla Ovolinki i chociaż troszeczkę przyczynić do pomocy czekającym na nią Bidulom.
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...