Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Ellig']Wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla Mmd i Nutusi:)

[IMG]http://images10.fotosik.pl/1953/acb6cd6664a95175.jpg[/IMG][/QUOTE]

Przyłączam się do zyczeń dla Solenizantek :Rose: i zapisuję sobie watek.

Link to comment
Share on other sites

[B]I ja Wam składam życzenia,
mamy widać szczęście do psucia nam krwi w imieniny czy urodziny.[/B]


[quote name='Nutusia']Dziewczyny - błagam - ostudźmy emocje, bo za dużo ich na nas spadło, szczególnie dzisiejszego ranka... Wszystkie przecież gramy do tej samej bramki!
Gucio zostaje u Mmd i będzie miał szczęśliwą i bezpieczną emeryturę, Pchełkę też mądrzy i doświadczeni ludzie wyprowadzą na psy i wreszcie znajdzie dom już do końca szczęśliwego życia. I tego się trzymajmy![/QUOTE]
Mam dla niej (Pchły) wstępnie DT.
Oby tylko ta kobieta przestała już kombinować.
[quote name='barb']Przyłączam się do życzeń dla Solenizantek :Rose: i zapisuję sobie watek.[/QUOTE]

Dziękuję za dofinansowanie 200zł do leczenia piesków.
Jak tylko odbędzie się jeden lub drugi zabieg napiszę szczegóły i załączę fakturę.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za życzenia. I za starania względem Pchełki, Iwoniu. Wieczorem na spokojnie napiszę maila do Pani, postaram się jakoś załagodzić sytuację, bo na wojnę to można iść, jak pies już będzie bezpieczny... Podam jej namiary na Ciebie i niech się umawia kiedy może (na Twoich warunkach) przywieźć Pchełkę do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Neciu masz dobre serducho wiem jak to wszystko przeżywasz tylko nie kracz za wszasu.. mniemy nadzieję że DS Majci ma duże pokłady cierpliwości a panna odpuści i zacznie zachowywać się jak należy ;) i jak tam z przyjazdem jamniczej rodzinki wiadomo już coś więcej?[/QUOTE]

Jamnisia do mnie nie przyjedzie, szkoda słów na zachowanie osoby, która zrobiła larmo, że psów nie może do siebie wziąść, bo ma ich już 6, że jej psy nie zaakceptują maluchów, po czym przyjeżdza do mnie z dwoma przerażonymi kuleczkami, oznajmia mi, że ich mi nie odda, bo się w nich zakochała, mimo iż mówiłam, że 3 miesięczny szczeniak jest już w pełni samodzielny i może iść do normalnego DS, gdzie będzie mniej psów i ludzie będą mogli z nim pracować, tak samo jego mamą, że będzie wychodził na spacery....... to nie, pani wolała wpuścić je w swoje stado. Niech siedzą do końca swoich dni w ogrodzie, bo na spacery Pani z psami nie wychodzi. Jestem zła i zrezygnowana. Szkoda mi psów.
Osobiście należę do grona osób które nie rozumią posiadania większej ilości (powyżej 3 sztuk) swoich psów.
Pani pokierowała się sercem, nie rozumem nad czym najbardziej ubolewam.

więc rozglądam się za kolejnymi szczeniakami, bo na dorosłego psa aktualnie pozwolić sobie nie moge, póki domownicy nie ochłoną po szkodach Majki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']W skrócie - pani dziś Pchełki nie odda, bo się chce z nią pożegnać......... i nie chce aby jej córka widziała oddawania Pchełki.
Wie, że dziś przywiozła by ją Malgoska nieco zbaczając z trasy, ale pojechała na działkę i nie odbierała telefonu ani ode mnie, ani od Nutusi, ani od nikogo innego.
Poinformowała, że sama Pchełkę do Krakowa przywiezie..
Pani okazała się niestety bardzo niepoważna. Szkoda, bo teraz przez nią się wszyscy denerwują Pchełcią i tym, co z nią będzie.[/QUOTE]

Szkoda, że Ci ludzie potrafią nas tak bardzo zmylić:-( Mówię tu o wizytach przedadopcyjnych, na których - zdawać by się mogło - przeprowadzamy dość drobiazgowe "śledztwo". Uznajemy, że domek jest super, a potem mamy takie kwiatki:-( Ja też się kiedyś pomyliłam i dałam świetne rekomendacje dla domu, który okazał się wielkim nieporozumieniem:-(
Bardzo to przykre, tym bardziej, że to żywe stworzenie, w dodatku tak bardzo skrzywdzone wcześniej:-( ech, szkoda gadać. Bardzo mi przykro Pchełko, że tak trafilaś:-(


Kochane solenizantki, a Wam życzę samych najpiękniejszych kolejnych adopcji, setek domków idealnych dla waszych podopiecznych, a dla Was wszystkiego co najlepsze:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']
Osobiście należę do grona osób które nie rozumią posiadania większej ilości (powyżej 3 sztuk) swoich psów.
[/QUOTE]

[B]Czyli jak ja mam swoich 5 sztuk to znaczy, ze z nami jest coś nie tak? :-( Jesteśmy gorsi niż ci co mają 3 sztuki?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe'][B]Czyli jak ja mam swoich 5 sztuk to znaczy, ze z nami jest coś nie tak? :-( Jesteśmy gorsi niż ci co mają 3 sztuki?
[/B][/QUOTE]

Nie to miałam na myśli, Ty bierzesz tymczas, serce nie sługa, zakochujesz się, mi tylko ciężko pojąć ludzi którzy mają jednego psa, dwa, adoptują trzeciego, czwartego, piątego, szóstego, siódmego i ósmego........ i najlepiej to jeszcze kolejne.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za życzenia :)
Porobiłam przelewy (iwoniam 200, Nutusia 100), przyszło też od iwoniam 15 zł za 3 miesiące.

Mamy teraz ok. 190 zł na koncie i chyba trzeba się zastanowić, co dalej. Bardzo wiele osób odeszło z dogo, a część Baloniarek albo "zamknęła interes", albo już tu nie bywa. Wydaje mi się, że utrzymywanie naszego funduszu powoli traci sens.
Druga sprawa - chyba w maju prosiłam o przemyślenie, kto mógłby być skarbnikiem, dotąd nikt się nie zgłosił, a ja tu bywam mało i chciałabym się zrzec funkcji.

Zdecydujcie, co dalej, ale
[SIZE=4][B]nie wpłacajcie już do mnie deklaracji[/B][/SIZE]
a co u mnie zostało, chciałabym, żeby ktoś przejął lub rozdysponujcie to jakoś do końca sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

To prawda że dużo osób z dogo odeszło...

Swoim skromnym zdaniem powiem że chciałabym żeby dalej wątek Baloniarek istniał
bo jakoś zawsze dodawał otuchy i wiary że bezinteresowne DT istnieją...

Ja osobiście zawiesiłam 'interes' ale tylko dlatego żeby za jakiś czas stworzyć tymczasom
lepsze warunki niż do tej pory... Od tej pory zarówno ja jak i TZ czujemy pustkę... I
tymczasy do mnie wrócą na 100% bo bez nich... smutno....
Staram się pomagać w inny sposób...

[B]Mam nadzieję że Baloniarki dalej będą istnieć...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie można się niepotrzebnie denerwować. To czy ktoś chce zostać na dogo to już własny wybór. Ja zamierzam tu być. Teraz jest nerwowy okres, my same mamy największą liczbę zwierząt pod opieką odkąd działamy. Biedna Ania musiała sobie radzić sama przez tydzień i domyślam się, że miała myśli mordercze w moim kierunku. Jeśli nikt inny się nie znajdzie mogę zostać skarbnikiem. Uważam, że nie można przerywać tak dobrej rzeczy. Sama uzyskałam pomoc dla Rafa i uważam, że powinno to trwać.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie to jest wielka inicjatywa nie możemy spocząć na laurach, pomogłyśmy wielu psiakom i to jest piękne. :) Pomożemy kolejnym, pieniądze przycieniowały się ale zdobędziemy je jakoś czy to bazarkami czy wpłatami.

Cioteczki szanuję decyzję o odejściu i pozostaniu bo w życiu bywa różnie ale Klub to nasz wspólny cel byśmy trzymały się razem pomimo wszystko.
Ja też chętnie tutaj zaglądam. Także uszy do góry i do przodu. :)

Maciu a Tobie dziękujemy za chęć zostania Skarbnikiem i jak tylko możesz przejąć tą funkcję to będzie nam bardzo miło. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście mogę. W razie wyjazdów (a raczej mi się nie zdarzają, dopiero wróciłam z pierwszego od 5 lat wspólnego, rodzinnego wyjazdu) dostęp do mojego konta (bo zapewne na prywatne ma być zbiórka) ma Lacia. Więc problemów nie powinno być. Co prawda brakuje mi jeszcze tylko bycia skarbnikiem w kolejnym miejscu, ale jakoś to będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Oczywiście mogę. W razie wyjazdów (a raczej mi się nie zdarzają, dopiero wróciłam z pierwszego od 5 lat wspólnego, rodzinnego wyjazdu) dostęp do mojego konta (bo zapewne na prywatne ma być zbiórka) ma Lacia. Więc problemów nie powinno być. Co prawda brakuje mi jeszcze tylko bycia skarbnikiem w kolejnym miejscu, ale jakoś to będzie.[/QUOTE]

no to super że podratujesz nas pod tym względem a konto prywatne możesz już do mnie podesłać :) sierpień blisko i trzeba uzupełnić deklarację

Link to comment
Share on other sites

Macia, dziękuję bardzo :)
Proszę, podaj mi swoje konto, wyślę do Ciebie to, co mam (a pewnie też na początku kilka wpłat może do mnie dotrzeć, jak wcześniej do Santino)
Z deklaracji się oczywiście nie wypisuję. Będę też zaglądać czasem :) Dla mnie to też jedyne miejsce, do którego nie boję się zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

Mmd, bardzo serdecznie dziekuje Ci za wspaniale nie tylko skarbnikowanie ale to,ze zawsze jestes gotowa do pomocy i nie trzeba na Ciebie czekac.:iloveyou:Za bazarki na rzecz Klubu,za biezace rozliczenia, za calą pracę.

Link to comment
Share on other sites

Mam zaplacone deklaracje do wrzesnia wiec na razie nie prosze o numer konta.Musze sobie pomyslec troche co dalej, kilka osob z "naszego" klubu zaklada wlasnie kolejna skarbonke, troche tego za duzo. Jakos zmeczyla mnie juz opcja ciaglego organizowania pieniadzy...........Pomysle....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...