Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Kochane a ja potrzebuje rady jak rozegrac sprawe..zwiazku z tym ze w sobote jade na szkolenie i przytepuje do pogotownia dla zwierzat chcialabym zeby moj DT byl DT dla psow z interwencji z moich okolic, watki napewno beda na dogomanii ale mam problem bo moj watek BDT odwiedza troszke osob i mam juz psiaki w kolejce :( nie wiem jak to rozegrac? macie jakies pomysly ?:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Kochane a ja potrzebuje rady jak rozegrac sprawe..zwiazku z tym ze w sobote jade na szkolenie i przytepuje do pogotownia dla zwierzat chcialabym zeby moj DT byl DT dla psow z interwencji z moich okolic, watki napewno beda na dogomanii ale mam problem bo moj watek BDT odwiedza troszke osob i mam juz psiaki w kolejce :( nie wiem jak to rozegrac? macie jakies pomysly ?:modla:[/QUOTE]

Cioteczko te psiaki w kolejce to chyba będziesz musiała przyjąć przynajmniej ja bym tak zrobiła bo głupio wyjdzie... A na wątku swojego DT napisać że teraz będziesz brała psy z interwencji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Potrzebujemy 60 tabletek Aniprazolu. My możemy kupić u weta za 4,50zł za sztukę. Może ktoś ma lepsze układy i może taniej?
Mamy do odrobaczenia całe nasze stado po tym jak Jordan został przywieziony ze schroniska z włosogłowkami.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217741-Jordan-bezz%C4%99bny-stary-par%C3%B3wek-uwi%C4%85zany-od-lat-na-%C5%82a%C5%84cuchu-w-schronisku-ju%C5%BC-u-nas-DT/page22[/URL]

TZmestudio[/QUOTE]
U nas, w gabinecie mojego Tomka, to koszt 6 zł plus 8% VAT - kupiłam dla psiaka który jest u Neris.

W hurtowni leków weterynaryjnych kupić moze tylko lekarz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm'][URL="http://spechato.cz/dogs/rankings/"]tp://spechato.cz/dogs/rankings/[/URL] dokarmiajmy czeskie psiaki :smile: czeskie wydanie pełnej miski.
Moje psiapsióły z Sierokocińca już karmią.[/QUOTE]

Hej, Dziewczyny (i Chlopaki moze tez?...)
Jest sposob na nakarmienie wszystkich pieskow codziennie - nalezy najpierw otworzyc kazdego pieska osobno, metoda "otworz w nowej karcie", a potem wszystkie po kolei nakarmic!

Sprawdzilam - dziala!

Strasznie marnie to idzie, a akcja konczy sie 15 stycznia - pomozmy czeskim pieskom!!!

Link to comment
Share on other sites

1. Otwierasz kazdego pieska w osobnej karcie
2. jak masz juz wszystkie otwarte, to wchodzisz po kolei na kazda karte i karmisz klikajac po prawo, na gorze (chyba kosc jest tam narysowana - teraz nie widze, bo na dzis mam juz nakarmione i mi nie pokaze) - jak nie kosc, to jest po czesku napisane "nakrm psa" czy cos w tym rodzaju, w kazdym razie da sie zrozumiec...

No i tak codziennie, az do 15 stycznia.

Link to comment
Share on other sites

Sposób z otwieraniem wszystkich piesków i klikaniem na każdego po kolei ostatnio sprawdziłam i działa :) Siostrzenica mi to podpowiedziała... Mnie po lewej pokazuje bardziej nakarmione, niżej te już nakarmione, a po prawej najmniej nakarmione...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=magenta][B]pomóżcie mi szukać dla nich ratunku, bezdomne psy z Rawy Mazowieckiej, sunia mix rhodesian...[/B][/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]Rozsyłajcie gdzie się da[/COLOR][/B]:(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220381-*Rawa-Mazowiecka*-sunia-mix-rhodesian-%C5%9Bpi-na-klatce-schodowej-PILNIE-DT-i-sterylka?p=18311839#post18311839[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Sposób z otwieraniem wszystkich piesków i klikaniem na każdego po kolei ostatnio sprawdziłam i działa :) Siostrzenica mi to podpowiedziała... Mnie po lewej pokazuje bardziej nakarmione, niżej te już nakarmione, a po prawej najmniej nakarmione...[/QUOTE]
sprawdziłam i dziś nakarmiłam ze 20 pejsów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Już kupiłam aniprazol dla mestudio ;)[/QUOTE]

Nie wiem co powiedzieć. Ale chcieliśmy tylko zapytać, a nie żeby od razu za nas kupować...
Dziękujemy w imieniu naszego zwierza, które jeszcze nie wiedzą że to dla ich dobra. Nie wiem kiedy będziemy mogli się odwdzięczyć za taki prezent....
Mamy nadzieję, że już sobie poradzimy.
(I teraz się dwa razy zastanowimy, zanim o coś poprosimy. :-D )

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...