Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

a ja dzisiaj obdzwoniłam kilka domków do których pojechały "moje" psiaki :)

od razu lżej na sercu :) cały wieczór chodzę zadowolona z siebie :) a banan nie znika z twarzy :p

po prostu aż sama nie wierzę, że ludzie mogą być tacy wspaniali i takich domów, jak znalazły "moje" psy, to życzę każdemu! :)

nowi właściciele są zachwyceni psiakami, no rewelacja po prostu! :)


a tak przy okazji miałam darmowe rozmowy do dzisiaj :p więc jakoś zebrałam się do dzwonienia :p
Mona (już nie "coś") pojechała do DT, co prawda mieszka na podwórku, ale lepsze to niż schron :)



tutaj któraś dobra ciotka chciała pomóc mi w ogłaszaniu mojego znaleziska :) proszę bardzo :)

Mona to przepiękna sunia wyglądająca jak border terrier. Ma dłuższą sierść o czekoladowym umaszczeniu z ciemnymi znaczeniami i białym krawatem. Gdy tylko spojrzysz jej cudowne oczy - od razu się zakochasz! Są takie magnetyczne, lecz skrywające cierpienie.... Nie pozwól by zgasły! Spraw, żeby smutek już nigdy nie zagościł na jej pyszczku... Daj jej miłość, a ona odwdzięczy się wiernością.

Mona ma niecały rok, a już doznała wielu krzywd.... Pewnie nie raz dostała kopniaka od człowieka, bo powoli traci zaufanie.... Jednak dzięki pomocy dobrych ludzi trafiła do domu tymczasowego. Nie musi siedzieć w schroniskowej klatce, a my pomożemy odbudować jej zaufanie do ludzi :)
Gdy zapozna się z człowiekiem od razu staje się radosną suczką, pełną wigoru! Potrzeba trochę czasu i cierpliwości, a zostanie twoim największym przyjacielem.

Warunkiem wyadoptowania psa jest m.in. podpisanie oświadczenia o wysterylizowaniu suni po pierwszej cieczce.


Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga - 511-732-514
[email][email protected][/email]


[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9708/dsc03131os.jpg[/IMG]

[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2192/dsc03138z.jpg[/IMG]

[IMG]http://img593.imageshack.us/img593/7379/dsc03140n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9977/dsc03127e.jpg[/IMG]

[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1521/monab.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko:) Czy ktos ma miejsce zeby wziąc na dt malutka sunię,6kg psa :) Sunia jest po bliskim spotkaniu z samochodem,połamane dwie łapki i miednica...koszt leczenia biorę na siebie(bazarki oczywiście i żebranie) chodzi o to,ze sunia powinna mieszkać spokojniutko przez kilka tygodni w klatce a u mnie to ja już ewentualne zacisze mam tylko na szafie...
Może ktoś sie zlituje:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']moja Kaja ma jechac w piątek do ds to moja pierwsza tymczasowiczka i nie ukrywam że mi troszkę smutno.[/QUOTE]

[quote name='mmd']To bierz rudaskę od Roszpunki i wszyscy będa zadowoleni :diabloti:[/QUOTE]

Bierz, polecam :)
A tak całkowicie poważnie, to na razie jestem w czarnej d... jeżeli chodzi o Kikę. Tymczasu ani widu, ani słychu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Mam pytanko:) Czy ktos ma miejsce zeby wziąc na dt malutka sunię,6kg psa :) Sunia jest po bliskim spotkaniu z samochodem,połamane dwie łapki i miednica...koszt leczenia biorę na siebie(bazarki oczywiście i żebranie) chodzi o to,ze sunia powinna mieszkać spokojniutko przez kilka tygodni w klatce a u mnie to ja już ewentualne zacisze mam tylko na szafie...
Może ktoś sie zlituje:placz:[/QUOTE]

Zacisze... A co to jest??? U mnie psów dużo mniej niż u Ciebie, a i tak na ogół jest taki rejwach, że rozmawiając przez telefon wychodzę na dwór, uważając, żeby pies jakiś nie wyszedł ze mną ;) A nie - mam - strych!!! Do telefonu się nie nadaje, nie wiem, może dach metalowy przeszkadza, ale tam jest najciszej... Tyle że nie ma ogrzewania...

Link to comment
Share on other sites

Kochane, wpadłam na chwilkę Was serdecznie pozdrowić :) i zmykam zaraz lulu :)

+mam ogromną prośbę do dziewczyn z Łodzi i okolic (mmd już poinformowana ;) ) - zerknijcie proszę w wątek w moim podpisie: w powiecie pajęczańskim ktoś najprawdopodobniej podpierniczył księdzu z plebanii sunię husky 7-letnią. Niestety bez czipa i niewysterylizowana, więc boimy się że nowe "rodowodowe" szczeniaki się na allegro wkrótce pojawią :( Miejcie pliz oczy otwarte.

Kolorowych!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A będą pasowały do śniegowców? ;)

Ja oesemesowałam wszystkie domki "moich" psiaków. Dostałam odpowiedzi, telefony, maile, zdjęcia... Beczałam jak małe dziecko, takie wszystko szczęśliwe, kochane, chwalone, jedyne, wyjątkowe. Kocham tę robotę!;)[/QUOTE]


ja to samo :) powysyłałam sms'y i podzwoniłam :) w ten sposób wczoraj chodziłam caaalutki wieczór uśmiechnięta :) a jak dzisiaj dostałam foty, to normalnie bajka! :)

zaraz powrzucam :) wysłałam razem z anita_happy psa do Gdyni, czyli przez prawie całą Polskę, ale opłacało się :)

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie, ale muszę prosić o pomoc:
Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę.
Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy.
Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne.
To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się.
Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi.
Ja już nie chodzę na grzyby.
Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu.
Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']wybaczcie, ale muszę prosić o pomoc:
Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę.
Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy.
Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne.
To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się.
Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi.
Ja już nie chodzę na grzyby.
Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu.
Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

ale umowę na zwożenie psów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']ale umowę na zwożenie psów?[/QUOTE]
Oooo, właśnie na Ciebie chciałam zapolować.
Jutro będę znała szczegóły co mają, co potrzebują.
Na pewno potrzebują schronu, bo cała ta okolica nie ma nic.
Dziś niewiele ustaliłam z gminą, bo byłam w biegu. Umówiłam się na telefon po 12.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Oooo, właśnie na Ciebie chciałam zapolować.
Jutro będę znała szczegóły co mają, co potrzebują.
Na pewno potrzebują schronu, bo cała ta okolica nie ma nic.
Dziś niewiele ustaliłam z gminą, bo byłam w biegu. Umówiłam się na telefon po 12.[/QUOTE]

jeśli zwożenie psów, to Radom pomimo, że jest dobrym schroniskiem po prostu nie ma miejsc..... zamiast 300 mamy prawie 700 psów....

a zapewne chodzi o zwożenie psów....


może w Warszawie coś znajdziecie? Paluch? Psi Anioł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Paluch ma 800 miejsc i ponad 2500 psów, nie mówiąc o kotach.
Psi Anioł, po aferze w Celestynowie, powinien powiększyć sie ze trzy razy.
Kiszka potworna[/QUOTE]

2500 psów :o o boże.... żeby tylko drugie Wojtyszki się nie zrobiły..... jestem ciekawa jak pracownicy wyrabiają przy TAKIEJ ilości psów? :o


Radom za pewne się nie zgodzi...., nie mamy już gdzie umieszczać psów z interwencji.... jest garstka osób, które ogłaszają psy, robią im zdjęcia.... itd.

ja ledwo co zipię.... wróciłam do domu przed 18 (a w schronie byłam jakoś przed 10) i mam masę zdjęć do obrobienia już nie mówiąc o pisaniu tekstu do ogłoszeń i samym ogłaszaniu....
a dodatkowo jestem trochę chora, katar leci mi z nosa, gardło mnie boli...... chyba w końcu się wykończę -.-
i pomimo najszczerszych chęci znowu położę się po pierwszej....

szkoda gadać...



ale takie zdjęcia dodają sił :)

[IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9159/s5007792.jpg[/IMG]

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1125/s5007835.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...