Jump to content
Dogomania

Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)


suślik

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochane moje- nie będę ukrywała,że boję się ..nie wiem jak zareagują moje dziewczyny -one są ze schronu ,"po przejściach' i mimo rocznego pobytu u mnie nadal boją się ludzi... przez bramę to wprost szaleją na widok obcych psów...może tylko przez bramę...mogę spróbować,mam też możliwość chwilowej izolacji gdyby coś było nie tak...tylko chwilowej bo planuję położyć nową podłogę w psiarni i wtedy moje dziewczyny będą musiały przebywać w ogrodzie...nie będę też ukrywała,że nowa,drewniana podłoga to spory wydatek i dlatego będę potrzebowała niedużego wsparcia jeśli Alex trafi do mnie...
mam tylko nadzieję,że z jego mordeczką wszystko będzie dobrze ...no i dziewczyny przyjmą go "po ludzku"...

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze żeby chłopak został zabrany z ulicy i trafił jak najszybciej do weta ........trzeba zbierać pieniążki na jego utrzymanie .......było by wspaniale gdyby psiaki się dogadały i Alex mógłby spokojnie poczekać u Ciebie na cudowny domek :* Trzymam mocno kciuki za chłopaka i już biegnę porozsyłać wątek i ściągnąć tu cioteczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę wpadłam ( jak zobaczę rachunek tel za połączenia i za korzystanie z neta to padnę na zawał :/ ) z Asencją musze porozmawiać przez tel już jej wyslałam PW.
Dzisiaj w dzień nie dam rady nakarmić Alexa. teraz jestem na wsi, mam rodzinną uroczystość i wracam późnym wieczorem. na pewno będę go szukała pod wieczór jak wrócę. ale wolałabym, żeby nie był głodny i spragniony w dzień. Więc naprawdę liczę na Waszą pomoc w tym temacie dziś.
Co do weta. Jeśli uda się z wetem komuś dziś załatwić to super. Proszę tylko później napisać mi jaki jest koszt wizyty weta to opłacę to i wpisze do wydatków za chłopaka. Jeśli dziś się nie uda to żaden problem w poniedziałek się załatwi. Jeszcze mój TŻ jest na urlopie więc w razie potrzeby mi pomoże.
Wieczorem po powrocie do domu usiądę i dopiszę wszystkie deklaracje i te stałe i te jednorazowe. Podliczymy wszystko i zobaczymy ile uzbierałyśmy.

Jeśli Asencja weźmie Alexa to pieniądze z deklaracji trafią do Asencji. mam nadzieję, że w tym temacie wszystkie się zgadzamy? :)
W razie pytań, pomysłów, czegokolwiek proszę śmiało dzwonić ( długo i uparcie bo będę musiała poszukać zasięgu :D ) 791778763

Jeszcze raz dziękuję, że jesteście u Alexa.

Link to comment
Share on other sites

[B]PILNIE poszukuję!!!!
[/B]Asencja zgodziła się zabrać Alexa do siebie na DT :multi: :multi: :multi: .
W związku z tym poszukuję kogoś kto dziś skonsultuje się z wetem, być może nawet jeśli byłaby możliwość to zgarnie chłopaka i ew. zawiezie do Asencji ( koszty paliwa są do zwrotu z deklaracji ) albo zgarnie i przetrzyma u siebie a ja już jutro Alexa dostarczę do Asi.
Koniecznie potrzebna jest konsultacja z wetem [B]dziś [/B]!! Dobrze by było gdyby ktoś go z ulicy zabrał do siebie na jedną noc albo ( co by było już w ogóle szczytem mojej radości ) dostarczył do Asi.
Alex byłby już bezpieczny i mogłybyśmy spać spokojniejsze. [SIZE=2][SIZE=1]Kto wie może wreszcie bym się wyspała :lol:

[SIZE=2]Ciotki nie ukrywam, że liczę na Was bo ja poza terenem Bielska i jedyne co mogę na chwilę obecną to hmmm... no prosić Was o pomoc i trzymać kciuki, żeby wszystko poszło pomyślnie. [/SIZE]
[/SIZE] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie DON-ki. Jednorazowo wysupłam parę groszy, ale dopiero we wtorek, bo za moment na dwa dni muszę wyjechać i wracam w poniedziałek wieczorem. Można mnie dopisać do deklaracji (100 zł jednorazowo, a później się zobaczy, bo i sterylka Shiry i bezdomniaki ze Staszowa). Trzymaj się pieseczku.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] Asencja nam pomaga z Alexem, ale jej też pomoc potrzebna - startuje w tym miesiącu z miau do Krakvetu i potrzebne głosy, na razie ankieta wewnętrzna, kto zarejestrowany na miau, PROSIMY O GŁOSY!!!

cytuję Asencję:

to może teraz zagłosujecie na mnie w ankiecie?-[B]poz.3-J.D. z Sokółki
[/B][zastanawiam się właśnie nad awaryjnym tymczasem dla Alexa...] [/INDENT]

[INDENT] Ostatnio edytowane przez Asencja ; Dzisiaj o 10:12 Powód: dopisanie [/INDENT] [B]Asencja [/B]na "Miau" jako [U][B]J.D.[/B][/U]
[SIZE=5][B][COLOR=Red][SIZE=4][URL="http://tiny.pl/h5933"][IMG]http://i.imgur.com/aeZ5Q.png[/IMG][/URL] [COLOR=#FF4000]poz.3[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Super ze Alexik ma juz DT!!!:multi:
Teraz trzeba szybko skonsultowac sie z jakims wetem, zeby dojsc do tego czy to tylko rozwalona warga, czy cos powazniejszego. Na pewno bedzie trzeba go odrobaczyc, zaszczepic itp. Miejmy nadzieje ze kasiorki wystarczy!!!

Link to comment
Share on other sites

Plan jest prosty :) Alex jutro jedzie ze mną do Białegostoku,z Białegostoku jedzie z Agnieszka do Asi.
Ale plan moze sie zagmatwać. Jeśli Alex dzis nie bedzie mial kontroli wet to jutro trzeba to nadrobic a ja niestety jutro napiety plan dnia mam. czyli wszystko na szybko szybko.
co jesli jutro nie znadje Alexa? ja nie mam mozliwosci pojechac do Sokolki we wtorek.Alex MUSI byc u Asi juz jutro. najlepiej by bylo gdyby on zostal u kogos na dzisiejsza noc do jutra max do 9 rano.

Link to comment
Share on other sites

Kajciu wiem ..wiem .:eviltong:...ze swoim jamroleniem puszcze Cie z torbami :evil_lol:.Ale dziekuje pieknie ,ze nie pozostalas glucha na moje wolanie i tu sie zameldowalas .Innym cioteczkom tylko napomkne ,ze jestes Kajciu najlepsza nianka onkowa .:loveu:..ze masz w domku 4 dorodne wilczury ;),ktore kiedys byly okropnymi bidami ....

Link to comment
Share on other sites

No jestem w końcu, po wczorajszej bezowocnej wojnie z netem:diabloti:, dziś poszło na razie gładko:)

Najpierw to ja się pytam, gdzie jest moja deklaracja stała 20 zł:mad::lol:, o której już dawno mówiłam??
Transport do Asencji to będzie taki prezent, zamiast jednorazówki;).
Ale też mogę tylko jutro, wtorek i środa odpada.

Mam fanty podarowane przez [B]anecik60[/B] (ciuszki noworodkowe), które miałam właśnie oddać. Jakby właścicielka się zgodziła:cool3: - byłyby dla Alexa. Resztę muszę na razie zostawić "swojemu" chłopakowi, on nadal potrzebuje wsparcia, a niestety deklaracji ma niewiele...

Alex ma trochę podobną historię do Jaśka, też z podwórka szybkie szukanie domku, najpierw nerwy i nieprzespane noce, że nie ma co z nim zrobić, a chwilę potem hop - i psiak siedzi sobie jak panisko w dt:). I w dodatku się rządzi:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']
.................szybkie szukanie domku, najpierw nerwy i nieprzespane noce, że nie ma co z nim zrobić, [B][COLOR="darkred"]a chwilę potem hop - i psiak siedzi sobie jak panisko w dt:). I w dodatku się rządzi:cool1:.[/COLOR][/B][/QUOTE]

dreag, kocham takie słowa :)))

Link to comment
Share on other sites

Dreag dopisałąm Twoja deklaracje :) przepraszam, ze sie tak zapomnialam.
Alex nie musi sie rzadzic w DT najwazniejsze, zeby dziewczyny Asi go zaakceptowaly, on zaakceptowal je i zeby skradl serce Asi ;) no to wtedy chlopak ma zycie jak w Madrycie ( choc Barcelona ladniejsza :D )

Link to comment
Share on other sites

Jaki tu ruch od rana :crazyeye:
Cudownie, że Alex ma DT i nareszcie będzie bezpieczny:multi::multi::multi:
[B]Dziękuję ogromnie za pomoc Alexowi cioteczkom: unixena, Kajka_72, Beata&Czata, danavas i innym, które zaprosiłam :loveu:
Zawsze można na Was liczyć :lol:[/B]

Szkoda, ze mieszkam daleko, bo mogłabym bardziej pomóc
Za parę dni bedę robić dla Shiry bazarek z jedną ciotką owczarkową (mój pierwszy w życiu :oops:). Jeśli dobrze pójdzie, to odpalimy kaskę dla Alexa :razz:

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam na chwilę ....roboty -huk...i co czytam???? Aga wybiera się do mnie :multi:
po cichu powiem,że boję sie jak cholera bo nie wiem jak te moje maupy zareagują :shake: chyba zacznę się modlić :modla: tak bym chciała,żeby było dobrze...baby też skorzystałyby na towarzystwie kulturalnego,układnego młodzieńca;) no i mam nadzieję,że dla Alexa spodoba się nasze towarzystwo i obejście [ogród zarośnięty chaszczami przydatnymi do buszowania w nich:lol:]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...