Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. A ponieważ jesteśmy daleko, to jakie będą nagrody? :evil_lol: Akwarelki? Pomyślę, co to ma być... :mdrmed: Żartuję, Jaszko. Na bazarek poczekam. :kiss_2:
  2. Tu jesteś, Loluś. :loveu: Kado dała mi link do tego wątku u Rockiego. Jako link do radosnego wątku po kilku smutnych z przeszłości. I ostrzegła, że uzależnia. Teraz rozumiem. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Cudeńka na pierwszej stronie... :) No i to, że nadal się dzieje historia Lolusia. Tylko jak ja przebrnę przez 250 stron?! :evil_lol: Co tam... I tak już książek nie czytam, bo mi Ciocie ciągle dogowątki podsuwają.
  3. Bo Jaszka to Jaszka! :loveu: Psiara a teraz i kociara... :evil_lol: A Pan od Sizy to chyba się ogarnie i zacznie wychodzić z psem... Nie złamał nogi. Zależy jak złamał tą rękę i gdzie. No i jest facetem... ;) Właściciele rodezjanki na pewno nie pomagają. :diabloti:
  4. Z rana zaglądam do Poleńki. :) Eva, dużo zdrowia i sił Ci życzę.
  5. Kado... :sad: Smutny jest wątek Mufki. Jak Jej życie... Te nowe uchylne okna... Słyszałam o wypadkach kotów, które próbowały przez nie wyjść. U nas w zeszłym roku w bloku była akcja ratowania takiego nieszczęśnika, który się zakleszczył. Straż pożarna, wet... Udało się. Ale pies...:shake: Coś tu smutno u Rokusia ostatnio... Poproszę o radośniejsze wątki. ;)
  6. Z rana zaglądam do Bena. :) Może nowy dzień przyniesie jakieś rozwiązanie...
  7. Z rana zaglądam do Misia. :smile:
  8. Sonia,nawet nie próbuj... :shake: Gdzie Ci będzie tak dobrze? Chyba że we własnym Domu... Cały czas trzymam kciuki.
  9. Trzymam kciuki za Sońkę. :roll: Murka dzięki za info. :-)
  10. Nasza słodka Tinka w Raju... :loveu: Śniegu już nie ma? U nas do tego jeszcze kilka ciepłych dni potrzeba.
  11. Rano poleciało z poczty na konto Misia 100 zł. Mój pierwszy prezent. :loveu: Wczoraj wieczorem przeczytałam cały wątek... Misiu i jak Ciebie nie kochać... :roll:
  12. Zaglądam do Soni. :-) Murka, czy moja wpłata dotarła? Tydzień chyba poczcie wystarczył... ;)
  13. Biedny Ben... :sad: I przykra sytuacja w hoteliku Pani Ewy.
  14. Kochana Alfo, trzymaj się. Smutne Urodziny... Ale Tata będzie dziś blisko Ciebie. I Was Wszystkich.
  15. :crazyeye: Jaszko, horror! :shake: Biedna sikorka... Misia chyba sama się dziwiła, że upolowała ptaszka w domu. ;) Ty, Polcia na pewno nie jesteś taka...
  16. Salbinka, czasem trzeba patetycznie. :loveu: Wieczorem przeczytam sobie wątek Misia na spokojnie... Bo wczoraj to było trochę w emocjach i wzruszeniu. Misiu, będzie dobrze. :iloveyou:
  17. DIF, od razu mi się nastrój poprawił. Nie mogę się napatrzec na to zdjęcie. :) Poleńka jest słodka. :loveu:
  18. Salibinko, dziękuję za numer konta Misia. :-) Wszędzie się tłumaczę, to i tu... ;) Ja nie korzystam ze swojego konta w necie, więc wpłacam na poczcie. :oops: To zawsze trwa ok. 5 dni, zanim pieniądze dotrą na konto odbiorcy. Jutro polecę rano na pocztę i wyślę Misiowi prezent. :)
  19. Teresaa, oj tak... Wczoraj wieczorem Misia poznałam, a rano po przebudzeniu od razu przypomniał mi się Jego smutny pysio z pierwszej strony wątku. I cała Jego historia... Zostaję. :loveu:
  20. Mrozy nocne mrozami, ale ja już czuję wiosnę. ;) Reksiu, niech się Twoja łapeczka szybko zagoi. Do tego czasu Pańcia Cię będzie rozpieszczała... :loveu:
  21. Jestem z Misiem i z Wami i chyba zostanę na dłużej. :) Salibinko, wyślij mi, proszę, nuner konta. Dorzucę grosik.
  22. Zaglądam do Vigo przed świtem. :)
  23. Dzień dobry, Ben. :) Elik, niektórzy zadawalają się jednym zwierzakiem, bo muszą... :sad:
×
×
  • Create New...