Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. Baski_Kropka, zajrzałam tu z ciekawości z wątku Tinki.:) Śliczna Kropka. Dropiata jak moja.;) Piękny Baski. Bardzo mi przykro, że nie poznałam Go, gdy jeszcze był z Tobą. :sad: Współczuję Ci, bo też żegnałam swoje sunie. A Baski jest szczęśliwy w lepszym świecie i na pewno się kiedyś spotkacie. Tak jak ja ze swoimi psicami. A jak Smutek? Jest Wasz? Czy może Smutek to teraz Dexter? Gapa ze mnie. Podałaś link. .. Zajrzę. :oops:
  2. Ja zawsze od razu kąpałam. Moje sunie nigdy już nie były takie spokojne w wannie, jak w czasie tej pierwszej kąpieli dzień po schronisku.:evil_lol: Na początku to one wszystkie aniołki...;) Czesania moje sunie nie lubiły, ale leciały do niego na złamanie karku. Bo zaraz potem dostawały smakołyk :evil_lol:
  3. Kasiu, czyli normalka, prawda? ;) Ile już to razy przerabiałaś? Pierwszy dzień w domu po wyjściu ze schroniska.... Ja zawsze miałam i mam jedną sunię ze schroniska, ale za każdym razem ten pierwsze dni tak właśnie wyglądały... I te kupy i te siku...;) I noszenie po schodach na czwarte piętro. A nasza Tina siedziała w schronie 10 lat, a od razu Domek załapuje. Niesamowite i cudowne.:loveu:
  4. Zaglądam do naszej Szczęściary. :loveu: Jak minął dzień, Tinko?
  5. Alfa, dziękuję za link do wątku Uranka. :smile: Gmatwało się w życiu chłopaka, oj, gmatwało... Ale jakie zakończenie! :loveu: Teraz to i ja jestem ciekawa nowych wiadomości o Uranku.:fadein:
  6. Tak... Smutny jest wątek Twojego Misia, Magda :sad:... Ale właśnie. Twojego. I to jest najważniejsze. Pomyśl, co by było, gdyby został w schronisku do końca. I jaki to byłby koniec?... Albo gdybyście Go nie znalazły? Wtedy w Krakowie... Kochałaś Misia i On to wiedział.:iloveyou: Niestety nieszczęśliwe wypadki ...:-( Trochę to dziwne, bo ja piszę tak jakby ta historia zdarzyła się niedawno. A to tyle lat... Bo poznałam Misia teraz. I bardzo się z tego cieszę. :smile: Pozdrawiam Rockiego.:loveu: I cały czas mam nadzieję, że kiedyś będę na liście stałych deklaracji na tym wątku...;) Żeby cały świat wiedział, że Rokuś jest trochę i mój.:loveu:
  7. Alfa, melduję, że pieniądze na Tinę wpłacone. :smile: Dziś ramo na poczcie, więc po weekendzie powinny byc na koncie. Wysłałam 530 zł. Ta kwota to moje deklaracje stałe od I do VI 2014 czyli 180 zł. Plus prezent czyli 350 zł. Tinuś, dla Ciebie na początek dobrego życia. :iloveyou: Alfa, dziękuję za Tinę. :loveu:
  8. Dzień dobry, Tinko! :smile::smile::smile: Numer konta doszedł. ;) Dzięki.
  9. Szkoda, że historia Misia smutna, ale poczytam... Dzień dobry, Rokuś. :)
  10. Kasiu, :iloveyou:. Tinka jest w szoku, ale będzie dziś spała na swoim ciepłym posłanku. Nie wiem, co napisac... Jestem teraz bardzo szczęśliwa. Piękne są takie chwile. :loveu: Tinka, jesteś bezpieczna i jesteś nasza.:iloveyou: Spokojnej nocy dla Was Wszystkich. Dobra robota. :smile: Jutro Tinka zaczyna nowe życie...
  11. Magda, dosrałam od Alfy link do wątku Uranka. Czytam o Jego losie. Lubię te wątki, bo one opowiadają nie tylko o wspaniałych Tyszakach, ale i o Waszej zgranej grupie Pomagających. Wszystko się w tych wątkach przeplata... Miałam zapytac Cię o psa w Twoim awatarku. Na wątku Uranka o Nim opowiedziałaś. :)
  12. Czytam o trudnym i zmiennym losie Waszego Uranka. Najważniejsze, że będzie szczęśliwe zakończenie. ;) Myślę o naszej Tince. Gdziekolwiek teraz jest...
  13. Jasza, dobrze, że nie mogłaś się powstrzymac. ;) Super są te obrazki. I jakie prawdziwe.:evil_lol:
  14. Ok, Alfa. ;) A Pan Prezes nie złożyłby u nas stałej deklaracji może? :evil_lol:
  15. Ja też nie mam konta. ;) Poczekajmy. Alfa na pewno przyśle, gdy będzie już taka potrzeba. :smile:
  16. Alfa, wszystko zrozumiałam. Jest ok. ;) Tak, Jaszko. Odliczamy. W napięciu. Tylko jakie to pakowanie manatków?... Bidula nic swojego nie ma. :sad: Teraz wszystko się pięknie zmieni w życiu Tinki. :multi:
  17. Tinko, dzień dobry... :smile: Dobry i piękny. Alfa, ja nawet nie myślałam przez moment, że Magda będzie jechała wieczorem do Kasi. Myślałam, że będzie w schronisku na moment odjazdu Tiny. Poczekamy na wizytę Magdy w hoteliku. I wtedy sunia będzie od nas przytulona. :loveu: Zresztą przytulania i głaskania to Jej teraz nie będzie brakowało, prawda? I to jest cudne.:smile: Dziękuję za wątek Uranka. :iloveyou: Chciałabym, żeby już był wieczór...
  18. Magda, to dobre łzy. :loveu: Przytul ode mnie Tinkę... Bo będziesz przy Niej jutro, prawda? Alfa pisała chyba.
  19. :obrazic: Żartuję... ;) Magda, nie znikaj już stąd. :loveu: Laptop naprawiony?
  20. Jaszko, pięknie napisałaś o tych psiakach... :iloveyou: Wariatką to jestem i nie od dziś.;) Ale co innego mogę zrobic dla Tiny?... Ja umiem tylko posty pisac. A i przepraszam, banerki wsrtawiac i podlinkowac. :evil_lol: Nawet jak przekazy wypisuję, to tylko na poczcie... :oops: Tinko, dobrej nocy. :iloveyou:
×
×
  • Create New...