-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Elisabeta replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
Baski_Kropka, zajrzałam tu z ciekawości z wątku Tinki.:) Śliczna Kropka. Dropiata jak moja.;) Piękny Baski. Bardzo mi przykro, że nie poznałam Go, gdy jeszcze był z Tobą. :sad: Współczuję Ci, bo też żegnałam swoje sunie. A Baski jest szczęśliwy w lepszym świecie i na pewno się kiedyś spotkacie. Tak jak ja ze swoimi psicami. A jak Smutek? Jest Wasz? Czy może Smutek to teraz Dexter? Gapa ze mnie. Podałaś link. .. Zajrzę. :oops: -
Ja zawsze od razu kąpałam. Moje sunie nigdy już nie były takie spokojne w wannie, jak w czasie tej pierwszej kąpieli dzień po schronisku.:evil_lol: Na początku to one wszystkie aniołki...;) Czesania moje sunie nie lubiły, ale leciały do niego na złamanie karku. Bo zaraz potem dostawały smakołyk :evil_lol:
-
Kasiu, czyli normalka, prawda? ;) Ile już to razy przerabiałaś? Pierwszy dzień w domu po wyjściu ze schroniska.... Ja zawsze miałam i mam jedną sunię ze schroniska, ale za każdym razem ten pierwsze dni tak właśnie wyglądały... I te kupy i te siku...;) I noszenie po schodach na czwarte piętro. A nasza Tina siedziała w schronie 10 lat, a od razu Domek załapuje. Niesamowite i cudowne.:loveu:
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Tak... Smutny jest wątek Twojego Misia, Magda :sad:... Ale właśnie. Twojego. I to jest najważniejsze. Pomyśl, co by było, gdyby został w schronisku do końca. I jaki to byłby koniec?... Albo gdybyście Go nie znalazły? Wtedy w Krakowie... Kochałaś Misia i On to wiedział.:iloveyou: Niestety nieszczęśliwe wypadki ...:-( Trochę to dziwne, bo ja piszę tak jakby ta historia zdarzyła się niedawno. A to tyle lat... Bo poznałam Misia teraz. I bardzo się z tego cieszę. :smile: Pozdrawiam Rockiego.:loveu: I cały czas mam nadzieję, że kiedyś będę na liście stałych deklaracji na tym wątku...;) Żeby cały świat wiedział, że Rokuś jest trochę i mój.:loveu: -
Alfa, melduję, że pieniądze na Tinę wpłacone. :smile: Dziś ramo na poczcie, więc po weekendzie powinny byc na koncie. Wysłałam 530 zł. Ta kwota to moje deklaracje stałe od I do VI 2014 czyli 180 zł. Plus prezent czyli 350 zł. Tinuś, dla Ciebie na początek dobrego życia. :iloveyou: Alfa, dziękuję za Tinę. :loveu:
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że historia Misia smutna, ale poczytam... Dzień dobry, Rokuś. :) -
Kasiu, :iloveyou:. Tinka jest w szoku, ale będzie dziś spała na swoim ciepłym posłanku. Nie wiem, co napisac... Jestem teraz bardzo szczęśliwa. Piękne są takie chwile. :loveu: Tinka, jesteś bezpieczna i jesteś nasza.:iloveyou: Spokojnej nocy dla Was Wszystkich. Dobra robota. :smile: Jutro Tinka zaczyna nowe życie...
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Magda, dosrałam od Alfy link do wątku Uranka. Czytam o Jego losie. Lubię te wątki, bo one opowiadają nie tylko o wspaniałych Tyszakach, ale i o Waszej zgranej grupie Pomagających. Wszystko się w tych wątkach przeplata... Miałam zapytac Cię o psa w Twoim awatarku. Na wątku Uranka o Nim opowiedziałaś. :) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jasza, dobrze, że nie mogłaś się powstrzymac. ;) Super są te obrazki. I jakie prawdziwe.:evil_lol: -
Tinko, dzień dobry... :smile: Dobry i piękny. Alfa, ja nawet nie myślałam przez moment, że Magda będzie jechała wieczorem do Kasi. Myślałam, że będzie w schronisku na moment odjazdu Tiny. Poczekamy na wizytę Magdy w hoteliku. I wtedy sunia będzie od nas przytulona. :loveu: Zresztą przytulania i głaskania to Jej teraz nie będzie brakowało, prawda? I to jest cudne.:smile: Dziękuję za wątek Uranka. :iloveyou: Chciałabym, żeby już był wieczór...
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
:sad: Niedobry...:comp26: -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
:obrazic: Żartuję... ;) Magda, nie znikaj już stąd. :loveu: Laptop naprawiony? -
Jaszko, pięknie napisałaś o tych psiakach... :iloveyou: Wariatką to jestem i nie od dziś.;) Ale co innego mogę zrobic dla Tiny?... Ja umiem tylko posty pisac. A i przepraszam, banerki wsrtawiac i podlinkowac. :evil_lol: Nawet jak przekazy wypisuję, to tylko na poczcie... :oops: Tinko, dobrej nocy. :iloveyou: