Nikt mnie nie znał, bo jak napisała Jasza, tylko podczytywałam ten wątek. Nie ma takiego drugiego miejsca na Dogo. Cieszę się, że teraz jestem jedną z Was.:multi:
A mój nick to Elisabeta, a nie Elizabeta.:mad:
Jaszko, nie jesteś nieodpowiedzialna. Wyszłaś po prostu na spacer z trzema psami jak moja miła sąsiadka, która robi to cztery razy dziennie. Duży prawie owczarek niemiecki i dwie małe, szczekające sunie. Bardzo lubię ich spotykać. Moja Tonia też.