Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. :megagrin:Faktycznie. Mina Reksia mówi wszystko. Dajmy mu spokój do wiosny.;)
  2. Czekam na wiosnę. Trochę wcześnie, wiem. Ale chcę, żeby przestało być biało.:roll: A wtedy... zaczną się, Jaszo, Twoje wyprawy do baśniowej krainy Hugoberg. Kocham o nich czytać i oglądać Twoje piękne zdjęcia. Pewnie pojawią się na nich Nori i Elza... Twoich tobołków też już dawno nie widziałam.:kiss_2:
  3. Kochana Pipi, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Bardzo Cię szanuję i lubię. A nasza służba zdrowia... Dawno już straciłam złudzenia.
  4. Nikt mnie nie znał, bo jak napisała Jasza, tylko podczytywałam ten wątek. Nie ma takiego drugiego miejsca na Dogo. Cieszę się, że teraz jestem jedną z Was.:multi: A mój nick to Elisabeta, a nie Elizabeta.:mad: Jaszko, nie jesteś nieodpowiedzialna. Wyszłaś po prostu na spacer z trzema psami jak moja miła sąsiadka, która robi to cztery razy dziennie. Duży prawie owczarek niemiecki i dwie małe, szczekające sunie. Bardzo lubię ich spotykać. Moja Tonia też.
  5. Dzień dobry, Wszystkim odwiedzającym ten wątek. Jestem na Dogo od pięciu minut jako zarejestrowana. Wszystko przede mną. Musiałam zadebiutować u Ciebie Jaszko. Wiesz, jak kocham to miejsce, gdzie mogę czytać o Misi i Reksiu. Domyślasz się, kim jestem? ;) Pozdrawiam wszystkie Cioteczki, zwłaszcza Maciaszka, Patmol i Pegazę. Dobrze Was znam. Z jak najlepszej strony.:lol: Na pewno będę Cię odwiedzać, Jaszo.
×
×
  • Create New...