Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. Ale tu fajnie. :loveu: A politycy... Ech...
  2. Elzunia - uśmiechnięty pysio. :loveu: Recepta na taką fajną linię? Trzygodzinne spacery z Jaszą. Z dogrywką. ;)
  3. Już niedługo to się wszystko zazieleni, bo podobno zima już za nami.:multi: Oby... Zdjęcia są przepiękne. :smile: Ja zawsze bardzo dokładnie je oglądam, Jaszko... Bo zawsze mi się wydaje, że gdzieś ukryte są Tobołki. Chociaż takie malutkie, w oddali.:loveu: Nie zawsze są... :evil_lol:
  4. Dla Rokusia to chyba nie niestety... ;) Pan miał dobre oko, a dla Pani Rocky za stary. :shake: To nie będzie miała super stróża. Może ktoś z ogłoszeń Magdy się odezwie... :roll:
  5. Jaszko, dobrze, że Pani Małgosia się zdecydowała. Sytuacja nie jest dramatyczna i można się tym zająć na spokojnie. Taka kochana sunia jak Elzunia znajdzie Dom. I oby gdzieś blisko Was. :smile:
  6. Jestem u Elzuni. :-) Znam sunię dzięki temu, że pojawiała się na wątku u Jaszowych Tobołków. Elza przeżyła wiele, ale spotkała Wandę, a teraz ma dobrego Anioła Stróża, Jaszkę. Czyli ma jednak szczęście w życiu. Jest taka radosna i kochana. :loveu: Musi znaleźć bezpieczny Dom.
  7. Dzień dobry w niedzielę, Poleńko. :smile:
  8. Rokuś, cały czas trzymam kciuki. Może wreszcie ktoś zobaczy, jaki jesteś fajny... :smile:
  9. Tak, Misiu. Pamiętam o Tobie. :iloveyou: Livka, piękne serducho. :smile:
  10. Trafiłam do Dynia z Twojego banerka, jotpeg. Śliczny jest. :smile: I nawet nie chcę myśleć, że ktoś pozbył się kłopotu. :shake: Tylko czy taki staruszek sam oddalałby się od domu?... :sad: Jotpeg, z banerka Pandorki w Twojej sygnaturce nie można wejść na wątek...
  11. Misiu, dzień dobry w sobotę. :)
  12. Magda i znowu Cię tu złapałam. ;) Trzymam kciuki za Dom dla Rokusia. :iloveyou:
  13. Ojej, a ja tu pędzę... :sad: Wiedziałam, że gdzieś na wątku było o Soni i kotach. ;) Bo całkiem niedawno poznałam wątek. Na 6 stronie, w poście nr 136, napisałaś, Dora, że Sonia kocha koty, ptaki... Może już nie pamiętasz, a miałaś wtedy jakieś info na ten temat... :)
  14. A właśnie... Czy poczta się sprężyła i moja wpłata dla Bena doszła? ;)
  15. Dołączam się do pięknych życzeń. :laola: Ja poznałam Jaszę, Reksia, zagniewanego Damiana i dziką Misię latem 2012. Przez pól roku tylko podczytywałam i dopiero potem się ujawniłam. Żeby tu byc... :loveu:
  16. Czyli przeczytanie stu osiemdziesięciu dwóch stron wątku Misi i Reksia (i nie tylko ;)) nie poszło na marne... :loveu:
  17. Zaglądam do Poleńki. :-) Ale sunia będzie miała niespodziankę, Eva. ;)
  18. Alfa, :iloveyou: Tinko, dzień dobry. :smile:
  19. Zgrabna ta nasza Sonią. :loveu: Piękne zdjęcia, Murka. Jak dobrze, że sunia się tak wzbogaciła na początek życia w hoteliku... :) Może ta Pani to szansa na Dom... Trzymam kciuki. Dora, napisz, że Sonia lubi koty...;)
  20. Jasza do domu pojechała... :p Do pieska numer jeden i do pieska numer dwa. :loveu:
  21. Piesek numer jeden to Reksio. Piesek numer dwa to Misiowa. Zgadłam? ;)
  22. Kado, już byłam u Lolusia. Cudeńko. :loveu: Chyba wiem, dlaczego piszesz o uzależnieniu. 250 stron! :crazyeye: Widzę, że wątek tętni życiem. ;)
  23. Dziękuję za przywitanie. :loveu: To naprawdę żywy wątek jest. ;)
×
×
  • Create New...