Ojej, a ja tu pędzę... :sad:
Wiedziałam, że gdzieś na wątku było o Soni i kotach. ;)
Bo całkiem niedawno poznałam wątek.
Na 6 stronie, w poście nr 136, napisałaś, Dora, że Sonia kocha koty, ptaki...
Może już nie pamiętasz, a miałaś wtedy jakieś info na ten temat... :)