Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. Zaglądam do Soni. :smile: Dora, Ty jesteś zabiegana w pomaganiu... My tu jesteśmy. I z daleka, ale też czuwamy. ;) Zresztą Sonieczka u Murki jest, to wszystko będzie dobrze. :smile:
  2. Dora, jesteś czarodziejką, czy pojawiła się jakaś iskierka nadziei na Dom dla Flaperka? :smile: Gdybyś była czarodziejką, to nie byłoby bezdomnych psów i kotów... :roll:
  3. Jaszko, jesteś Wielka! :-) Oby się wszystko dobrze ułożyło. Dla Elzy.
  4. No to, uff... :) I już teraz trzymam kciuki za Sonię w poniedziałek. :thumbs:
  5. Ty$ka, przepraszam, że się z Tobą nie przywitałam. Ty założyłaś wątek Flaperkowi. Gapa jestem. :oops:
  6. Jestem, Flaper. Smutny ten Twój wątek. :-( Dora, niby BDT jest. Czyli los na loterii. Ale Flaper tyle czasu czeka na swój Dom. Szczerze mówiąc, to DT powinien trochę więcej serca psu okazać. Właśnie dlatego, że tyle już są razem. Straszne to. Bez spacerów psa zostawić. Nie rozumiem. I czuję się bezradna. Zostanę z Flaperkiem.
  7. Dora... :sad: Ja akurat wczoraj wieczorem weszłam pierwszy raz na wątek Flapera. Nawet się nie odezwałam. Z bezsilności. Idę tam...
  8. Mocno trzymamy i czekamy. :thumbs:
  9. Eva, :-(... Dziś mam w ogóle jakiś smutny dzień... Teraz to się zupełnie rozkleiłam... Ale dziękuję, bo zdjęcie jest przepiękne. Przepiękne.
  10. Moniko, to prawda. Kochany bidulek. :sad: Ale kto go zobaczy, zaraz się zakochuje. Sama tak miałam bardzo niedawno. :loveu:
  11. Zaglądam do Poleńki. :) Kara, ładny mi bazareczek... ;) To BAZAR był! :multi: Eva, właśnie miałam zapytać jak tam sprawy finansowe Polci wyglądały na koniec roku? Czyli start w 2014 r. Bo niedawno tu przybyłam... A zliczać cyferki z całego roku...:evil_lol:
  12. Dziś w ogóle jest jakiś smutny dzień. A tu jeszcze to... Dlaczego tak trudno dogadać się Dobrym Ludziom? Ech... Ben, trzymam kciuki za dobre miejsce dla Ciebie. :roll:
  13. Soniu, wylazłaś dziś z budy? ;) Jotpeg, pewnie coś w tym jest... Może to to...
  14. Ale się dzieje! :loveu: Jaszko, mocno trzymam kciuki za DT dla Elzuni! :thumbs:
  15. Dzień dobry, Tinko. :) Pokaż Kasi swoje wszystkie zalety. ;)
  16. Zaglądam do Misia. :)
  17. Co słychac u Bena? :roll: Dziwna ta cisza na wątku...
  18. Jaszko, mam nadzieję, że szybko wrócisz do poprzedniego podpisu, bo Elza znajdzie Dom. :smile: A dwa banerki się nie mieściły? ;)
  19. Może Sonia ma mały kryzys. Może jest zmęczona. Nowe miejsce, nowi ludzie, psy, zapachy... Silne emocje... Za kilka dni zacznie się cieszyc, że trafiła w takie Dobre Miejsce. :smile: Moje wszystkie sunie coś takiego przeżywały. Za schroniskiem "tęskniły" po pierwszych dniach w euforii. Ale to krótko trwało... ;) W dodatku Soni zmienia się wszystko w życiu nie pierwszy raz... Sunia już naprawdę zasługuje na swoją przystań na zawsze. Bardzo mi jej żal. :sad:
  20. Zaglądam do Elzuni. :smile:
  21. Rzeczywiście! :evil_lol: Reksio jest pięknym tłem dla świeczników.:loveu:
  22. Elzunia, pokaż się wszystkim z rana. :smile:
  23. W niedzielny wieczór zaglądam do Soni. :smile:
×
×
  • Create New...