Jestem, Flaper.
Smutny ten Twój wątek. :-(
Dora, niby BDT jest. Czyli los na loterii.
Ale Flaper tyle czasu czeka na swój Dom.
Szczerze mówiąc, to DT powinien trochę więcej serca psu okazać. Właśnie dlatego, że tyle już są razem.
Straszne to. Bez spacerów psa zostawić. Nie rozumiem.
I czuję się bezradna.
Zostanę z Flaperkiem.