Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. Ten wątek jest piękny. :smile: A może to tarcie doopką to zapchane gruczoły okołoodbytowe...
  2. Dzień dobry, Elzunia. :-) Dlaczego ja tu rannim utrom nie zajrzałam? Skleroza? :oops: Ale cały czas pamiętam o Elzie.
  3. Dzień dobry, Misiu i Reksiu. :loveu: Cichutko u Was... Wszystkie Ciocie do Elzuni poszły. ;)
  4. I bez nogi, Zoja. :smile: Dzień dobry, Pollyanno. :loveu:
  5. Jaszko, przytuliłaś Tinkę od nas? :loveu: Hmm... Podobno najlepiej dla psów w Domu, gdy są trzy...Nie tylko we śnie. :smile: A te wafle przekładane były? Czym? ;)
  6. Dora, proszę, wyślij mi numer Twojego konta, bo mam konto Soni, ale to przecież namiary do Murki są. :smile: Zrobię Flaperkowi prezent na jego potrzeby. Ty już będziesz wiedziała na co...
  7. :-( ... Jo37, znam Twoją delikatną, dropiatą Lizę. To jeden z pierwszych psów, które zauroczyły mnie na Dogo. :smile: Półtora roku temu, gdy pierwszy raz weszłam na Dogomanię. Nie odzywam się u niej, ale zaglądam często. Od niedawna jest u Murki "moja" Sonia od Dory 1020. Dwa lata czeka na Dom... Rokuś, przepraszam. To Twój wątek. Ale te dziewczyny są bardzo fajne.;)
  8. :iloveyou: Tylko raz się tu odezwałam, ale cały czas zaglądam i trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie. :thumbs: Sabina, Twoja Nela jest prześliczna. :smile:
  9. Elza, nie uciekaj dziś. :p Zaraz szczepienie. ;)
  10. Dora, ja się w ogóle nie orientuję się w ogłoszeniach. :oops: Taki pakiet to jaki to jest koszt? Może się dołożę do następnych... :smile:
  11. Nie przepadam za działem "Przygarnę psa", ale to dobry pomysł dla Misia. :smile:
  12. Pollyanna. Ładnie. :smile: Za tą bohaterką nie przepadam, ale imię śliczne.
  13. Dora, na pewno bym do Ciebie napisała, ale w zeszłym roku podatku nie płaciłam... :oops: :sad:
  14. Magda... :glaszcze: Nie tylko tyszaki czekają latami w hotelikach na swój Dom... Ile tu takich psów na dogo... :sad: Nie wiem, jak to jest, ale jak czekam na przystanku na autobus albo tramwaj, to zawsze przyjeżdżają inne, ale nie mój.;) Tak mi się zdaje, bo czekam na ten jeden. A jak pogadasz z oczekującymi na inny, to oni też tak to odczuwają. Dziwne. ;) Muszę dodać, że to z dawniejszych czasów, bo komunikacja jest dużo lepsza niż lata temu. A tyszaki też szły do własnych Domów. Znam kilka pięknych wątków... I Rokuś też pójdzie. :smile:
  15. Oj, Jasza, Jasza... :calus: Tekst jest piękny i niby dlaczego ktoś ma go przerabiać? I kto? ;) Mamy tekst do ogłoszeń, Tinuś! :multi:
  16. :multi: I o to nam chodziło, Jaszko. :loveu:
  17. Elza, ale masz wspaniałych Przyjaciół! :loveu: A Kibiców najmocniej przepraszam, Magda. :modla::scared:;)
  18. Dzień dobry, Tinko. :smile: Jeśli Jaszka coś z tym zrobi, to będzie tekst - perełka. :loveu:
  19. Wieści dobre, ale kłopot jest... Kibice... Nic nie mówię, nic nie mówię. ;)
  20. Tak, tak... Wszystkie znamy Twoje "teksty suche jak pieprz i przypominające kwestionariusz więzienny"... :evil_lol: Jasza, :iloveyou:.
  21. Tinka przywiązuje się do ludzi... To znaczy, że się przełamała! Bo Kasia pisała niedawno, że sunia woli psie towarzystwo. Kochana jest ta nasza Tina. :loveu: Tak. Prosimy o piękny tekst. Ja weny nie mam. Ale mam Kandydatkę na autora... Jasza.... :loveu:
  22. Salbinko, pewnie, że o kochanym Misiu opowiadamy... :-)ł Czasem się spóźniamy... Mam w końcu mojego bloku miłą , starszą Sąsiadkę. Przez 16 lat miała w domu pinczerka (!) Asterixa. Późnym latem go pożegnała. Potem opiekowała się dwa miesiące psem Sąsiada. Mówiła, że psa już nie weźmie, ale ostatnio... Zaczęła tęsknic i się wahac. Poznałam tu Misia i po jakimś czasie skojarzyłam go w myślach z Panią. Poszłam do Niej w niedzielę... Otworzyła mi drzwi... A obok stał mały pinczerowaty piesek Loluś. W piątek przywiozła go ze schroniska na Paluchu. I dobrze, ale... Troszkę jestem zawiedziona. Będę się rozglądac dalej. :smile:
  23. Elzunia, wszystko będzie dobrze. :smile:
×
×
  • Create New...