-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Elisabeta replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zoja, zgadzam się. :smile: Takie psy są najfajniejsze. Moja Zoja taka była. Nigdy nikogo nie zaczepiła, ale nie lubiła, gdy obcy ręce wyciągali. Ostrzegałam z uśmiechem. "A nie, nie. Ja kocham pieski i one mnie wszystkie kochają"... :p A potem głupia mina i wyrzut w oczach, bo Zojka uszczypnęła. Wśród odwiedzających mnie dzieciaków sunia też miała szacunek, a ja uchodziłam za zaklinacza psów. A teraz? Moja Tonia jest tak uległa i kocha wszystkich gości, że można by jej oko wyjąc albo ogon urwac... A ona nic... ;) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Wiem, Dora, czytałam na Twoim drugim wątku... :sad: Nie dziękuj mi, tylko numer konta podaj. Od razu napiszę, że ode mnie pieniądze idą dłużej, bo wpłacam na poczcie. Zacofana jestem.:oops: Najważniejsze, że dojdą. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Elisabeta replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
DIF, bardzo dziękuję. :loveu: Ale jesteś szybka. Poznałam Polcię niedawno i stąd moja "niecierpliwośc", a faktycznie, co może byc nowego. Tak jak ja bym miała pisac co tydzień, co u mojej suni... !7 czy 16 psów... Nawet nie próbuję sobie wyobrażac. ;) Tak. Pola ma charakterek. Może miała jakiś powód, że chciała chapsnąc... :evil_lol: -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Jotpeg, poznałam Cię po banerkach Klusi i Pana Billa. :loveu: Często je widzę u Jaszy. Jak miło. :smile: Musi się coś ruszyc u Soni. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Elisabeta replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Fajny jest wątek Poli... :loveu: Ciekawe co tam słychac u Poleńki. Miałam napisac, że ostatnio jakoś mniej nowych wieści od DIF. Ale to dlatego, że czytając jakiś czas temu ten wątek od początku do końca, ciągle natrafiałam na post z hoteliku. Teraz na bieżąco mam pewnie niedosyt. ;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ania Shirley! :loveu: Zaglądałam tu dziś RANO jednocześnie z Tobą. Nie odezwałam się. Szkoda. ;) -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Szósty zmysł...:cool: Magda, rozumiem Twoje uczucia... Wypadek Misia to tragedia. Na pewno. :-( Moja sąsiadka z osiedla miała maleńką jamniczkę Sonię. Sunia miała 20 lat i od kilku lat była ślepaczkiem. Wychodziła sobie na balkon całe życie. Ale kiedyś źle coś wymierzyła... Bardzo to tu wszyscy przeżyliśmy... -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
O, jestem! Jestem z Wami. :loveu: Rokuś, ale masz piękne saldo! ;) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Dora, ja też tu jestem... :oops: Odkąd kiedyś dwa razy się odezwałam. Milczałam później, ale cały czas zaglądam do suni. Chyba mam do niej słabość od pierwszej chwili. Tyle jest psów na dogo, ale Sonia jest ciągle w moich myślach. Cudowna sunia. Smutne, że tyle czasu szuka swojego miejsca. :sad: I muszę to napisać... Dora od początku, jak Cię spotkałam na dogo, jawisz mi się jako jasna, piękna Postać. O dobrym sercu. :iloveyou: Sonia jest w potrzebie. Podaj mi proszę numer konta. Pomogę jej w miarę swoich możliwości. Moja sytuacja jest niestabilna, ale co tam... Zostanę z Sonią.:smile: Może hotelik u Murki będzie dobrym startem w poszukiwaniu dla niej Domu. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Misiu i Reksiu. :smile: Zagląda ktoś do Was tak wcześnie? ;) Nie licząc tych, co teraz idą spać... :p -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jakieś sowie to forum się zrobiło... :evil_lol: Jasza, te wszystkie sowy są fajne. Normalnie wydziwiasz. :p A swoją drogą, co sowy mają w sobie, że je dziewczyny w różnym wieku zbierają? ;) Moja Siostra kiedyś też... -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Iv_, a ta sówka to niby nie jest "rozczulająca'?! :evil_lol: Ja się rozczuliłam... :loveu: To spojrzenie... Przepraszam, że się wtrącam, ale lubię, jak się pojawiasz. :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Elisabeta replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Poleńko. :smile: -
Przychodzę z wątku Baskiego... Baski_Kropka, czyli tak! Smutek to teraz Dexter. :loveu: Zresztą, co z Niego teraz za smutek... ;) Piękny jest. Życzę Wam wielu szczęśliwych lat razem. :smile: