Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. W sobotę zaglądam do Poleńki. :smile: Będzie cieplej i wiatr ma się uspokoic. Uff... ;)
  2. Bena poznałam parę dni temu. :smile: Elik, trafiłam tu z Twojego banerka na wątku innego psiaka. Los Bena bardzo mnie poruszył... A to zdjęcie ze schroniska i wcześniejszego banerka... Wstrząsające. Nie mogę zapomniec :sad: Zostanę z kochanym Benem. Deklaracji stałej nie złoże, ale będę wspomagac od czasu do czasu. Poproszę numer konta Bena. :-)
  3. Wątek Vigo znam i poczytuję od pierwszych postów... Viguś jest pięknym i wspaniałym psem. Zasługuje na dobry los.:iloveyou: Jego sytuacja jest trudna. Deklaracje... Ostatnio kilka razy tu wchodziłam z chęcią pomocy, ale atmosfera na wątku... Jestem zupełnie skołowana. Nikogo i niczego nie oceniam. Nie potrafię. Vigo jest najważniejszy. Cioteczki zróbmy tak, żeby już było tu spokojnie. Postaram się, żeby moje wpisy się do tego przyczyniały... Deklaracji stałej nie złoże, ale co jakiś czas dorzucę grosik. Poproszę o numer konta. Doda, może zostań. Już nie mówię o najważniejszych argumentach, ale podam swój... Dodziu, nawet nie wiesz, ale po piątej rano często razem jesteśmy u Vigo. Ty jesteś po pracy, a ja całe życie wstaję, gdy inni mają jeszcze noc. Szkoda by było, gdybym Cię tu nie spotykała przed świtem...;) A teraz będę się odzywac u Vigo. Ayame, życzę Ci dobrego prowadzenia wątku Vigusia.:-)
  4. Z rana zaglądam do Soni. :smile: Dora, przypadkowo zauważyłam, że Twój banerek nie prowadzi do suni... :roll: Nie jest podlinkowany albo link przepadł. Ja kiedyś tak miałam.
  5. AlfaLS, tak mi przykro... Jestem z Tobą i będę się modliła za duszę Twojego zmarłego Tatusia.
  6. Ja też czekam. Co słychać u naszej Soni? :smile:
  7. Tinko, dzień dobry. :smile: Alfa ma rację. Z nami nie zginiesz. :loveu:
  8. Jaszko, to ta kiełbaska... :roll: Bo chyba nie flaszka?... :evil_lol:
  9. Dzień dobry, Poleńka. :smile: Eva, może z Polą nie jest tak źle ... DIF pisała, że sunia skakała na bramkę i prosiła o głaski. Ale prosiła o głaski DIF. Na Nią na pewno patrzyła z miłością. :loveu: A tu ręce Pani Basi się wyciągają. To było nieporozumienie. ;) Co drugi pies by tak zareagował jak Polcia. Na swoim terenie.
  10. "Ciasno wytyczone granice prywatności... po widnokrąg"... Cudne! :evil_lol:
  11. Dzień dobry, Soniu. :smile: Piękne masz banerki od Choby. :loveu:
  12. Tinko, dzień dobry z rana. :smile: Alfa, masz rację. Zrobiłaś skrót myślowy. Teraz jest bardzo klarownie. Zrozumiałam.;) A co do godzin życia na jawie, to to jednak ja jestem dziwolągiem. Należę do mniejszości. Ja nie piszę od razu po wstaniu... Przedtem mam dużo zajęć domowych. Plus długi spacer z psicą. W weekendy jest to samo... :evil_lol: Polubek, wytrwaj. :iloveyou: A na tym zdjęciu to na pewno nie Ty.:)
  13. Sabina, Twoja Kuleczka jest cudna. Jak dobrze, że zaczyna nowe życie. Życzę Wam wielu pięknych lat razem.:loveu: Mała Szczęściara jeszcze nie wie, jaka przygoda ją czeka...;) Niech żyją czarnulki. Niech żyją staruszki. :smile: My też cieszymy się Tiną, którą AlfaLS wyciągnęła z naszą pomocą z tyskiego schroniska. Widziałaś Tinkę? :smile: Tylko że nasza sunia przebywa u Kasi Przystał i potrzebuje Domku. Kuleczka już ma TO ma. :loveu:
  14. Żegnaj, Azirku. Już Cię nic nie boli. Ja tylko czytałam. Myślałam o Azirku i trzymałam kciuki za Was WSZYSTKIE. Jesteśmy tylko Ludźmi... Ayame, jesteś Kochana.
  15. Panikara to fakt.:loveu: Jak wszystkie moje schroniskowe sunie. W temacie kąpieli szczególnie. ;) Ale jaka Tinka jest teraz piękna i pachnąca.:loveu: Po może pierwszej kąpieli w swoim życiu...
  16. Jaszko, :iloveyou:. Wiedziałam, że ja Ci pokażę Sonię, to tu przyjdziesz, Kochana. Dora, ja się bardzo cieszę, że mogę pomóc TOBIE i "TWOJEJ' suni.:iloveyou: A ten dobry duch to św. Franciszek. Niezawodny. Prawda, Jaszko? ;)
  17. Murka, wpłaciłam rano na poczcie 200 zł dla Soni. :smile: Na początek życia w Twoim hoteliku. Jak znam życie, to pieniądze dotrą za pięć dni. Co poczta robi z nimi tyle czasu? Oto jest pytanie...:mad: A może wiezie pieniądze do banku odbiorcy. Razem z listami i paczkami. Na to wychodzi...:evil_lol:
  18. Znowu o kupach... ;) Jaszko, współczuję wczorajszego..., ale co ja poradzę, że tak to wszystko śmiesznie opisałaś... :mdrmed: Uśmiałam się jak norka. :evil_lol: Nie wiem, czy norki się śmieją, ale tak zawsze mówiła moja dawna koleżanka. A Misię umyłaś czy wycięłaś? Ja kiedyś wycięłam... :evil_lol:
  19. A jednak... :p W drugim poście, Alfa. Stałe deklaracje. Moja kwota to 180 zł, bo za styczeń-czerwiec 2014 po 30 zł. Tyle wpłynęło. I u Magdy 20 zł, bo za styczeń-luty 2014 po 10 zł. Tyle wpłynęło. W nocy to się śpi. Rano głowa lepiej pracuje... :evil_lol:
  20. Numer konta Soni już mam. Dziękuję, Murka. :smile:
  21. Dzień dobry, Tinko. :smile: Super, że sunia jest taką bogaczką. Oby tak dalej. :loveu: Alfa, nic nie pomieszałaś. Mamy dobrą księgową. :smile:
  22. Biedne psiaki... :sad: Będę czekała na konto od Murki. :smile:
  23. Ale fajna Meggi. :loveu: Dla mnie to te same łapy. ;)
×
×
  • Create New...