-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Super! :smile: -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Soniu, zdrówka. :smile: Dzięki Bogu, że ropomacicze nie było zaawansowane... Wiem, że to mniej ważne, ale czy czyszczenie ząbków się odbyło? A jeśli tak, to ile kosztowało, Murko? ;) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Co tam, co tam?... :roll: -
Ale cudnie! :loveu: Elza to chyba najprzyjaźniejszy pies na świecie. Pewnie na razie zagubiona, ale za kilka dni wróci jej pogoda ducha. I będzie brykała jak za czasów Zgody i Hugobergu. ;) Trochę żal, że już Góry Hugona nie zobaczy... Prawda, Jaszko? :( Pani Małgosia jest Kochana, bo niejedna starsza pani by się nie zgodziła w swoim uporze. ;) Teraz "tylko" Domek dla Elzuni. :smile: Jaszko, jak to dobrze, że Elza spotkała Wandę i Ciebie... :iloveyou:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Elzunia! :iloveyou: Cudnie. :loveu: Nie chce się wierzyc... Ja zawsze najpierw jestem u Tobołków. Zaraz lecę na wątek Elzy. Tam pewnie więcej dobrych wieści i fotek.;) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Pamiętam o Soni. :smile: Trzymam kciuki za jutrzejszą sterylizację. :thumbs: -
Zaraz, zaraz... ;) Ja się czuję jakbym się żegnała z Elzą, a przecież sunia będzie teraz duuużo bliżej mnie.:smile::smile::smile: A więc... Już "za chwilę"... Witaj Elzuniu na Mazowszu! :loveu: Jaszko, w Warszawie czy w okolicach jest DT?
-
Szczęśliwej drogi, Elzuniu. :smile:
-
Biedna Elzunia. Biedna Pani Małgosia. :sad: Ale tak. Ufffff... :smile:
-
:-( Współczuję i nadal trzymam kciuki.
-
Jaszo. Figo jest w pracy. Mój brat, gdy jest w pracy, komórki w ogóle nie może miec przy sobie. W szafce zamyka.
-
Jaszko, rozumiem Twoje nerwy. Trzymam kciuki. Będzie dobrze. :smile:
-
Dora, jestem. :smile: Tak jak napisałam u Flaperka. Postaram się co jakiś czas wspomóc finansowo Twoje bezdomniaczki. Ty decyduj, co jest najpilniejsze i dla którego psa czy kota. Tylko Sonia u Murki będzie wyróżniona przeze mnie, bo jest już troszkę moja. :loveu: Od pierwszego wejrzenia w grudniu skradła mi serce. Sonia to Sonia. ;)
-
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
Elisabeta replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Dora, dziękuję za numer konta. Wysłałam Ci PW. :smile: Po przemyślenu będę robic tak, że jeśli coś wyślę, to niech to będzie dla Twoich bezdomniaczków. "Przeniosę" się z tym na wątek Bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Do Flapera będę zaglądała, ale Ty decyduj, co i dla jakiego psiaka jest pilne. Ok? ;) -
Zacmę bardzo często maja psy w późniejszym wieku. Robi się zabiegi jak u ludzi i to chyba żaden problem. Zresztą pies dużo lepiej radzi sobie niż my z ograniczeniami wzroku. A nawet ze ślepotą. Ale to na pewno nie grozi Nelce przy Sabinie. :loveu: Doda, czy Nelunia wygląda na Klusię? :mad: Żartuję oczywiście, bo chyba wiem, o której Klusi piszesz. Urocza sunia. Ten uśmiech... :loveu: I też bidula tyle lat siedzi w schronie. :sad:
-
Zaglądam do Elzy z rana. :-) Tak. Wszystko będzie dobrze.
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Sonia. :smile: Deszczu nie lubisz...;) Murka, to fajnie. Jak będzie po zabiegach, to napisz, ile kosztowało czyszczenie zębów i ja prześlę pieniądze. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Tragedia... :shake: Gdzie są normalne Domy dla czekających psów? Może dobrzy ludzie już wszyscy zapsieni są... :sad: ZuziaM, ale z tą pchłą to Ci się udało... Chociaż smutne jest to, co piszesz, w tym miejscu nieźle się uśmiałam. :evil_lol: -
Po zobaczeniu tego zdjęcia to ja się już naprawdę w Nelce zakochałam. :loveu: W Walentynki, których nie lubię. A jednak... ;) Ayame, fajnie, że po "problemie". Ja taka mądra jestem, bo osłuchana w setkach radiowych audycji Pani dr Doroty Sumińskiej. :smile: I dlatego wiem też, że nie goliłabym suni w lutym. Niby już podobno po zimie... Ale kto wie? ;) Gdzie Ci ludzie mieli oczy? Tyle lat takie psy w schronie siedzą. I pewnie te najpiękniejsze w najciemniejszych kątach...:shake: Sabina, a może to po prostu przeznaczenie... :loveu:
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek sterylizacja... Murka, kojarzę, że weci lubią "przy okazji" narkozy czyścic psom zęby. Bezstresowo. ;) Gdzieś na wątku było o kamieniu na ząbkach Soni... Może by się z nim rozprawic. Jeśli sterylka to jedna z takich "okazji"... Ja zapłacę za czyszczenie. :smile: Dziewczyna by nam wypiękniała... :grins: No i zdrówko ważne. Może nie jest za późno, żeby spytac weta... Jak myślisz, Dora? Dobry pomysł? :-)