Wszystkiego najlepszego dla Gajulca w jego urodziny!!! niech Wam dalej razem tak dobrze i radośnie się żyje :)
P.S. My też obchodzimy urodziny Hopki i Poli w dzień, w którym dostaliśmy je od Nutusi :)
Oj, się wzruszyłam...Pamiętam ten niedzielny poranek. Zosia była chora i przyszła na kanapę w salonie pooglądac telewizję, a potem zasnęła z Hopcią-termoforem przyklejoną do plecków.
Dobrze, ze borelioza juz zdiagnozowana i kuracja zaczeta. Na ktoryms watku czytalam, ze b wazne jest dlugie kontynuowanie kuracji antybiotykiem.
Glaski dla strachulca. Sabcia juz lepiej?
Dobrze, ze borelioza juz zdiagnozowana i kuracja zaczeta. Na ktoryms watku czytalam, ze b wazne jest dlugie kontynuowanie kuracji antybiotykiem.
Glaski dla strachulca. Sabcia juz lepiej?
A zebys wiedziala ile sie tego tapczanu naszukalam! Ma pokrycie teflonowe i super latwo sie czysci. Jest miekki i wygodny, solidny i ladny :) Pola juz sie calkiem do niego przekonala i dzis w nocy nawet nie poszla na kanape :) Bardzo sie ciesze :)