Jump to content
Dogomania

Figunia

Members
  • Posts

    13197
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Figunia

  1. Wpłaciłam dla Zefirka 20zł na konto Fundacji 2+4. Powinny już dojść. Bardzo przykry widok odchodzącego piesa...Ta ostatnia fotka i Jego smutne oczy, takie bez życia...:shake: A Lilu musi na to patrzeć, być twardą i dawać radę. Podziwiam.
  2. Mnie też...Choć już rano czytałam ten wątek. Ale skoro nie mogę pomóc, to siedzę cicho :roll:
  3. Dzielna dziewczynka! Tak pięknie zniosła zabieg. Oby brzusio szybko się zagoił. No i za super domek trzymam, oczywiście!
  4. Melduję, że ode mnie poleciało 15 złociszy dla wyrównania rachunku do pełnej kwoty :lol:
  5. Piękna Pesteczka i biedniutka... Oby ktoś się w niej zakochał i odmienił los. Trzymam...
  6. Śliczna ta Babunia. Oby zdarzył się cud i szybko wyszła ze schronu!
  7. Potwierdzam, to będzie stała.:lol:
  8. Nieustające kciuki za Zębolka!!!!:lol:
  9. Super. Teraz trzymamy kciuki za to, by ten domek okazał się TYM domkiem!:lol:
  10. Trzymam kciuki za złapanie Myszki-uciekinierki! I przy okazji mam pytanie: czy któraś z Cioć zna kogoś, kto mogłby przeprowadzić wizytę PA w okolicach Strzelina. Pyta o to Malwa i zapewne napisze tu niebawem Sama i poda więcej szczegółów.
  11. Kochany wilczurek!!!!:lol:
  12. Jakie ona ma cudowne łapusie... Cała bajeczna ta Bajeczka!!! Zaglądnęłam wstecz i czytam, że te jej łapusie to biedne chore są, bolesne... Zgrubienie stawów... A ja głupia się zachwycam :oops:
  13. Głaski dla dzielnego chłopaka! A kciuki za dobry domek dalej zaciśnięte.
  14. Piękny czarny Misiek! Trzymam kciuki za jego szczęsliwe życie!
  15. Głaski dla dwóch psiapiółek :lol: Najlepszych domków suńkom życzę!
  16. Sliczna sunia! Oby szybko ktoś ją wypatrzył i zabrał do kochającego domu. Grymasińska...nie tak jak moja Figunia, która wciągała wszystko i nigdy nie miała dosyć... Mam nadzieję, że przelew, który robiłam dla Figi przed świętami, dotarł..
  17. Kochanemu a Przemądremu, Wiernemu Pimpulowi życzę ZDROWIA!!!! Zdrowych łapek, oczek, uszek i wszelkich podrobów... Całuję psią kudłatą łepetynę, jak sugeruje Tosia, bo odwrotnie niż Marycha35 ryzykownych całusów nie lubię. To już rydzykowe byłyby lepsze, choc też fuj...
  18. Biedna Tiara i biedna Mari... Co tu można napisać...o trzymaniu kciuków... wszystko wydaje się takie bez sensu. Eliksir młodości i zdrowia by się zdał. W bajkach dzielni bohaterowie wędrowali za tym skarbem za 7 gór i 7 rzek (a może to były morza...). Żeby tak zdobyć choć trochę dla tych choreńkich staruszków.
  19. Dinusiu, trzymam kciuki!!!
  20. Cieszę się, że sprawa wyjaśniona.:lol:
  21. Lobo przepiękny i kochany!!! To takie przykre, że nie można pomóc wszystkim potrzebującym. Wierzę, że Lobo szybko znajdzie kochający dom. Mocno trzymam za to kciuki i będę śledziła jego losy.
  22. Dziękuję tym "dobrym oczom" i dobrym sercom za dostrzeżenie i uratowanie suni z tak beznadziejnej sytuacji. Kolejna Istotka ma szansę na godne życie, bez strachu, cierpienia, poniewierki. Dajcie Cioteczki nr konta, to Figunia dostanie od Figuni na początek dobrego życia ...cosik. I będę suni kibicować!
  23. Szkoda Misia strasznie. Podobno nie ma sytuacji bez wyjścia, a jednak... Żyć z tym guzem nie mógł :-(, operacja ...:-(
  24. Która to już psinka przeszła przez ten niezwykły DOM? Państwo Pokerostwo przyciągają samych dobrych, rzetelnych, kochających psy ludzi. Tak ich niby mało (tych ludzi), ale wystarczy ogłoszenie Pokerowego Domku i zaraz (a najwyżej do kilku miesięcy...z) zjawia się TA właściwa osoba. Jakiś magnes, cy co... Gratulacje!!!!
×
×
  • Create New...