-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-_rKf--YsynI/U0775MEbR9I/AAAAAAAABp0/p4eVyS2RIBQ/w830-h552-no/DSC_1688.JPG[/URL] świetne zdjęcie :) -
Dziewczyny ja dopiero najszybciej zrobię kolejny bazarek pod koniec maja tak żeby zdążyć uzbierać pieniądze na czerwcowy pobyt. Dostałam trochę fantów i myślę, że nie będzie źle:) Wspaniale, że mała (12kg :D) już bezpieczna u Hop:multi:
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']jedno jest pewne - nie będzie to KINDER NIESPODZIANKA! :)[/QUOTE] Kinder to już nie kokoszka zniesie:D -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Kokocha - jajo wielkanocne już wysiedziałaś? ;)[/QUOTE] Jeśli kokocha coś zniesie to na 100% będzie to jajko z niespodzianką :D -
[quote name='hop!']Nie ma sensu od razu wydawać sporej sumy na wyróżnienia ogłoszeń. Można spróbować ogłosić sunię standardowo, a jak nie będzie odzewu, to zainwestować w wyróżnienia. Tylko najpierw Lilka musi do mnie dotrzeć, muszę ją chociaż trochę poznać i zrobić jej zdjęcia. Taka kolej rzeczy. ;) Cieszę się, że wśród fanek Dyzia jest też kilka osób zainteresowanych losem Lilki. Może nie jest tak urocza jak Dyzio, ale też zasługuje na szansę i pomoc. :)[/QUOTE] No przecież nie wszyscy chcą psiaka z długim włosem :) Wiadomo, ze takiemu trzeba poświęcać więcej czasu a i co jakiś czas do gromera trzeba na obcięcie iść. Więc i Lilka znajdzie swój dom tylko trzeba się przygotować na to, ze pewnie nie tak szybko jak Dyzio. A możne akurat nas ktoś zakochany w małej mile zaskoczy ?;)
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marysia O.']Zaglądam:)[/QUOTE] I ja :) -
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) Pani pewnie uprzedzona, że z nerwów może trochę na początku jej brudzić? Powodzenia mała :)
-
Gdyby u Hop było miejsce....bo to szczęśliwe miejsce:)
-
Zdrowia dla psiaczka!!! A małej pewnie się w miejscu gdzie przebywa bardzo podoba;)
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Miziaki mała :) -
[quote name='pumcia02']Ta dam, ta dam. Negra ma dom :)[/QUOTE] W S P A N I A L E ! ! ! :multi: A coś więcej?:cool3:
-
[quote name='Toska1']Ja jestem jak najbardziej za wyciągnięciem Lilki i przekazaniu jej pozostałych po Dyziu pieniędzy :)[/QUOTE] I ja! Dla niej "ceduję" obietnice, którą dałam na Dyzia. [B]Anula[/B] to dobry pomysł. Pieniążki z bazarku bardzo przydadzą się temu psiakowi.
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
b-b replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Fajnie dwie niunie :) [URL]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10152430_286377271527746_1142261728_n.jpg[/URL] -
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='gluchypies']W takim razie trzymam kciuki, żeby już wkrótce udało mu się znaleźć dom, tak jak Karolci :)[/QUOTE] I ja trzymam :) -
Stado psów w potrzebie. Do adopcji został jeden, reszta w nowych domach.
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Pyszczki mają urocze!:loveu: -
No to do jutra... A teraz czekamy na wieści od Dyzia :)
-
[quote name='Hope2']Finanse Zośki zaktualizowane w rozliczeniowym...po opłaceniu f-ry za karme na koncie MONDO zostało całe 3, 10...[/QUOTE] Aniu wydaje mi się, że powinnaś bardziej uwidocznić w rozliczeniu to ile zostało Zośce. Patrząc tam ma się wrażenie, że mała ma więcej pieniędzy. Większe cyfry zaznaczone na czerwono będą bardziej widoczne dla odwiedzających. Finanse Zośki nie są ciekawe....Niestety, Może by można zrobić jej jakieś wydarzenie na FB ?Albo coś innego aby można pozyskać darczyńców? Z fundacji jak widać nie ma za bardzo wpływów a i tu ciekawie nie jest.
-
Człowieku dla Rudiego przybywaj!:)
-
Stado psów w potrzebie. Do adopcji został jeden, reszta w nowych domach.
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Zdrowia życzę:) -
Dobrze,ze wszystko dobrze się goi i Sawanka grzeczna jest i nie kombinuje ze szwami :)
-
A co u Lilki? Przegapiłam jakiś wpis o niej?
-
[quote name='pumcia02']Spotkanie będzie w niedziele :) także jeszcze troche cierpliwości.[/QUOTE] To już dziś :) Oby....
-
Maksio lubi pyskować?:D Trzymam kciuki za nowość ! Oby się te zarazy nie czepiały!:)
-
[quote name='Romka']Dziewczyny już wybrałam i była to najtrudniejsza decyzja adopcyjna jaką przyszło mi podjąć.Po porannym telefonie Jo37,nie wiedziałam jaką mam podjąć decyzję.Obydwa domki w ocenie Jo37 są super,świadome i rozumiejące potrzeby psiaków.Przyznam szczerze,że skłaniałam się w kierunku domku przy ulicy Suwalskiej ale dziś po rozmowie z Jo podjęłam decyzję,że wybieram domek przy Hożej. Kierowałam się tylko i wyłącznie dobrem Dyzia.Uznałam,że w domku przy Hożej, Dyzio będzie miał cały czas zarówno towarzystwo psie jak i ludzkie.Dyzio był przyzwyczajony do towarzystwa Lilki,teraz będzie miał małą Teklę.Tekla także potrzebuje psiego towarzystwa,więc i ona będzie miała Dyzia.Pani z Hożej jest na emeryturze,może poświęcić dużo czasu psiakom.Dyzio to bardzo spokojny psiak,więc spacerki na trawiastych skwerkach jako poranny spacer powinny mu wystarczyć.Długie spacery będą w parku Agrykola.Wakacyjne wyjazdy do Juraty dwa razy w roku,tak zapowiadają się wkacje Dyzia.Gdyby pani nie mogła sprawować opieki nad psiakami,tak jak teraz w czasie wyjazdu,opiekę nad psiakami przejmie syn pani. Rozmawiałam z domkiem przy Suwalskiej i przekazłam swoją decyzję,ufam ,że pani zrozumiała co mną kierowowało.Jo37 ma zaproponować państwu pomoc przy szukaniu innego psiaka.Domek jest bowiem godny polecenia.[/QUOTE] A ja jakoś od początku miałam nadzieję że zostanie wybrany ten domek :) Dyziuniu bądź szczęśliwy :)