Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. W końcu ma to na co zasługuje każdy psiak:)
  2. I ja trzymam aby kokoszka zawładnęła serduchem tej pani :)
  3. [quote name='marmosia']Jedzie do Oleśnicy :)[/QUOTE] Wspaniale, że będzie miała swój kochający własny domek :)
  4. Czy mamusia i jej córka nadal bez domu?
  5. [quote name='Magda_W-wa']Młoda suczka shih tzu szuka domku (jest u mnie na tymczasie): [URL]https://www.facebook.com/#!/events/636548979752993/?ref_newsfeed_story_type=regular[/URL][/QUOTE] Mam nadzieję, ze znajdzie wspaniały domek :)
  6. Też jestem za szczepieniem :)
  7. Mordunia uśmiechnięta to jest to!!!:D
  8. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  18. [I][FONT=comic sans ms][SIZE=7][COLOR=#008000]Wszystkim życzę..[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  21. Quetka niech znajdzie odpowiedni domek a Morganek niech zdrowieje:) [IMG]http://www.agro-rancho.pl/files/image/wielkanoc.jpg[/IMG]
  22. Dyzio był spokojny to się z Lilką świetnie dogadywali :) Lilka panna lubiąca spokój albo potrzebuje więcej czasu na oswojenie się z nową sytuacją. Mam nadzieję, że czas świąteczny pozwoli Hop przypatrzeć się dokładniej pannie tak aby po świętach ruszyć z ogłoszeniami i móc więcej o niej napisać :) I myślę, że nie ma co zakładać nowego wątku:) Tylko trzeba by napisać jak teraz mała stoi ze stałymi i ewentualnie - chociaż w to nie wierzę- ściągnąć tu jeszcze jakaś dobrą duszę, która by się z groszem dorzuciła.
  23. Wiem jak ciężko rozstawać się DT ze swoimi podopiecznymi. Robią to tylko dla tego aby móc pomóc kolejnej biedzie. Niestety większość DT jest w ciężkiej sytuacji i nie może pozwolić sobie na wzięcie psiaka bo wtedy przekreśli to bycie dalej DT. Jestem pewna, że Anula nie raz myślała nad tym aby Sawanka została u niej. Ja miałam 3 psiak. Jednego z wyboru a dwie z przypadku. Psiaki wyrzucone przy drodze głównej gdzie leży moja wieś. Jeden już ze starości odszedł w ubiegłym roku za TM. Pozostała dwójka ma się dobrze a ja ciągle myślę nad 3 psiakiem. I gdyby nie sytuacja życiowa w jakiej obecnie jestem pewnie już trzeci dawno byłby u nas. I mam nadzieję że kiedyś będzie to możliwe.
×
×
  • Create New...