Dyzio był spokojny to się z Lilką świetnie dogadywali :)
Lilka panna lubiąca spokój albo potrzebuje więcej czasu na oswojenie się z nową sytuacją.
Mam nadzieję, że czas świąteczny pozwoli Hop przypatrzeć się dokładniej pannie tak aby po świętach ruszyć z ogłoszeniami i móc więcej o niej napisać :)
I myślę, że nie ma co zakładać nowego wątku:)
Tylko trzeba by napisać jak teraz mała stoi ze stałymi i ewentualnie - chociaż w to nie wierzę- ściągnąć tu jeszcze jakaś dobrą duszę, która by się z groszem dorzuciła.