-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Aza -pies idealny, którego chciano uśpić bo ma już 10 lat... szuka DS!
b-b replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Wpadłam do maludy:) Zaproszenia warto by rozesłać. Będę miała mała na uwadze...ale ani czasu ani mocy przerobowych nie ma:roll: -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Pozdrawiam wyróżnioną Kokoszkę :)[/QUOTE] I ja! I jaaaaa!!!!:D -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Figuniu nospę warto miec w domu nawet dla siebie. Kupisz ją bez recepty.[/QUOTE] Oj tak :) Mam nadfzieję że ktkowi nic strasznego nie dolega... Buziole dla Lońci :loveu: -
Romka zobacz czy wszystko ok Bazark dla Lilki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253843-Koszulki-dla-Lilki-do-1-07-20-00?p=22234713#post22234713[/URL]
-
[quote name='Romka']Pytam czy ktoś mógłby zrobić bazarek,wysyłką zajęłabym się ja.Nie mam konta na Fb więc zostaje tylko dogo.[/QUOTE] Jeśli są zdjęcia to ja mogę zrobić - i tak już prowadzę kolejny bazarek:) W takim razie proszę o wszystkie informacje na PW :)
-
[quote name='Romka']Lilka cudna!Brzuszek krówkowy,nawet nie wiedziałam:lol: Teraz bardziej praktycznie.Czy z takich koszulek w rozmiarach S,M i kilka L udałoby się zrobić bazarek dla Lilki?Koszulki są firmy Promod, krótkie i długie rękawy.Najwięcej jest bluzek S.Nie trzeba robić zdjęć,ani opisów.A tak wygląda koszulka: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/dfcbc632205dec77d5666734ee38118a,10,19,0.jpg[/IMG] Na FB kosztują 35zł,u nas byłyby taniej.[/QUOTE] Romka czy Ty pytasz o to czy ktoś ten bazarek zrobi czy o to czy taki bazarek ma w ogóle sens na Dogo?
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Czy Furagin można dostać bez recepty? Dziękuję za radę, na pewno warto spróbować :lol:[/QUOTE] Tak. Teraz nazywa się urofuraginum :) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam ślicznotkę. szkoda,ze teraz cisza z ogłoszeń:roll: -
Lilka nie dość, że ma krówkowy brzucho jak moja - już to pisałam powyżej - to jeszcze lubi dominować nad wszystkimi psiakami choć ledwo gówienko od ziemi odrosło :D Czy wszystkie sunie z krówkowym brzucholem to dominatorki?:cool3:
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, że wyniki wyszły dobre:) Bałam się ,że coś będzie nie tak przez to jej częste siusianie <uffffff> -
[quote name='Hope2']Ja nie wiem jak ta Zocha ludzi czaruje-ale Ciocia Madie podarowała małej wiedźmie cały wielki worek karmy:multi: Żarełko przyjedzie kurierem-jak dojedzie, to od razu się pochwalimy-a co! I jeszcze Ciocia kazała się nam przypomnieć, jak żarełko się będzie kończyło! Bardzo dziękuję w imieniu małego rozdarciucha:iloveyou: Wspaniały gest :)
-
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
[quote name='kontaktogloszenia']Trwają rozmowy z trzema domkami , zobaczymy co z tego wyjdzie :) Dwa domki z Krakowa a jeden z Warszawy. Trzymamy kciuki aby szybko nie odpuściły tak jak poprzednie! Pozdrawiam.[/QUOTE] Trzymam kciuki...może wśród nich jest właśnie TEN domek?:) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Figuniu a gdyby tak podkłady małej położyć. Oszczędzi to Twoją podłogę ;) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Jak będą wyniki wszystko się wyjaśni. Też jestem ciekawa czy zostawią te przetoki ale myślę, że ze względu na to ile robią szkody dla organizmu to raczej nie zostawią.... -
Lilka ma całkiem brzucho jak moja sunia. Krówciowy i prawie goły:)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Figuniu dzień w dzień pełen wrażeń :) czekamy zatem na wyniki badań :)[/QUOTE] Oj tak! Czekamy:) -
Potrzebne DT, DS albo opieka wirtualna dla Aszy i Rudego!!!
b-b replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Bazarek[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253736-Ciuchy-figurki-i-pluszaki-dla-psiak%C3%B3w-Wandy-Szostek-26-06-20-00?p=22223367#post22223367"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253736-Ciuchy-figurki-i-pluszaki-dla-psiak%C3%B3w-Wandy-Szostek-26-06-20-00?p=22223367#post22223367[/URL] -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
b-b replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Bazarek[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253736-Ciuchy-figurki-i-pluszaki-dla-psiak%C3%B3w-Wandy-Szostek-26-06-20-00?p=22223367#post22223367"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253736-Ciuchy-figurki-i-pluszaki-dla-psiak%C3%B3w-Wandy-Szostek-26-06-20-00?p=22223367#post22223367[/URL] -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Malutka urocze te swoje stójki robi:D A koteczkom życzę zdrówka:) -
[quote name='magenka1'][COLOR=#d3d3d3]na razie na koncie mamy 55 zł[/COLOR], ale jeszcze z bazarku od b-b będzie[/QUOTE] Czekamy cały czas za ostatnią wpłatą.... Lileczko ślicznotko co u ciebie?:)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Figuniu ale się u Ciebie dzieje!