Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wpadłam do maludy:) Zaproszenia warto by rozesłać. Będę miała mała na uwadze...ale ani czasu ani mocy przerobowych nie ma:roll:
  2. [quote name='Nutusia']Pozdrawiam wyróżnioną Kokoszkę :)[/QUOTE] I ja! I jaaaaa!!!!:D
  3. [quote name='Martika@Aischa']Figuniu nospę warto miec w domu nawet dla siebie. Kupisz ją bez recepty.[/QUOTE] Oj tak :) Mam nadfzieję że ktkowi nic strasznego nie dolega... Buziole dla Lońci :loveu:
  4. Romka zobacz czy wszystko ok Bazark dla Lilki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253843-Koszulki-dla-Lilki-do-1-07-20-00?p=22234713#post22234713[/URL]
  5. Zocha zobaczyła pewnie reklamę pedigree i te sztuczne szczęki i przez to w mur specjalnie wjeżdżała aby sobie żabki poluzować??? Oj Zośka Zośka!!!:mad:
  6. [quote name='Romka']Pytam czy ktoś mógłby zrobić bazarek,wysyłką zajęłabym się ja.Nie mam konta na Fb więc zostaje tylko dogo.[/QUOTE] Jeśli są zdjęcia to ja mogę zrobić - i tak już prowadzę kolejny bazarek:) W takim razie proszę o wszystkie informacje na PW :)
  7. [quote name='Romka']Lilka cudna!Brzuszek krówkowy,nawet nie wiedziałam:lol: Teraz bardziej praktycznie.Czy z takich koszulek w rozmiarach S,M i kilka L udałoby się zrobić bazarek dla Lilki?Koszulki są firmy Promod, krótkie i długie rękawy.Najwięcej jest bluzek S.Nie trzeba robić zdjęć,ani opisów.A tak wygląda koszulka: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/dfcbc632205dec77d5666734ee38118a,10,19,0.jpg[/IMG] Na FB kosztują 35zł,u nas byłyby taniej.[/QUOTE] Romka czy Ty pytasz o to czy ktoś ten bazarek zrobi czy o to czy taki bazarek ma w ogóle sens na Dogo?
  8. [quote name='Figunia']Czy Furagin można dostać bez recepty? Dziękuję za radę, na pewno warto spróbować :lol:[/QUOTE] Tak. Teraz nazywa się urofuraginum :)
  9. Odwiedzam ślicznotkę. szkoda,ze teraz cisza z ogłoszeń:roll:
  10. Lilka nie dość, że ma krówkowy brzucho jak moja - już to pisałam powyżej - to jeszcze lubi dominować nad wszystkimi psiakami choć ledwo gówienko od ziemi odrosło :D Czy wszystkie sunie z krówkowym brzucholem to dominatorki?:cool3:
  11. Wspaniale, że wyniki wyszły dobre:) Bałam się ,że coś będzie nie tak przez to jej częste siusianie <uffffff>
  12. [quote name='Hope2']Ja nie wiem jak ta Zocha ludzi czaruje-ale Ciocia Madie podarowała małej wiedźmie cały wielki worek karmy:multi: Żarełko przyjedzie kurierem-jak dojedzie, to od razu się pochwalimy-a co! I jeszcze Ciocia kazała się nam przypomnieć, jak żarełko się będzie kończyło! Bardzo dziękuję w imieniu małego rozdarciucha:iloveyou: Wspaniały gest :)
  13. [quote name='kontaktogloszenia']Trwają rozmowy z trzema domkami , zobaczymy co z tego wyjdzie :) Dwa domki z Krakowa a jeden z Warszawy. Trzymamy kciuki aby szybko nie odpuściły tak jak poprzednie! Pozdrawiam.[/QUOTE] Trzymam kciuki...może wśród nich jest właśnie TEN domek?:)
  14. Figuniu a gdyby tak podkłady małej położyć. Oszczędzi to Twoją podłogę ;)
  15. Jak będą wyniki wszystko się wyjaśni. Też jestem ciekawa czy zostawią te przetoki ale myślę, że ze względu na to ile robią szkody dla organizmu to raczej nie zostawią....
  16. Lilka ma całkiem brzucho jak moja sunia. Krówciowy i prawie goły:)
  17. [quote name='Martika@Aischa']Figuniu dzień w dzień pełen wrażeń :) czekamy zatem na wyniki badań :)[/QUOTE] Oj tak! Czekamy:)
  18. Bazarek[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253736-Ciuchy-figurki-i-pluszaki-dla-psiak%C3%B3w-Wandy-Szostek-26-06-20-00?p=22223367#post22223367[/URL]
  19. Bazarek[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253736-Ciuchy-figurki-i-pluszaki-dla-psiak%C3%B3w-Wandy-Szostek-26-06-20-00?p=22223367#post22223367"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253736-Ciuchy-figurki-i-pluszaki-dla-psiak%C3%B3w-Wandy-Szostek-26-06-20-00?p=22223367#post22223367[/URL]
  20. Bazarek[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253736-Ciuchy-figurki-i-pluszaki-dla-psiak%C3%B3w-Wandy-Szostek-26-06-20-00?p=22223367#post22223367"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253736-Ciuchy-figurki-i-pluszaki-dla-psiak%C3%B3w-Wandy-Szostek-26-06-20-00?p=22223367#post22223367[/URL]
  21. Malutka urocze te swoje stójki robi:D A koteczkom życzę zdrówka:)
  22. [quote name='magenka1'][COLOR=#d3d3d3]na razie na koncie mamy 55 zł[/COLOR], ale jeszcze z bazarku od b-b będzie[/QUOTE] Czekamy cały czas za ostatnią wpłatą.... Lileczko ślicznotko co u ciebie?:)
  23. Saruniu za TM bądź szczęśliwa [*] [IMG]http://pasjapiastowa.pl/images/teczowy.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...