Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. I mama i córeczka urocze. Aż dziwne, że nikt nie dzwoni. Może przejść z poszukiwaniem domu w dalsze rejony? Zapewnić dowóz?
  2. To już rok??? Ale ten czas przeleciał :)
  3. Bazarek od Cisowianki m.i. na Wasze tymczasy:)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251914-Decoupage-biżuteria-i-książeczki-dla-dzieci-dla-tymczasów-mestudio-i-ewick-7-04-20-00?p=21994453#post21994453[/URL]
  4. Urocza:D [URL]http://images61.fotosik.pl/786/bffc9150d9ee6043med.jpg[/URL]
  5. [quote name='Tola'] Focha ma rezydentka, reszta na razie ok.[/QUOTE] Oby się dziewczyny dogadały.:kciuki::kciuki::kciuki:
  6. Bazarek dla Waszych podopiecznych z rzeczy od Nutusi :)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251898-Ciuchowisko-dla-psów-i-kotów-będących-pod-opieką-Maci-i-Laci-do-29-03-20-00?p=21991307#post21991307[/URL]
  7. Zrobię coś dla małej tylko mam jeszcze 3 obiecane bazarki do zrobienia a nie mam kiedy :(
  8. Ja jeszcze z bazarku z muzyką nie przelewałam Poczekam i jak się zakończy z filmami to wtedy razem przeleję:)
  9. Wiatr narobił znowu szkody... Jestem strasznie ciekawa co będą z nowe wieści po tej wizycie:)
  10. Wpadam czekając na kolejne zdjęcia i wieści :evil_lol:
  11. Miały szczęście w tym swoim nieszczęściu, że trafiły nas Was.
  12. Przy pierwszych 10 też tak miała:D Teraz to już lepiej "przechodzę";) Mam nadzieję że Sawanka nie będzie musiała jeszcze długo czekać na taki domek jak ma Sarunia:)
  13. Wspaniały wynik !:)
  14. Ja ciągle mam w głowiete jej oczy [URL]http://images62.fotosik.pl/767/4af4c91001d9b020med.jpg[/URL]
  15. Biedactwo chce nadrobić zaległości kiedy jej świat był ograniczony łańcuchem:(
  16. Na zdjęciach widać jaka chomiczek jest mała :) Kruszynka kochana :)
  17. Co u Was nowego?:)
  18. Cieszę się, że mogą być :)
  19. Na szybko. Może ktoś lepsze zrobi :) [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/13_179.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/14_132.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/a_765.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Ziutka']Witaj Kochana b-b :) zaglądaj do nas koniecznie ![/QUOTE] Jeśli będzie trzeba i będę mogła to też oczywiście chociaż trochę pomogę maleńkiej:)
  21. Przypadek sprawił, że się tu znalazłam. Imię Koko mnie "zwabiło".Tak wołam czasami na swoją sunię Yoko. Mała jest urocza i jak czytam już bezpieczna:multi: Będę zaglądać:)
  22. Durny ten wet był. Gdyby wiedział, że do Ani trafi to by takich dziwnych wywodów nie robił:D
  23. [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Bernadetko mam nadzieję, że nie będziesz się gniewać[/B][/SIZE][/COLOR] :oops: [COLOR=#ff0000][SIZE=3]Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy[/SIZE][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/#[/URL] Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek,
  24. [COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]Mortes wybacz proszę... [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy[/SIZE][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/#[/URL] Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek.
  25. Aniu mam nadzieję, że nie będziesz się gniewać... Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy https://www.facebook.com/events/592371210815144/# Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek,
×
×
  • Create New...