-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
b-b replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
I mama i córeczka urocze. Aż dziwne, że nikt nie dzwoni. Może przejść z poszukiwaniem domu w dalsze rejony? Zapewnić dowóz? -
Bazarek od Cisowianki m.i. na Wasze tymczasy:)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251914-Decoupage-biżuteria-i-książeczki-dla-dzieci-dla-tymczasów-mestudio-i-ewick-7-04-20-00?p=21994453#post21994453[/URL]
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Urocza:D [URL]http://images61.fotosik.pl/786/bffc9150d9ee6043med.jpg[/URL] -
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola'] Focha ma rezydentka, reszta na razie ok.[/QUOTE] Oby się dziewczyny dogadały.:kciuki::kciuki::kciuki: -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Waszych podopiecznych z rzeczy od Nutusi :)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251898-Ciuchowisko-dla-psów-i-kotów-będących-pod-opieką-Maci-i-Laci-do-29-03-20-00?p=21991307#post21991307[/URL] -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Zrobię coś dla małej tylko mam jeszcze 3 obiecane bazarki do zrobienia a nie mam kiedy :( -
Sznaucer Skubi ma 1738 zł długu...cały czas jest leczony_POMÓŻ!
b-b replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze z bazarku z muzyką nie przelewałam Poczekam i jak się zakończy z filmami to wtedy razem przeleję:) -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Wiatr narobił znowu szkody... Jestem strasznie ciekawa co będą z nowe wieści po tej wizycie:) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Wpadam czekając na kolejne zdjęcia i wieści :evil_lol: -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Miały szczęście w tym swoim nieszczęściu, że trafiły nas Was. -
Przy pierwszych 10 też tak miała:D Teraz to już lepiej "przechodzę";) Mam nadzieję że Sawanka nie będzie musiała jeszcze długo czekać na taki domek jak ma Sarunia:)
-
Wspaniały wynik !:)
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Ja ciągle mam w głowiete jej oczy [URL]http://images62.fotosik.pl/767/4af4c91001d9b020med.jpg[/URL] -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Biedactwo chce nadrobić zaległości kiedy jej świat był ograniczony łańcuchem:( -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Na zdjęciach widać jaka chomiczek jest mała :) Kruszynka kochana :) -
Co u Was nowego?:)
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że mogą być :) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Na szybko. Może ktoś lepsze zrobi :) [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/13_179.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/14_132.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/ql34p"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/a_765.jpg[/IMG][/URL] -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Witaj Kochana b-b :) zaglądaj do nas koniecznie ![/QUOTE] Jeśli będzie trzeba i będę mogła to też oczywiście chociaż trochę pomogę maleńkiej:) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Przypadek sprawił, że się tu znalazłam. Imię Koko mnie "zwabiło".Tak wołam czasami na swoją sunię Yoko. Mała jest urocza i jak czytam już bezpieczna:multi: Będę zaglądać:) -
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Bernadetko mam nadzieję, że nie będziesz się gniewać[/B][/SIZE][/COLOR] :oops: [COLOR=#ff0000][SIZE=3]Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy[/SIZE][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/#[/URL] Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek,
-
[COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]Mortes wybacz proszę... [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy[/SIZE][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/592371210815144/#[/URL] Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek.
-
Aniu mam nadzieję, że nie będziesz się gniewać... Kochani proszę kto jest na FB zapraszajcie jak najwięcej osób i udostępniajcie wszystkie zdjęcia, wydarzenie i co tam się robi żeby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało Bardzo proszę! Zuzia potrzebuje pomocy https://www.facebook.com/events/592371210815144/# Jej wątek jest również na Dogo. Można tam wejść poprzez mój banerek,