Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ale diabełki z tych maluszków:D A Tobyemu wykupię pakiet ogłoszeń jak zdecydujecie, że już będzie można go ogłaszać. Szkoda tylko ,że teraz ma tak nieciekawą fryzurkę - wygląda jak poobgryzany przez kozę :D Gdyby go ładnie podciąć np. na sznaucerka ? Wiadomo, że adoptujący najpierw oglądają zdjęcia a dopiero później czytają tekst. A o buldożku chyba przegapiłam wcześniejszy wpis :roll:
  2. Ciekawie to nie wygląda...ale bądźmy dobrej myśli!
  3. Wleciałam, czytam i...jestem w szoku. Nie zostawiajcie tego tak. Szkoda kolejnego psiaka, który może nie mieć tyle szczęścia co Wasze:roll: Powrotu Roksi do zdrowia i spokoju w domu.
  4. Sawanka śłicznie wygląda a na to zdjęcie aż parsknęłam śmiechem :D http://images64.fotosik.pl/964/9b9e6e91d41e9495med.jpg Dla Mikusia zdrówka. Niech choroby już go zostawią!!!:mad:
  5. Wspaniale, ze coś się szykuje dla ślicznotki :) Wspaniale tu wyszła [URL]http://imageshack.com/a/img838/3827/fj24.jpg[/URL]
  6. Tola wspaniałe wieści nam przekazałaś. Bardzo się cieszę, że i Bonusik ma w końcu swój domek:) powodzenia maluchu!:D
  7. Gdzieś i na niego domek czeka :)
  8. Anula przybywam na zaproszenie. Niestety DT dnie dam a jeśli chodzi o dołożenie się z fantami do ewentualnego bazarku to będę mogła dopiero po 20 -bliżej 25.05 coś pomyśleć bo wtedy dopiero na dobre wrócę na Dogo.
  9. Co za wieści... Wierzę, że wszystko będzie dobrze!!! Bo musi!!!:lol: Chomiczku kochany nie szalej i uważaj na siebie:)
  10. I ja ze spóźnionymi życzeniami wspaniałego życia dla Nerusia dopiero się zjawiam:lol: [IMG]http://natolinskiewzgorza.pl/UserFiles/Images/tort kosc.jpg[/IMG] Niestety ostatnio mało bywam na Dogo.:roll:
  11. [quote name='kejciu']Uwaga Uwaga - zaczynamy KCIUKANIE :)[/QUOTE] Kciuki zaciśnięte:D
  12. Wspaniale, że znalazła swój kochający dom :)
  13. Czy ludzie są ślepi??? W takiej ślicznotce się nie zakochać?:mad:
  14. [quote name='Maciek777']Tak, to jest TEN domek:) Jakoś z tego stresu jeszcze nie potrafię się w pełni cieszyć:roll: Będę spokojny po wizycie poadopcyjnej za jakiś czas:p Jutro przed południem zawożę Quetkę do DS:) To dom na pierwszym piętrze. Pani i jej 12 l. syn zrobili na mnie pozytywne wrażenie:) Pewnie jeszcze dzisiaj prześlę link do tego wątku z zaproszeniem bo miło by było mieć kontakt na bieżąco:)[/QUOTE] Trzymam kciuki za szybką aklimatyzację ślicznotki :)
  15. Wpadam poczytać co u małej:) Trzymam kciuki aby ktoś jeszcze się odezwał :)
  16. Wpadam po nieobecności sprawdzić co u Was słychać :) Tak więc czekamy i na domek dla ślicznotki i na bazarek :)
  17. Trzymam kciuki aby ktoś dał jej kochający domek :)
  18. Gdzie tacy durnie są, że miesięczne maleństwa wydają od matki???:mad:
  19. Całe szczęście, ze tak się Wasz spacer zakończył.
  20. Witaj chomiczku zaspany:D [URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/30a843ba769b.jpg[/URL]
  21. Trzeba by ją znowu ogłosić. Może tym razem gdzieś dalej?
  22. No to teraz oby ogłoszenia przyniosły jakiś rezultat :)
×
×
  • Create New...