Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. [quote name='Hope2']A Hopiak ciągle duma-"jak ja ostrzyge, to nie będzie jej zimno? nie zmarznie bez futerka? nie przeziębi się?":diabloti: już nawet jej mama mówi-"ty tego psa jak niemowlę niańczysz":evil_lol: Jak się Hopiak boi to niech znajdzie stary sweter TZ-ta i z rękawa zrobi Ci na zimne poranki i wieczory ubranko. Wytnie dwie dziury na łapki i ciuszek jak się patrzy na spacerki będzie :D
  2. Niestety nie podejmę się zrobienia bazarku no chyba, że ktoś podeślę mi zdjęcia i opis fantów. Nie mam już tyle czasu a sama mam jeszcze fanty, które muszę obfocić a czasu mi ciągle na to brak:( Przepraszam :oops::roll:
  3. Zovcha zrzuć zimowy kłak i szykuj się na upały:D U nas długowłose poobcinane już ponad miesiąc chodzą :D
  4. [URL]http://imageshack.com/a/img838/3333/3rkds.jpg[/URL] sama słodycz :D
  5. Czytam...i cały czas Was podziwiam DZIEWCZYNY!!!
  6. Bazarek dla Zoi :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/253384-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Zoi-do-6-06-20-00?p=22180691#post22180691
  7. Zdjęcia w ogłoszeniach cud, miód, malina a i teks za serce chwyta...No i cisza. Wszyscy już chyba o wakacjach myślą:mad:
  8. Wpadam bo zauważyłam, że ktoś tu jest :D Miziaki dla Gryzi :*
  9. koko ślicznotko gdzie twój domek?:)
  10. Zocha to bądź co bądź kobieta...a kobieta zmienną jest :D
  11. Maciu ja tylko proszę kiedy będzie trzeba już robić mu ogłoszenia o wiadomość na PW. Wtedy wykupię na jakimś bazarku pakiecik bo sama nie mam czasu aby zająć się ogłaszeniami a nie chcę przegapić wiadomości o tym ,że już czas to zrobić :) Ja już się boję końca czerwca kiedy liczba wyrzucanych zwierząt wzrośnie:(
  12. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.
  13. [quote name='b-b']Wróciłam i widzę, że z adopcji nic nie wyszło. Powoli zacznę się zabierać za kolejny bazarek dla dziewczyny :)[/QUOTE] Bazarek dla Lilki :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253348-BUTY-dla-Lilki-do-4-06-20-00?p=22174561#post22174561[/URL]
  14. [COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]Maleńka trafiła Ci się wspaniała rodzinka! Żyj w niej szczęśliwa [/B][/SIZE][/COLOR][IMG]http://zdjecia.nurka.pl/images/moje.glitery.pl-text-22-33-2-sto-lat-5448.gif[/IMG][COLOR=#ff0000][SIZE=5][B] !!! [/B][/SIZE][/COLOR]
  15. [quote name='b-b']Ale diabełki z tych maluszków:D A Tobyemu wykupię pakiet ogłoszeń jak zdecydujecie, że już będzie można go ogłaszać. Szkoda tylko ,że teraz ma tak nieciekawą fryzurkę - wygląda jak poobgryzany przez kozę :D Gdyby go ładnie podciąć np. na sznaucerka ? Wiadomo, że adoptujący najpierw oglądają zdjęcia a dopiero później czytają tekst. A o buldożku chyba przegapiłam wcześniejszy wpis :roll:[/QUOTE] Czy wykupić już Tobyemu ogłoszenia?:)
  16. [URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/67a184a355c0.jpg[/URL] ależ tu minkę zrobiła :D
  17. Wróciłam i widzę, że z adopcji nic nie wyszło. Powoli zacznę się zabierać za kolejny bazarek dla dziewczyny :)
  18. [quote name='kejciu'][COLOR=#d3d3d3]Niestety do wizyty nie doszło...[/COLOR] Nie udało się umówić z Panią - która stwierdziła że wyjeżdża za granicę i nie może teraz wziąść psa...[COLOR=#d3d3d3].to tak w skrócie - Dexterka pewnie napisze więcej[/COLOR][/QUOTE] Niepoważna kobieta. Najpierw zgłasza chęć zostania DS a później wyjazd...
  19. Czy oferta Cancer43 zrobienia bazarku na FB jest nadal aktualna? |Mogę podesłać zdjęcia z opisami biżuteri na bazarek dla małego. W razie czego bardzo proszę o wiadomość nas PW bo tyle co wróciłam znowu na Dogo i muszę nadrobić zaległości.
  20. [quote name='Romka']Jak informuje mnie madziek ,dziś o godz.20 00 jest umówiona na wizytę przedadopcyjną.:lol:[/QUOTE] Będę trzymać kciuki za pomyślną wizytację:D
  21. [quote name='cancer43']Przyszłam na zaproszenie Anuli,jestem kompletnie pod kreska,ale może jakis bazarek ? B-b ma rację że na FB są większe mozliwości,jak wyszperam jakieś sensowne fanty,coś wyrzeźbię[/QUOTE] Ja bym się dorzuciła tylko dopiero koło 25.05 Jeśli poczekasz to z chęcią się dołożę z jakimiś błyskotkami:)
  22. [URL]http://images63.fotosik.pl/971/44746a0e3882e8d7med.jpg[/URL] SŁODZIAK!!!:loveu: Kto mi pożyczy 15.000 na ogrodzenie terenu?:diabloti:
  23. Uwielbiam malizny ale ten fufaczł z wielkimi oczami mnie urzekł. To chyba sunia w typie pekińczyk/shih? Jaka szkoda, że nie mam ogrodzonego ogrodu bo bym już dawno TZ namówiła na bycie DT:roll:
  24. [quote name='Anula'][B]Konto do wpłat jest podane na 1 stronie wątku w pierwszym poście. Bardzo prosimy o wpłaty na operację oczek Alfika. [/B][/QUOTE] Myślę, że przydałoby się znowu zrobić bazarek na FB. Więcej ludzi - większe możliwości.
×
×
  • Create New...