Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Macia dostałam mleko w proszku BEAPHAR KITTY MILK kupione w Poznaniu u weta przez moją córkę, która opiekowała się maleńką świnką morską za szybko zabraną od matki. Świnka miała być u niej tylko do czadu zabrania przez DT a tak podbiła serce młodej, ze zostawiła ją jako trzecią w swoim stadku:D Jest to małe 200g opakowanie ,z którego niewiele ubyło. Miałam je wystawić na jakimś bazarku ale tak pomyślałam ,że może je chcecie?:cool3: Podrzucić do Ani?
  2. Odwiedzam małą ciągle trzymając kciuki za Lilkę:)
  3. Oj dzieje się u Was, ciągle coś dzieje. A Kris uroczy:)
  4. Kwota nie mała ale nie do zdobycia. A maleńka urocza :)
  5. [quote name='Nikaragua']Figuniu i co u weterynarza??????????????[/QUOTE] No właśnie CO???????????
  6. Kolejny bazarek wyprzedażowy :)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253622-WYPRZEDA%C5%BB-Ciuszki-dzieci%C4%99ce-do-jamnisi-do-18-06-20-00?p=22208616#post22208616"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253622-WYPRZEDA%C5%BB-Ciuszki-dzieci%C4%99ce-do-jamnisi-do-18-06-20-00?p=22208616#post22208616[/URL] Liczę na pomoc w podrzucaniu ;)
  7. Niecierpliwie czekam na wieści od weta....
  8. [quote name='Yoana']Zgłaszam protest! :lol: Co to za tajemnice :mad: Chcecie mieć czytających i dobrze życzących Lilce na sumieniu ? :evil_lol:[/QUOTE] Ale ja nic nie wiem:roll: A "Nic nie powiem " napisałam żeby nie zapeszać :)
  9. [quote name='hop!']Zgłaszają się domy. Nie jest tak źle. :-)[/QUOTE] Nic nie powiem!:lol: Czekam:)
  10. Bazarek dla kruszynki :)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253602-%E2%80%A2%E2%80%A2%E2%80%A2-PO-1z%C5%82!-%E2%80%A2%E2%80%A2%E2%80%A2-FILMY-I-PIOSENKI-dla-jamnisi-do-17-06-20-00?p=22205963#post22205963"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253602-%E2%80%A2%E2%80%A2%E2%80%A2-PO-1z%C5%82!-%E2%80%A2%E2%80%A2%E2%80%A2-FILMY-I-PIOSENKI-dla-jamnisi-do-17-06-20-00?p=22205963#post22205963[/URL]
  11. To żebranie o jedzonko przejdzie jej kiedy już się zorientuje, że zawsze na czas je dostanie i nie zabraknie jedzonka dla niej. Mam nadzieję, że uda Wam się dzisiaj dostać do dobrego weta i zacznie się chociaż leczenie uszek bo pewnie grzybki inne świństwa zrobiły sobie tam bal! Przypuszczam że dużo pije tylko przez stres i ciepło. A nie jest to powodem choroby i za to będę trzymać kciuki!
  12. Z niecierpliwością będziemy czekać na poranne wieści. Spokojnej nocy...
  13. Wspaniale, że mała już dojechała. Postarm się zrobić bazarek dla małej. Niestety będzie maleńki:roll:
  14. Teraz przed wakacjami ciężko o domek....
  15. I ja jestem u małej.Domku przybywaj :)
  16. [quote name='ana666']barbarela wielkie dzięki! już śle numer konta. Wlasnie był u mnie Pan Pawel, ustaliliśmy szczegóły podróży, myślę że koło 15-16 będą u Ciebie figuniu, ale dam Ci jeszcze jutro znać jak będą wyjezdzać. Ale sie cieszę. Oby sie udało wszystko[/QUOTE]Trzymamy kciuki :)
  17. [quote name='kontaktogloszenia']Kochani ,Alfik operacyjny !!!!Obydwa oczka są do uratowania i nasz maluch zobaczy kolorowy świat :) Cena operacji z soczewkami to 3800zł ,to spora suma niestety. Dojdą jeszcze wizyty, dzisiejsza 85zł plus w następnym tygodniu kastracja 150zł.Operacja planowana na 16 lipiec i z pomocą Animals Dębica wierzymy że uda się uzbierać całą kwotę :)[/QUOTE] To wspaniale!!!!:) Mam nadzieję, że uda się zebrać pieniążki :)
  18. [quote name='ana666'] Sunia nie jedzie do ds tylko dt. nie ma żadnego bazarku na sunię obecnie. [/QUOTE] Się mi nie ta litera wdusiła:mad:
  19. Czy ktoś robił jamnisi bazarek kilometrowy na transport do DS? Jeśli nie to może ktoś zrobi?
  20. [quote name='magenka1']oby żaden piesek tam nie trafił ....[/QUOTE] Z ogłoszenia psiaków takie jak Lilka to pewnie nikt psa tam nie da ...ale zawsze są oddam szczeniaka darmo no i schroniska:roll:
  21. Wleciałam się zapytać - przepraszam ,że nie czytam sama ale czasu ciągle brak:( - czy sunia jest już u Ciebie Figuniu?
  22. Z zaproszenia Figuni wpadam i się zastanowię czy i jak mogę pomóc:)
×
×
  • Create New...