-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Macia dostałam mleko w proszku BEAPHAR KITTY MILK kupione w Poznaniu u weta przez moją córkę, która opiekowała się maleńką świnką morską za szybko zabraną od matki. Świnka miała być u niej tylko do czadu zabrania przez DT a tak podbiła serce młodej, ze zostawiła ją jako trzecią w swoim stadku:D Jest to małe 200g opakowanie ,z którego niewiele ubyło. Miałam je wystawić na jakimś bazarku ale tak pomyślałam ,że może je chcecie?:cool3: Podrzucić do Ani? -
Odwiedzam małą ciągle trzymając kciuki za Lilkę:)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Jak tam dzisiaj po nocce?:) -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Oj dzieje się u Was, ciągle coś dzieje. A Kris uroczy:) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Kwota nie mała ale nie do zdobycia. A maleńka urocza :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']Figuniu i co u weterynarza??????????????[/QUOTE] No właśnie CO??????????? -
Stado psów w potrzebie. Do adopcji został jeden, reszta w nowych domach.
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że coś się ruszyło :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Kolejny bazarek wyprzedażowy :)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253622-WYPRZEDA%C5%BB-Ciuszki-dzieci%C4%99ce-do-jamnisi-do-18-06-20-00?p=22208616#post22208616"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253622-WYPRZEDA%C5%BB-Ciuszki-dzieci%C4%99ce-do-jamnisi-do-18-06-20-00?p=22208616#post22208616[/URL] Liczę na pomoc w podrzucaniu ;) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Niecierpliwie czekam na wieści od weta.... -
[quote name='Yoana']Zgłaszam protest! :lol: Co to za tajemnice :mad: Chcecie mieć czytających i dobrze życzących Lilce na sumieniu ? :evil_lol:[/QUOTE] Ale ja nic nie wiem:roll: A "Nic nie powiem " napisałam żeby nie zapeszać :)
-
[quote name='hop!']Zgłaszają się domy. Nie jest tak źle. :-)[/QUOTE] Nic nie powiem!:lol: Czekam:)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla kruszynki :)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253602-%E2%80%A2%E2%80%A2%E2%80%A2-PO-1z%C5%82!-%E2%80%A2%E2%80%A2%E2%80%A2-FILMY-I-PIOSENKI-dla-jamnisi-do-17-06-20-00?p=22205963#post22205963"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253602-%E2%80%A2%E2%80%A2%E2%80%A2-PO-1z%C5%82!-%E2%80%A2%E2%80%A2%E2%80%A2-FILMY-I-PIOSENKI-dla-jamnisi-do-17-06-20-00?p=22205963#post22205963[/URL] -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
To żebranie o jedzonko przejdzie jej kiedy już się zorientuje, że zawsze na czas je dostanie i nie zabraknie jedzonka dla niej. Mam nadzieję, że uda Wam się dzisiaj dostać do dobrego weta i zacznie się chociaż leczenie uszek bo pewnie grzybki inne świństwa zrobiły sobie tam bal! Przypuszczam że dużo pije tylko przez stres i ciepło. A nie jest to powodem choroby i za to będę trzymać kciuki! -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Z niecierpliwością będziemy czekać na poranne wieści. Spokojnej nocy... -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, że mała już dojechała. Postarm się zrobić bazarek dla małej. Niestety będzie maleńki:roll: -
Teraz przed wakacjami ciężko o domek....
-
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Same wspaniałe wieści!:) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
I ja jestem u małej.Domku przybywaj :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']barbarela wielkie dzięki! już śle numer konta. Wlasnie był u mnie Pan Pawel, ustaliliśmy szczegóły podróży, myślę że koło 15-16 będą u Ciebie figuniu, ale dam Ci jeszcze jutro znać jak będą wyjezdzać. Ale sie cieszę. Oby sie udało wszystko[/QUOTE]Trzymamy kciuki :) -
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
[quote name='kontaktogloszenia']Kochani ,Alfik operacyjny !!!!Obydwa oczka są do uratowania i nasz maluch zobaczy kolorowy świat :) Cena operacji z soczewkami to 3800zł ,to spora suma niestety. Dojdą jeszcze wizyty, dzisiejsza 85zł plus w następnym tygodniu kastracja 150zł.Operacja planowana na 16 lipiec i z pomocą Animals Dębica wierzymy że uda się uzbierać całą kwotę :)[/QUOTE] To wspaniale!!!!:) Mam nadzieję, że uda się zebrać pieniążki :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666'] Sunia nie jedzie do ds tylko dt. nie ma żadnego bazarku na sunię obecnie. [/QUOTE] Się mi nie ta litera wdusiła:mad: -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś robił jamnisi bazarek kilometrowy na transport do DS? Jeśli nie to może ktoś zrobi? -
[quote name='magenka1']oby żaden piesek tam nie trafił ....[/QUOTE] Z ogłoszenia psiaków takie jak Lilka to pewnie nikt psa tam nie da ...ale zawsze są oddam szczeniaka darmo no i schroniska:roll:
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Wleciałam się zapytać - przepraszam ,że nie czytam sama ale czasu ciągle brak:( - czy sunia jest już u Ciebie Figuniu? -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Z zaproszenia Figuni wpadam i się zastanowię czy i jak mogę pomóc:)