Biedna Sawanka pewnie ogłupiała jeszcze i pewnie też trochę żle się czuje.
[quote name='Bogusik']Dobrze Anulka,że już jest po wszystkim i Sawanka dzielnie zniosła zabiegi :smile:
A wet. jak widać,nadal bezlitosny,nawet dla bezdomniaków, w kasowaniu za usługi :mad:
Niestety prawdziwych wetów już jak na lekarstwo. Wszyscy tylko i patrzą się dorobić