Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. [quote name='Maciek777'] Czyli będziesz je robiła do końca życia:D Do 20 maja planuję zrobić 2-3, ale jeszcze zobaczymy:roll: Będziesz miała co hopsać;)[/QUOTE] Czyli już nie dużo mi zostało :D Jak zrobisz obiecuję wlatywać w przerwach między przygotowaniami :evil_lol:
  2. [SIZE=3][B]Ci, którzy kochali zawsze będą o tobie pamiętać...[/B][/SIZE]. [IMG]http://www.mmgorzow.pl/sites/igc3/files/imagecache/600x360/images/www.mmgorzow.pl/1420/swieczka.jpg?lazxgr[/IMG]
  3. [quote name='Maciek777'] Mało Ci? Dopiero co zakończyłaś swoje 10 bazarków:razz:[/QUOTE] To już niestety jak nałóg się zrobiło:diabloti: Do póki fantów starczy i chętnych na nie dopóty będę je robić :evil_lol: Teraz mam przerwę z bazarkami do 20 maja to chociaż na Twoim chcę sobie hopsać:cool1:
  4. No proszę to się dwie Anie zgadały :D Witam Bezula :) Sawanko zdrowiej kochana :)
  5. [quote name='Toska1']nie ma za co -dla Dyzia wszystko:loveu:[/QUOTE] Oj tak, tak :D
  6. [quote name='kejciu']Z bazarku b-b dopisuję kwotę 88,70zł link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251950-ROZLICZAM-SZLAFROKI-na-Koko-do-31-03-20-00[/URL] ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY!!!![/QUOTE] Potwierdzam tyle się zebrało:) 86zł za fanty i 2,70zł z nadpłat:) Wszystko pisze w 2 poście w tabeli :) Koko jest spoko!!!:D
  7. Ale te młodsze chcecie zabrać? Bo może czytając coś pokręciłam:oops:
  8. to gmina czy też policja, która interweniowała nie raz nie mogą ich jakoś zmusić do oddania wszystkich? A jak to jest teraz z opłatami za psa? Nie muszą płacić nic do gminy? Kiedyś było tak ,ze rolnik mógł miedz dwa psy za resztę musiał płacić. Nie wiem jak to jest teraz.
  9. Ja i tak podziwiam Cię, że opanowujesz jeszcze te wszystkie Wasze wątki:)
  10. Mam tylko nadzieję, że ta rodzinka nie weźmie sobie kolejnej suki do stada samców bo znowu za rok będą cyrki.
  11. [quote name='caha']dalej cisza ws bazarku? ;) pozdrawiam :)[/QUOTE] I ja zaglądam czekając aby móc sobie znowu hopsać :diabloti:
  12. Dyzio Dyzio gdybyś wiedział co się dla ciebie szykuje to byś pewnie spać nie mógł :D Ja sama jestem strasznie ciekawa jaka decyzja zapadnie :)
  13. Zdrowiej szybko Kokolinko :D [COLOR=#3E3E3E][COLOR=#222222] Dexterko[/COLOR][/COLOR] chciałam odpisać ale masz pełną skrzynkę :)
  14. To ja się pochwale, że z bazarku dla Dyzia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252090-ROZLICZAM-Kardigany-golfy-DUŻE-na-hotelik-dla-Dyzia-do-7-04-20-00[/URL] uzbierało się 101zł co daje jako "moje zobowiązanie" dopłatę do hoteliku za kwiecień i maj :) Magenka1 to potwierdzi jak dojdzie do niej moja wpłata od cioteczki Wawer:)
  15. Zdrowiej Sawanko kochana :) Zdrowia róznież dla Mikusia :)
  16. Zaglądam i czekam na kolejne zdjęcia :)
  17. Wciąż zaglądam z nadzieją, że i małemu szybko trafi się fajny domek :)
  18. [quote name='pumcia02']Jak już o tym mowa, to po cichu powiem, że jest taka jedna pani... :) Ale zobaczymy jak się spotkają. w tym tygodniu ma być spotkanie.[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
  19. Pewnie tak. Gdzieś tam w niej siedzi obawa przed głodem. Bidulek kochany:)
  20. Zdrowiej Kokoszko mała :)
  21. [quote name='Gusiaczek']Wracaj do zdrowia Psoteczko :)[/QUOTE] j tak tak gacku kochany:)
  22. [quote name='magenka1']już podaję :)[/QUOTE] Pięnie dziękuję :) PW dotarła. Będą tylko 3 wpłaty bo dwie ciocie zrobiły więsze zakupy:)
  23. Zakończył się bazarek dla Dyzia :) Proszę skarbniczkę o dane do wpłaty bo nie mogę wysyłać PW do cioteczek :)
  24. I ja też czekam co los Dyziowi przyniesie:) A to czarne cudeńko prześliczny diabełek:) Co ludzie chcą od tego umaszczenia?:roll:
  25. Biedna Sawanka pewnie ogłupiała jeszcze i pewnie też trochę żle się czuje. [quote name='Bogusik']Dobrze Anulka,że już jest po wszystkim i Sawanka dzielnie zniosła zabiegi :smile: A wet. jak widać,nadal bezlitosny,nawet dla bezdomniaków, w kasowaniu za usługi :mad: Niestety prawdziwych wetów już jak na lekarstwo. Wszyscy tylko i patrzą się dorobić
×
×
  • Create New...