Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Żyjecie????:cool3:
  2. Szkoda, ze takich ludzi jak na lekarstwo kiedy szuka się DS..
  3. Tutaj [URL]http://images63.fotosik.pl/801/c53901398f6ccdbb.jpg[/URL] oby dwie minki UROCZE:D
  4. [quote name='Romka'][/B] I mamy już ustalone.:lol: Jutro Dyzio jedzie do hop.Mam nadzieję,że pomiędzy 10 00 a 11 00 będzie już w domu tymczasowym:lol: BARDZO SIĘ CIESZĘ!:lol:[/QUOTE] Wspaniale!!!:)
  5. [quote name='hotel_lilki']Dzisiaj Rudzia ma sterylkę....moja biedna kobietka...;)[/QUOTE] Trzymam kciuki za szybkie dojście do siebie:)
  6. I ja z zaproszenia. Choć marną 10zł przekażę dla dziewczynki. Przepraszam więcej nie mogę:(
  7. Cześć maluchu!:)
  8. [quote name='Bogusik']Ciocia,propozycja bardzo fajna! :smile:A przede wszystkim przemyślana.Ty i tak,tyle robisz tym bazarkowaniem dla tych bidul,że z mojej strony,wielki ukłon :Rose: Gdyby było tak już źle,to fanty dodam do Twojego bazarku :smile:[/QUOTE] [quote name='Anula']Ja też podziwiam b-b za jej wytrwałość.Dzięki bazarkom b-b finanse psiaków się poprawiają i to nie jednego.[/QUOTE] Chciałoby się pomóc większej ilości ale niestety nie ma takich możliwości. Moja pomoc to pikuś. Największe zasługi mają dziewczyny wyciągające psiaki z ich niedoli i te, które oferują im DT :) Teraz najważniejsze pomóc chociaż temu malcowi aby zmieniło się jego życie.
  9. Ślicznotko wielki dzien przed tobą:) Będziemy trzymać kciuki :)
  10. Chciałabym zrobić dla Dyzia 1 -2 bazarki tak aby ich ogólna suma była ponad 300zł lub 6 bazarków po jednym co miesiąc przez pół roku w kwocie dochodu z każdego minimum 50zł tak aby można po 50zł miesięcznie przez pół roku dokładać do jego utrzymania w hoteliku. Dlaczego tylko po 50zł miesięcznie przez pół roku.? Bo nie mam już fantów tak aby móc zagwarantować większy i dłuższy dochód dla malucha a chciałabym jakoś pomóc w jego utrzymaniu. Oczywiście postaram się w razie czego pomagać mu dłużej jeśli będzie taka potrzeba. Zawsze zostanie mi ewentualnie sprzedawać swoją usługę w robieniu bazarków lub nauczyć się robienia bazarku ogłoszeniowego ;)
  11. [quote name='kakadu']moim zdaniem to będzie ok, bo niby czemu ma nie być? a co ci odpowiedzieli na tym wątku? edit: ok, juz poczytałam; rozwiązanie podsunięte przez dziewczyny, że np 20% miesięcznie z bazarków deklarujesz na dyzia wydaje mi się ok; a jak będzie z bazarku więcej to będzie niespodzianka dla romki :)[/QUOTE] [quote name='kakadu']moim zdaniem to będzie ok, bo niby czemu ma nie być? a co ci odpowiedzieli na tym wątku? edit: ok, juz poczytałam; rozwiązanie podsunięte przez dziewczyny, że np 20% miesięcznie z bazarków deklarujesz na dyzia wydaje mi się ok; a jak będzie z bazarku więcej to będzie niespodzianka dla romki :)[/QUOTE] Cały czas rozważam jak to zrobić aby Dyzio coś miał ale żebym i ja się z zobowiązania wywiązywała. Mogę zrobić tak, że jakaś tam cześć jednego mojego bazarku w miesiącu ( nie z powierzonych mi fantów na konkretne psy) będzie dla Dyzia. Dlaczego z jednego w miesiącu? Bo planuję "zniknąć" z Dogo a i ważną rolę odgrywa też zdobycie nowy fantów. Ta opcja nie za bardzo mi też odpowiada bo wtedy będę musiała brać wpłaty z takiego dzielonego na psiaki bazarku na swoje konto a ja już od jakiegoś czasu tego nie robię. Przy ilościach bazarków jakie robiłam było to dla mnie utrudnieniem w połapaniu się we wpłatach a dla mnie było lepiej jak pieniądze szły zaraz na konto osoby, pod której opieka był psiak. Myślę też nad robieniem bazarku tylko dla niego. Takiego mini bazarku bo niestety fantów już nie mam a u ludzi wśród których je zdobywałam mają ich też coraz mniej. I tak żeby nie robić z mordy cholewę muszę to przemyśleć i ocenić na jakie ewentualnie bazarki "będzie mnie stać" - jaki comiesięczny dochód mogą przynieść a może lepiej zebrać to w jeden większy jednorazowy. Niestety na bazarkach też zrobił się zastój a bez kupujących nic nie zrobię z daną obietnicą.
  12. [quote name='3 x']zrób tak jak mówią dziewczyny zadeklaruj u psiaka, że min 20 zł z bazarków miesięcznie będzie dla niego :) ps. w moim prywatnym odczuciu nie powinno się tak robić ze deklaracje pokrywa się bazarkami[/QUOTE] [quote name='inka33']To ja zaproponuję inne rozwiązanie... Może zadeklaruj, a raczej obiecaj (żeby była ta "gwarancja" Twojej pomocy na owym watku) np. 10% z każdego Twojego bazarku na tego psiaka - wtedy będziesz go zwyczajnie wpisywać do bazarkowych celów, więc kupujący nie będą mieli wątpliwości, że płacą za Twoje zobowiązanie.[/QUOTE] Chyba najlepszym rozwiązaniem "zobowiązania", które będzie miało na celu zapewnienie osobie "zajmującej" się psiakiem comiesięcznej pomocy z mojej strony będzie zadeklarowanie zrobienia raz w miesiącu bazarku określając przy tym jego minimalny dochód. Czyli, że nie zrobię bazarku składającego się z jednego rzeczy za 5 zł. A cała reszta to już kwestia dogadania się z "opiekunem" psiaka. Jeszcze raz dziękuję :)
  13. [quote name='rozi'][COLOR=#a9a9a9]Zapłacone przez kupujących - no nie można tak. Kupującym się zawsze dziękuje za wsparcie celu, więc Twoje prywatne zobowiązania nijak się w tym nie mieszczą.[/COLOR] W ogóle nie rozumiem po co chcesz deklarować stałą.[/QUOTE] Każdy kto wyciąga psa liczy najbardziej na stałe czyli to by była taka gwarancja i tyle. To nie byłoby moje prywatne zobowiązanie tylko takie własnie zapewnienie??? Nie wiem jak to mam wytłumaczyć ale już nie będę bo uważam temat za zakończony bo się jeszcze z tego afera zrobi a nie o to mi chodziło :) Dziękuję za odpowiedzi.
  14. Koko ślicznotko miziaki zostawiam :)
  15. [quote name='taks'][COLOR=#d3d3d3]Moim zdaniem nie można. Stała deklaracja to jednak prywatne zobowiazanie i tu bym nie mieszała bytów.[/COLOR] Ale proponuje inne rozwiazanie skoro masz problem z opłaceniem deklaracji. [COLOR=#d3d3d3]Po prostu napisz na watku psa że rezygnujesz z deklaracji i bedziesz psa wspierac inaczej. I jesli chcesz to rób mu bazarki i rozliczaj normalnie tak jak wszystkie inne. W ten sposób finanse psa nie ucierpią ( mam nadzieję) i zarazem nie bedzie niebezpiecznych precedensów jak "odliczanie" z bazarkowych utargów kasy na prywatne zobowiazania deklaracyjne[/COLOR][/QUOTE] Nie mam bo z powodów rodzinnych nie zobowiązuję się na stałe deklaracje. Pytam gdybym chciała tak pomóc psiakowi.
  16. Może trochę nie na temat ale nie wiem kogo mam zapytać:roll: Czy wolno zrobić tak żeby np moja "stała deklaracja" była z robionego mojego bazarku? Np robię dla jakiegoś psiaka ze "swoich" fantów" i raz w miesiącu np 20 zł idzie z bazarku na konto psiaka, któremu chcę dać taką "stałą"? Albo robię tylko dla tego psa bazarek - moja "stała" jest 20zł miesięcznie wiec jak się zbierze z bazarku 100zł to mam 5 miesięcy zapłacone stałej? Pytam bo wydaje mi się, że kiedyś widziałam takie zobowiązanie ale nie wiem czy tak można.
  17. [quote name='b-b'][COLOR=#a9a9a9]Romka dobrze by było w 1 poście nad zdjęciami napisać, że mała (niestety) idzie do DS a potrzebna pomoc w utrzymaniu Dyzia. Podać koszt utrzymania w hoteliku i tam podawać na bieżąco wpłaty: stałe deklaracje i jednorazowe. To tak dla ułatwienia i przejrzystości zaglądających tu ludzi bo nie każdemu będzie się chciało czytać przybywające strony wątku;) Pomogę małemu - kocham kudłacze. [/COLOR] Czy wolno zrobić tak żeby np moja "stała deklaracja" była z robionego mojego bazarku? Np robię dla jakiegoś psiaka ze "swoich" fantów" i raz w miesiącu np 20 zł idzie na konto małego?Albo robię tylko dla Dyzia bazarek - moja "stała" jest 20zł miesięcznie wiec jak się zbierze się z bazarku 100zł to mam 5 miesięcy zapłacone stałej? Wydaje mi się, ze kiedyś spotkałam się z czymś takim...ale nie jestem już pewna:roll:[/QUOTE] Ponawiam pytanie może ktoś wie??? edit. Zapytałam na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/28037-Wszelkie-pytania-na-temat-BAZARKU-zadajemy-TUTAJ!"]Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ![/URL]
  18. Romka dobrze by było w 1 poście nad zdjęciami napisać, że mała (niestety) idzie do DS a potrzebna pomoc w utrzymaniu Dyzia. Podać koszt utrzymania w hoteliku i tam podawać na bieżąco wpłaty: stałe deklaracje i jednorazowe. To tak dla ułatwienia i przejrzystości zaglądających tu ludzi bo nie każdemu będzie się chciało czytać przybywające strony wątku;) Pomogę małemu - kocham kudłacze. Czy wolno zrobić tak zeby np moja "stała deklaracja" była z robionego mojego bazarku? Np robię dla jakiegoś psiaka ze "swoich" fantów" i raz w miesiącu np 20 zł idzie na konto małego?Albo robię tylko dla Dyzia bazarek - moja "stała" jest 20zł miesięcznie wiec jak się zbierze się z bazarku 100zł to mam 5 miesięcy zapłacone stałej? Wydaje mi się, ze kiedyś spotkałam się z czymś takim...ale nie jestem już pewna:roll:
  19. Anula mnie zaprosiła. Jak będę miała chwilkę to poczytam.
  20. Śliczności :D [URL]http://foto1.m.onet.pl/_m/b870e8d386f22fc5b079ab2c037bbbcd,10,19,0.jpg[/URL]
  21. [quote name='Hope2']u nas ostatnio trochę się ruszyło...mamy tez jeden zwrot z adopcji-mama Borsuczków wróciła...no i ciągle przybywa nowych podopiecznych...jeesooo! jak ludzie mogą wyrzucać swoje psy? zamykają serca? wczoraj cię kochałem, a dzisiaj już nie? nigdy tego nie zrozumiem :([/QUOTE] Aniu jakie "wczoraj cie kochałem"??? Gdyby kochali to by wyrzucali??? Niestety dla większości Polaków to tylko pies. Chwilowa zachcianka a kiedy zaczyna byc "uciążliwy" lub przeszła ochota na wychodzenia na spacery to trzeba się uciążliwego balastu pozbyć.
  22. [quote name='mariuszh82']Czy psy tej rasy są trudne w utrzymaniu? Kiedyś miałem pekińczyk i miałem z nim trochę problemów.[/QUOTE] Co znaczy dla Ciebie trudne? Warto poczytać na ich temat w necie na forach poświęconych tym psom żeby mieć pełniejszy obraz sytuacji.
  23. Ludzie durni są i tyle :( Tyle mówili o tym, żeby traw nie wypalać na wiosnę bo tam się trzmiele chowają- znaczy swoje domki mają- a, że pszczół coraz mniej to one pomagają w zapylaniu bombowce jedne:) A ludziska dalej mają to w du... i se wypalają oszołomy jedne! Zoś w pachnidełkach swoich się nie tarzaj bo ci Hopiak pieluchy zacznie zakładać i wtedy zobaczusz:evil_lol:
  24. [quote name='kejciu'] edit. Wezmę to na siebie -bałam się że na bazarku będzie np. 100 fantów i że wysyłek by było sporko :)ale poradzę sobie :) jeszcze raz bardzo dziękuję :)[/QUOTE] Dzięki :)
  25. Obiecany bazarek dla Ślicznotki :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251950-SZLAFROKI-na-Koko-do-31-03-20-00?p=21998077#post21998077[/URL] Czy wpłaty mogą iść na skarbnika, który się ze mną rozliczy z kosztów wysyłki i pakowania? Zawsze tak robię na moich bazarkach - jeśli jest to możliwe - aby nie pogubić się w wpłatach z różnych bazarków :)
×
×
  • Create New...