Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Doszły dzisiaj ostatnie wpłaty i z dwóch bazarków wpłaciłam 260zł:) Jeszcze zostało 1738 zł.
  2. Koko myszko kochana dzisiaj kończy się Twój bazarek :) Kejciu proszę na PW o Twoje dane abym mogła je zaraz w rozliczeniach podawać - tak ja się umawiałyśmy a raczej ja wymusiłam na Tobie:diabloti:
  3. Odwiedzam małego:) Szkoda Lilki...jak i całej tej gromady psiaków schroniskach:(
  4. Podniosę małą :) Konta rejestrowane są o tyle lepsze ,że można zarządzać swoimi zdjęciami. Czyli jest pewność, że nie wykasują a dodatkowo np przy bazarkach tylko takie konto jak dla mnie jest dobre:)
  5. Piękne widoki :) Maluchy niech rosną zdrowo a Wam życzę powodzenia i sił w remoncie:)
  6. Pewnie nie chciała powiedzieć, że więcej psów w typie rasy. A Dyziu by był reproduktorem bo mały ,długowłosy to przecież chodliwy "towar" :mad:
  7. Pierwszy bazarek dla Dyzia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252090-Kardigany-golfy-DU%C5%BBE-na-hotelik-dla-Dyzia-do-7-04-20-00?p=22018732#post22018732"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252090-Kardigany-golfy-DU%C5%BBE-na-hotelik-dla-Dyzia-do-7-04-20-00?p=22018732#post22018732[/URL]
  8. [quote name='Maciek777'][COLOR=#a9a9a9]Witaj w tych skromnych progach:) Cieszę się, że banerek działa:knuje: Ale to nie było ogłoszenie w sprawie nowego domu, ale zawiadomienie, że znaleziono kotkę i właściciela proszę o kontakt:) Dlatego napisałem o ciąży by mieć mniej telefonów lub najlepiej żadnego. Ta wieś to typowa wieś bez edukacji prozwierzęcej. Niektóre psy latają tutaj luzem po drodze, inne są na krótkich łańcuchach lub w "przewiewnych" małych klatkach bo nie jestem pewien czy mogą nosić nazwę "kojec". Sprawa cieczki i szczeniaków to wiadomo. Tylko jeden dom widziałem, że na prawdę tam psy mają dobrze. Jeszcze doszłoby do tego, że gdyby znalazł się właściciel po przeprowadzeniu sterylki to pewnie mógłby mieć do mnie pretensje o okaleczenie zwierzęcia... Gdyby jednak znalazł się właściciel to i tak zaproponuję skorzystanie z tego terminu u weta, choć już za jego/jej pieniądze. To i tak dużo tańsze niż wykarmienie karmiącej matki i jej kociąt, a później wydanie ich gdzieś. Chyba, że ktoś to załatwia w inny sposób:( Nie chcę jej wydawać w te okolice po sterylce. Ona (moim zdaniem) jest kotem niewychodzącym, a przynajmniej doskonale czuje się w tej roli. Nigdy nigdzie się nie włóczyła, tylko leżała cały czas w jednym miejscu w tej szopce.[/COLOR] Oczywiście pomijając wcześniejsze znalezienie sobie kocura:diabloti:[COLOR=#a9a9a9] Teraz też w ogóle nie ciągnie jej na dwór i nie zdarzyło się by zbliżyła się do okolic drzwi:) Ja rozumiem, że ten brak ruchu może być spowodowany ciążą, ale tak czy inaczej - Quetka kiedyś mieszkała w domu. Wet też to potwierdzi[/COLOR]ł:)[/QUOTE] Podejrzewam, że raczej to kocur ją znalazł:evil_lol: Lepiej niech się nikt nie zgłasza bo wątpię, żeby jeśli do tej pory nie zadbał o to aby kotka nie miała niechcianych maluchów to tym bardziej teraz tego nie zrobi. W bazarkach jesteś dobry, tłumy na nich cioteczek masz więc "damy radę":)
  9. [quote name='WIGA']Jestem z zproszenia,eeech,az strach zgladac,tyle potrzeb,zal mi Was,dobre ludziska,boserce swoje,a rzeczywistosc skrzeczy.Poprosze o dane do przelewu,ale tak pod koniec przyszlego tygodnia,zeby mi nie umknelo,wyplata powinna mi wpasc w piatek,to troche wspomoge czrnuszke.[/QUOTE] [quote name='Isiak']Zaglądam z zaproszenia, sunieczka jest przepiękna :) Jednak bez grosza obecnie jestem, opłaty za mieszkanie w miesiącu kwietniu przekroczyły wysokość mojej pensji :([/QUOTE] Pięknie dziękuję za odzew na zaproszenie:)
  10. Jestem pewna, że mały jeszcze nas zaskoczy miną :D
  11. Twoja sygnaturka mnie tu zwabiła. Kotka a raczej Quetka :D jest urocza. Uwielbiam takie pstrokate kociaki:loveu:
  12. [quote name='cisowianka']Właśnie te cholerne grosze . Może sprzedam nerke ? eeeee to zabronione ....... żartowałam...... Przepraszam jeśli kogoś uraziłam , mam jakiś wisielczy chumor.......[/QUOTE] To jest tak, że można sprzedać lecz na jak długo starczy za to pieniędzy? My pomagamy ale jeśli nie wejdą w życie przepisu to regulujące to naszą pracę będzie niestety można nazwać syzyfową. Bo ile jeszcze psiaków czeka na pomoc...a ile będzie za jakiś czas czekać??? Oszaleć idzie:(
  13. [quote name='cisowianka']Zaglądam , zapisuje a wpadam poprzez info cioteczki b-b ;)[/QUOTE] Dzięki Iwonko :) Mam nadzieję, że jeszcze ktoś zajrzy :)
  14. [URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ebf5045625c2.jpg[/URL] BOSKIEEEEE!:D
  15. Ale się spóźniłam z życzeniami:( Zoś kochana najlepszejszego, zdrówka i ... dużej butli smarowidła do twojego pojazdu :multi:
  16. [quote name='marmosia']Dzwoniłam do Łodzi, mają 5 podań, wybierać będą w poniedziałek... Shih teraz baaardzo modne ...[/QUOTE] A ja miałam nadzieję że komuś zwiał i ten ktoś go szuka... Oby trafił do wspaniałego domku:)
  17. [quote name='pumcia02'] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-można-wysyłać-zaproszenia?p=21798300#post21798300[/URL] Od 1 do 150 (jeszcze dzisiaj rano wysyłałam) i 241 do końca.[/QUOTE] No to ja roześlę od 151 do 240
  18. [quote name='Anula']W koszyczku wygląda na wystraszonego i bardzo smutnego.Trzeba dać Dyziowi trochę czasu aby oswoił się z nowym otoczeniem i zapomniał o swojej przyjaciółce.Jestem pewna,że rozstanie przeżywa na swój sposób.[/QUOTE] Tak...te jego oczka są strasznie smutne. Ale co się dziwić Zostawił tamto miejsce i może za nim nie tęskni. Może tylko za swoją koleżanką doli i niedoli. Trzeba dać mu kilka dni na to żeby poczuł się bezpieczny i kochany. Mały krasnal:)
  19. [quote name='pumcia02']Nie, nie rozsyłałam. Nie mam na to czasu. żeby na dogo można było kilku adresatów zamieszczać, to miałoby sens. A tak po jednym, to trwa godzinami... Mam ok 60 psów do ogłaszania, a robię to sama :( Zaraz wyślę pw, będę wdzięczna.[/QUOTE] Ja trafiłam tu z Twojego zaproszenia Mogę go rozesłać tylko muszę wiedzieć do kogo go już wysyłałaś żeby nie dublować wysyłki. Korzystałaś może z tej listy? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia/page37[/URL]
  20. Wpłaciłam 15zł ale pewnie dopiero w poniedziałek dojdzie.
  21. Też jestem za zaszczepieniem :) Śliczny maluszek :)
  22. Jak tu przychodzić na zawołanie kiedy tak fajnie jest biegać :D Nauczy się maleńka jak tylko pojmie, że to wiąże się z czymś fajnym:)
  23. Cieszę się, że mały jest już bezpieczny:) Jeśli mi się uda to w niedzielę wystawię 1 bazarek dla niego.
  24. [quote name='bukowa']zaglądam do Kokoliny[/QUOTE] I ja się zjawiam z nadzieją na nowe zdjęcia :)
  25. [quote name='Romka']Dyzio już na miejscu,w domu u hop!:lol:[/QUOTE] No mały bądź grzeczny i nie podrywaj dziewczyn :D
×
×
  • Create New...