-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Stado psów w potrzebie. Do adopcji został jeden, reszta w nowych domach.
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Fajnie, ze maluchy będą już bezpieczne i oby domki dla nich szybko się znalazły:) Niestety teraz z bazarkami Wam nie pomogę. Najszybciej chyba dopiero po 20 maja :oops: -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Już po :) mała ciachnięta ;)[/QUOTE] Noooooooooooooo... :) -
[quote name='Bogusik']Może teraz Sawani się poszczęści :smile::kciuki:[/QUOTE] I ja będę za to mocno trzymać kciuki! Oby znalazł się odpowiedni, kochający domek :)
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Też czekam na wieści :) -
[quote name='Mortes']46 cm :)..................[/QUOTE] Będę pamiętać :) A z zębami u niej wszystko OK? Bo może przez to tak wszystko gryzie?
-
[quote name='Bogusik']Oj! Dyzio,Dyzio,nawet nie wiesz co ciotki knują...;)[/QUOTE] Może i dobrze bo po co się ma stresować :D
-
Ile ona ma w obwodzie za przednimi łapkami?
-
Stado psów w potrzebie. Do adopcji został jeden, reszta w nowych domach.
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Ja się grzecznie pytam czy to jest brzydki pies?:mad:[URL="http://images62.fotosik.pl/841/5dab6a28c62c7f54med.jpg"] http://images62.fotosik.pl/841/5dab6a28c62c7f54med.jpg[/URL] [URL]http://images61.fotosik.pl/839/156a057ae028e213med.jpg[/URL] Przecież to śliczności kochane!!! :loveu: -
Śliczna zwierzęce rodzinka:) Czyli jest kolejny plusik quetki, że toleruje psiaki:)
-
Zdrowiej szybko maleńka:)
-
Oglądać każdy może a i Hop będzie miała możliwość zobaczyć reakcję małego na Panią i odwrotnie:)
-
[quote name='Romka']Łodź Retkinia.Córka,dorosła ,szuka psiaka dla rodziców,którym jak się wyraziła pies zdechł ze starości.Rodzice widzieli już psa,więc nie będzie to dla nich niespodzianka.Pies,który odszedł, był w domu od szczeniaka.Ojciec pani pracuje,jej mama nie,będzie cały czas z psem.Mieszkają na 3 piętrze. Warszawa.Mieszkanie na Bródnie,obok park.Dorośli pracujący ludzie i studiująca córka,która ma zajęcia 2 dni w tygodniu.W domu odszedł pies z powodu zapalenia otrzewnej.Leczony,miał nawet transfuzję krwi.Suczka ze schroniska w Bydgoszczy,wzięta ze schroniska w wieku 2 lat,u państwa 9 lat.Z ogromnym lękiem i wycofana,co trwało około roku.Pies miał lęk separacyjny.W czasie nieobecności zostawała z sąsiadką ,starszą panią.Dla pani jest ważne ,zeby pies nie miał lęku separacyjnego.Ale gdyby miał poradzą sobie z nim.Mieszka na 3 piętrze.Jak wyjeżdżają to psem zajmuje się brat lub rodzice pani.Latem często są na działce,którą mają niedaleko.Wszyscy kochają zwierzęta. Pani chciałby zobaczyć Dyzia przed adopcją.Wie,że jest w domu tymczasowym.Powiedziałam ,że przekażę wszystkie informacje osobom,które współdecydują o adopcji.Pani ma dzwonić jutro. W domu zawsze były zwierzęta.Pies,który był przed suczką z Bydgoszczy,był psem wiejskim,uratowanym przed łańcuchem. Podoba mi się ten domek.[/QUOTE] Wszędzie 3 piętro. Czy to dla Dyzia nie za wysoko?
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
b-b replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Hej siostra śpisz? :D [URL]http://www.iv.pl/images/34223697061340905764.jpg[/URL] -
[quote name='Anula']B - B JESTEŚ KOCHANA,DZIĘKUJĘ!. Z bazarku uzbierało się 82,20zł.[/QUOTE] Cała przyjemność po mojej stronie:) A co tam u Sawanki i Mikusia?:)
-
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Hej maleńka ślicznotko!:) -
Szkoda, że tak mało osób odezwało się z zaproszeń....
-
Dobrze, ze już po wszystkim :) [quote name='Maciek777'] Sprawy bazarkowe trochę mi się opóźniają, ale przyspieszę:oops::-?[/QUOTE] Czekamy, czekamy:D
-
[quote name='Romka']Mam nadzieję,że nikt się po nią nie zgłosi...[/QUOTE] Powiem po cichu, że też mam taką nadzieję...
-
Ale wiadomość!:multi: Parter to idealna sprawa dla łapinek :) A towarzystwo suni świetna sprawa :0
-
Stado psów w potrzebie. Do adopcji został jeden, reszta w nowych domach.
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Wszystkie sunie są urocze i zasługują na lepsze życie:) -
[quote name='hop!']Czuję, że Dyzio wkrótce znajdzie DS. To bardzo adopcyjny piesek, a takie przebywają w hotelu maksymalnie miesiąc. Także nie martwcie się aż tak bardzo funduszami. Jutro zaszczepię Dyzia (oczywiście nie sama, tylko u weta ;)). Koszt 55-60zł.[/QUOTE] no nawet niech siedzi i dwa byle domek świetny dla niego się znalazł :D
-
[quote name='Anula']Dzięki magenka1.Teraz wiemy jak finanse Dyziula wyglądają i o to mi chodziło.Dzisiaj poszła deklaracja stała w kwocie 20,00zł za III od osoby anonimowej.To w sumie byśmy mieli 155,00zł deklaracji stałych - tak? Brakuje 115,00zł.[/QUOTE] A jak wpisać tą moją na razie pół roczną "deklarację"?:)
-
Stado psów w potrzebie. Do adopcji został jeden, reszta w nowych domach.
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Biała nie powinna długo szukać domu:) -
A pieniądze na sterylizację macie?