-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
[quote name='Macia'] Przeliczyłam jeszcze raz wszystko i niestety wychodzi mi, że zadłużenie jest dokładnie [B]- [/B][B]953,3 zł[/B].Wczoraj już miałam wrażenie, że coś jest nie tak. Musiałam gdzieś się pomylić. Będziemy wdzięczne za bazarek, bo koszty utrzymania stworów i długi nas dobijają. Ale i tak warto biorąc pod uwagę historię Rudego.[/QUOTE] Jak znajdę czas to jeszcze przed wyjazdem porobię zdjęcia aby po powrocie szybciej ruszył bazarek no i zanim dojdą paki od cioć:D
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Musiała wrócić i już, bo się... wakacje zaczęły?...[/QUOTE] Albo wyrosła nie na takiego psa jakiego się spodziewali... Lepiej, ze wróciła niż by miała wylądować w lesie albo nie wiadomo gdzie. -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Pan mimo 8 telefonów przed umówieniem się na niedzielę - wczoraj ani nie zadzwonił ani nie przyjechał[/QUOTE] No i dobrze! Takich ludzi dla psiaków nie chcemy! -
Oni wyglądają jak rodzeństwo :D [URL]http://imageshack.com/a/img840/6359/vp3b.jpg[/URL]
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Czytałam, czytałam:D Świetne wieści!:D -
Wspaniałe wieści!!!!:D Czekał, czekał i się doczekał:) Jak Maciu dojdziesz z rozliczeniami to wpisz tu ile jeszcze na minusie jest:) Coś pomyślę po 20.07 jak się ogarnę z pakami, które mają przyjść od Nutusi i Edek dla Was:razz:
-
Stado psów w potrzebie. Do adopcji został jeden, reszta w nowych domach.
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Maniek kurduplu powodzenia!:) -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Wpadam od niechcenia....wcale na nic nie licząc...lecę dalej;) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']Ale tu na watku mam wpisać? bo w tym co mam na koncie są tez koszty wysyłek, tak?[/QUOTE] Chciałam wysłać PW ale pełną skrzynkę masz :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Rozlicz bez niej,a ona potem wpłaci i uzupełnisz. [/QUOTE] No to muszę poprosić ana666 o potwierdzenie wpłat :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
moje dwa bazarki dla maleńkiej zakończone. Niestety nie mam wpłaty od irysek a jak się tutaj doczytałam nie będzie jej przez dwa tygodnie :roll: Szkoda, ze nie wpłaciła przed "zniknięciem" bo bym miała już rozliczenie z głowy. -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Pozdrawiam dzielną Chomiczkę! :kciuki:[/QUOTE] I ja !!! :loveu: -
KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)
b-b replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Nie napalam się! Nie napalam się??? Nie napalam się ale trzymam kciuki!!!:) -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Nutusia planuje znowu zasypać mnie fantami na bazarek:D Udało mi się zasypanie odroczyć do po 20.07:evil_lol: ale później nie ma że boli :p -
[quote name='hop!']Z Lilki wychodzi ostatnio mnóstwo sierści - pozbywa się zimowego okrycia. Przez to zrobiła się zgrabniejsza. ;-) Nie mogę pojąć, dlaczego tak długo czeka na dom... [URL]http://imageshack.com/a/img855/3647/xxsn.jpg[/URL] [URL]http://imageshack.com/a/img855/775/c1wml.jpg[/URL][/QUOTE] niestety wakacje to straszny czas dla zwierząt. Ani adopcje za bardzo nie idą...a psiaków niestety przybywa:(
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki i ja!!!:) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Wpadłam poczytać co się u Figuni dzieje:)Kotek rośnie jak na drożdżach :D a Lońcia siusiumajtka na tapczanik nawet cioci robi:crazyeye: Lońciu feeeee!:D -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Wczoraj było naprawdę straszne zamieszanie. Na pewno znalazła mleko. Dziękujemy![/QUOTE] Wiem, ze zawsze macie urwanie głowy wiec czekałam:) Ania odpisała :) -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że Ania wczoraj znalazła mleko dla kotów pod drzwiami. Pisałam do niej ale...jak zawsze brak czzaasu nawet na odczytanie SMS-sów;) -
Nie dobre wieści masz Anula... Mam nadzieję, że tabletki pomogą.
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Obiecane:) Niestety nikt nie miał weny na tekst ;) [URL="http://up.programosy.pl/foto/1a_35.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/1a_35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://up.programosy.pl/foto/1aa.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/1aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://up.programosy.pl/foto/1b_10.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/1b_10.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Lili8522']Sosnowiec - sunia shih w schronisku - znaleziona [URL]http://www.schronisko.sosnowiec.pl/bigPicture.php?id=4987[/URL][/QUOTE] Trzymam kciuki aby właściciel się odnalazł!