Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. [quote name='inka33']Zdrówka zyczę! :glaszcze:[/QUOTE] I ja! :)
  2. Wspaniałe nowiny tu czytam!!!:) Kolejna taka wiadomość po moim powrocie strasznie cieszy serce!!! :loveu:
  3. Wpadam po przerwie a tu Zośka znowu grymasi?:diabloti: chyba by było coś nie tak gdyby było inaczej:evil_lol:
  4. Wracam po nieobecności a tu taaaaaakie wieści!!!!:loveu: Wspaniale, że maleńka ma już swój domek:multi: Czekamy na zdjęcia z domku :cool3:
  5. Po przerwie odwiedzam i strasznie się cieszę, że już po czyszczeniu ząbków Lońcia jest. Szkoda tylko ,że tyle kiełków musiała stracić :roll:
  6. [quote name='Romka']Pani nadal pisze do mnie na olx.Domek jest we Wrocławiu.:lol:[/QUOTE] We Wrocławiu jest dużo cioteczek znających się na rzeczy do wizyty PA ;)
  7. [quote name='AlfaLS']Figuniu jak z maluchem dałaś radę to i z nią też dasz! Bedzie tak samo tylko o niebo spokojniej :lol:.[/QUOTE] Tylko czy kotka zgodzi się z Lońcią i na odwrót? A co będzie z kicią jak Figunia wyjedzie? Lońcia ma zapewniony kąt. [quote name='Poker'][COLOR=#a9a9a9]Duży tutaj i pozytywny ruch.Kiciuś na zdjęciach jak w raju. Rozpuszczają go jak bicz pański tylko ,żeby potem nie narzekali.[/COLOR] Figuniu, musisz się jednak liczyć z tym ,że kotkę może być trudno wyadoptować. Przemawiam głosem rozsądku.:eviltong:[/QUOTE] No właśnie :roll: Edit Figuniu ja wiem ,że chcesz bardzo pomóc...ale czy Lońcia nie odreaguje tego ,że będzie znowu kot częstszym sikaniem? Przepraszam, że wtrącam / piszę swoje trzy grosze:roll::oops:
  8. ...nic nie powiem...ale kciuki będę trzymać!
  9. [quote name='Dżdżowniś']Koty pojechały ,przyjechały dwa szczeniorki :roll:[/QUOTE] Jak zawsze ruch u Ciebie niesamowity....
  10. [quote name='Sarunia-Niunia']Wczoraj Korunia miała podaną kolejna dawkę Theonecronu. Odebralismy też wyniki morfologii i biochemii - wyniki ma Korcia jak młody Psiak:multi::multi::multi:!!!!!!!!!!!! Wszystko idealnie pośrodku normy:multi::multi::multi:!!!! Teraz czekamy na wyniki biopsji... jednak po wynikach krwi jesteśmy pełni nadziei...[/QUOTE] Oby tak dalej~!!!:*
  11. Anula jak wrócę po 20.07 do domu to postaram się coś sklecić dla Was. Mam nadzieję że to nie żadne paskudztwo przyczepiło się do Sawanki! Oby nie....
  12. [quote name='ana666']super że kociak znalazl ds :multi:[/QUOTE] Fajnie, fajnie:) I Figuni przede wszystkim będzie lżej :)
  13. Mam nadzieję, że szybko znajdziesz dla nich domki:)
  14. Jejcia co to za maluszki wylądowały u Was?:)
  15. Wpadam cichaczem i czytam wszystko na bieżąco :) Dobrze, ze mała przybiera na ciałku:) Oby tylko jeszcze sierść się poprawiła i siusiać przestała. No i paszczaczka zrobić i będzie Lońcia jak nowa:)
  16. Wierzyć się nie chce ,że to ten sam psiak [URL]http://foto0.m.onet.pl/_m/73c6c4cbb3d369282e9aa8e88c95a094,10,19,0.jpg[/URL]
  17. [quote name='Romka']To zdjęcie psiaków jest super!:lol: [URL]http://imageshack.com/a/img840/8227/npyw.jpg[/URL] Przekazałam dziś na konto Lilki 130zł,w tym 90zł z bazarku koszulkowego +40zł moje deklaracje.[/QUOTE] Proszę jeszcze wpisz na bazarku ile było pieniążków żeby jak przyjdą potwierdzenie spokojnie mogła go zgłosić do usunięcia :)
  18. [quote name='Macia']Myślę, że mogę już napisać oficjalnie - Rita ma dom! Dzisiaj Ania spotkała się z nową właścicielką i sunią u weterynarzy (oko zaczęło ropieć). Rita jest zakochana w nowej Pani i chociaż przywitała się z Anią to szybko wróciła do opiekunki. W końcu i jej się udało.[/QUOTE] Wspaniale!:) Kruszek okruszek :loveu:
  19. Malutka już w DS? A ja TZ rano z wiadrem 5 kg karmy posłałam bo dostałam o cioteczki kombucza6:D TZ chyba z Niemiec je przywoził? Zostało im jeno napoczęte i z chęcią je dla Waszych maluchów oddali :)
  20. Ślicznotka http://images62.fotosik.pl/1136/9f021fcd91028325med.jpg Dobrze, że badania wyszły pomyślnie:)
  21. [quote name='AlfaLS']No niby tak ale jak sanki były w użyciu :evil_lol:.[/QUOTE] No tak! Wszystkiemu winne sanki:D
  22. [quote name='kakadu']no właśnie, a miały być na zawsze zostawione...[/QUOTE] Czyli drut do ...4liter? Bo przecież chomiczek mały jest i dużo nie waży!
  23. [quote name='Macia']Kolejny z psów ze stadka trafił do nowego domu. Standardowo napiszemy który gdy minie kilka dni i upewnimy się, że rodzina i zwierzak się zgrali. Proszę o kciuki ;).[/QUOTE] Kciki zaciśnięte!:)
  24. [quote name='Macia'] Przeliczyłam jeszcze raz wszystko i niestety wychodzi mi, że zadłużenie jest dokładnie [B]- [/B][B]953,3 zł[/B].Wczoraj już miałam wrażenie, że coś jest nie tak. Musiałam gdzieś się pomylić. Będziemy wdzięczne za bazarek, bo koszty utrzymania stworów i długi nas dobijają. Ale i tak warto biorąc pod uwagę historię Rudego.[/QUOTE] Jak znajdę czas to jeszcze przed wyjazdem porobię zdjęcia aby po powrocie szybciej ruszył bazarek no i zanim dojdą paki od cioć:D
×
×
  • Create New...