Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Biedny maluch. Mam nadzieję że ktoś go pokocha zanim trafi do schroniska :(
  2. Do tego co było to wspaniale. Ale nadal trzymam kciuki żeby postępy szły i szy i szły! :D I widać na filmiku, że nawet nóżkę do siusiania podnosi mordeczka :)
  3. Tak samo mam. Ciesze się ale...no właśnie tak mam. Tfu, tfu, tfu!
  4. To niech zmieni kartę na nju mobile Tam karte kupuje się za 5zł i jest ważna alboi do wyczerpania pieniędzy - 19gr za minutę albo przez 3 miesiące. Później aby konto było dalej czynne trzeba doładować 5 czy 10zł i już jest bezterminowo. Sama zrezygnowałam z Plusa bo strasznie drogo wychodziło.
  5. Śliczności kochane :) Zdrowiej maluszku :)
  6. Podeślę jakiś grosik w lutym . Szkoda, ze nie ma Maupa4 bo bazarek by się dla chłopaka przydał :( Jaką pan Marian ma taryfę? Popytam wśród znajomych.
  7. I dzięki Wam i dobrym serduszkom chłopak to ma :)
  8. Dzieci to małe bestyjki :D nie ma mnie na FB ale trzymam kciuki :)
  9. Papa się uśmiecha na takie wieści. Byle już tylko do przodu bez żadnego cofania się.
  10. No to trzymam kciuki aby nadal wszystko dobrze się układało między Inką a dziewczynkami :) Fryzjer? No proszę.
  11. Nie chce zaśmiecać wątku dziewczynek...ale to, że tu jestem zawdzięczam mojej Yoko suni rasy shih. Tylko przez to jak szukałam odpowiedniej hodowli znalazłam w necie tylko informacji o pseudo, o tym jak psiaki są wykorzystywane aby nabić kasę swoim :panom'. Nie wiedziałam o tym - no powiedzmy sobie szczerze nie interesowałam się tym. Miałam zawsze psiaki w domu, zawsze tylko znajdki. Ogłoszenia na słupach nie dawały rezultatu no i psiaki zawsze zostawały u nas (było ich w sumie 4) Było bo teraz został tylko jeden 14 letni mały urwis Reszta z powodu wieku odeszła za TM. Wiec zauroczona rasą chciałam mieć choć raz psiaka takiego no wiecie - z wyboru :) I to przez nią tu jestem, bo przez nią zaczęłam się interesować i pogłębiać wiadomości znalezione w necie. Wracając do Daszki. Jestem pewna, ze Pani nie miała pojęcia co się z psiakiem dzieje w luku i przez to nie myśląc wykupiła bilety na tą linię. Jeśli faktycznie będzie jej zależało na psiaku to zmieni lot na inną linię aby psiaka mieć przy sobie. Psiaki znajdki i ze schronisk już wystarczająco dużo przeszły i nie trzeba dodatkowo obciążać ich takimi przeżyciami. Dla mnie moje psiaki ...to jak dzieci rodzone i nigdy bym ich do luku nie oddała. No chyba, że pozwoliliby mi siedzieć tam razem z psami. Na taki układ jeszcze bym poszła. A Helcia od początku "wpadła" mi w serducho bo te zębole ma jak moja małpa :D
  12. I mnie u dziewczyn daaaaaaaaaaaaawno nie było. Przyznam się, że cofnęłam się tylko o 10 stron ale czytania i tak miałam sporo :) Wspaniale, że dziewczyny mają się WSPANIALE :D
  13. Dziękujemy Nutusiu :) Gdyby jeszcze można lecieć w luku razem z psiakiem...ale tak? Wiem, ze niektórzy nie mają wyjścia( większe psiaki) ale Daszeńka ma i musimy zadbać o jej komfort przede wszystkim psychiczny. Psy są dla mnie jak moje rodzone dzieci i nie wyobrażam sobie aby mogły tak podróżować.
  14. Cześć przystojniaku :)
  15. Ja już swoją opinię wyraziłam...i uważam, ze schroniskowe psiaki miały już dość swoich przejść w życiu żeby teraz jeszcze latać w luku bagażowym. A podawanie jakiegokolwiek środka uspakajającego nieznanemu psu to już dla mnie zgroza. I jeszcze nie mieć do niego dostępu w tym czasie to już całkiem mogiła :/ Jeśli Pani faktycznie będzie zależało na Daszeńcie to zmieni albo samolot albo wybierze inny środek transportu.
  16. Ja właśnie łykam i mam trochę zapasu.
  17. Zobaczymy czy Pani uda się coś załatwić. Ale tak jak pisałam sama bym się nie zdecydowała na przewożenie psiaka w luku. Tym bardziej, że wiem jakie mam psiaki. Wysłałam :)
  18. Nie swojego to ja bym się w życiu nie odważyła. Różnie bywa na wysokościach ;/ Link do bazarku; Informuję ,że z powyższego bazarku uzbieraliśmy - 70zł za narzuę + 1zł nadpłata + 15zł cegiełki czyli Razem uzbieraliśmy 86zł Bardzo dziękujemy :)
  19. Aniu a na co Sawanka bierze propranolol?
×
×
  • Create New...