-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Shih z wypadającymi dyskami-czołgający się malec prosi o pomoc !
b-b replied to Bgra's topic in Już w nowym domu
Do tego co było to wspaniale. Ale nadal trzymam kciuki żeby postępy szły i szy i szły! :D I widać na filmiku, że nawet nóżkę do siusiania podnosi mordeczka :) -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Tak samo mam. Ciesze się ale...no właśnie tak mam. Tfu, tfu, tfu! -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
To niech zmieni kartę na nju mobile Tam karte kupuje się za 5zł i jest ważna alboi do wyczerpania pieniędzy - 19gr za minutę albo przez 3 miesiące. Później aby konto było dalej czynne trzeba doładować 5 czy 10zł i już jest bezterminowo. Sama zrezygnowałam z Plusa bo strasznie drogo wychodziło. -
Shih z wypadającymi dyskami-czołgający się malec prosi o pomoc !
b-b replied to Bgra's topic in Już w nowym domu
Śliczności kochane :) Zdrowiej maluszku :) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Podeślę jakiś grosik w lutym . Szkoda, ze nie ma Maupa4 bo bazarek by się dla chłopaka przydał :( Jaką pan Marian ma taryfę? Popytam wśród znajomych. -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
I dzięki Wam i dobrym serduszkom chłopak to ma :) -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Papa się uśmiecha na takie wieści. Byle już tylko do przodu bez żadnego cofania się. -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
A to ci pani kłamczuszka. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Lońcia strażniczka pana Jurka :) -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
No to trzymam kciuki aby nadal wszystko dobrze się układało między Inką a dziewczynkami :) Fryzjer? No proszę. -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
b-b replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nie chce zaśmiecać wątku dziewczynek...ale to, że tu jestem zawdzięczam mojej Yoko suni rasy shih. Tylko przez to jak szukałam odpowiedniej hodowli znalazłam w necie tylko informacji o pseudo, o tym jak psiaki są wykorzystywane aby nabić kasę swoim :panom'. Nie wiedziałam o tym - no powiedzmy sobie szczerze nie interesowałam się tym. Miałam zawsze psiaki w domu, zawsze tylko znajdki. Ogłoszenia na słupach nie dawały rezultatu no i psiaki zawsze zostawały u nas (było ich w sumie 4) Było bo teraz został tylko jeden 14 letni mały urwis Reszta z powodu wieku odeszła za TM. Wiec zauroczona rasą chciałam mieć choć raz psiaka takiego no wiecie - z wyboru :) I to przez nią tu jestem, bo przez nią zaczęłam się interesować i pogłębiać wiadomości znalezione w necie. Wracając do Daszki. Jestem pewna, ze Pani nie miała pojęcia co się z psiakiem dzieje w luku i przez to nie myśląc wykupiła bilety na tą linię. Jeśli faktycznie będzie jej zależało na psiaku to zmieni lot na inną linię aby psiaka mieć przy sobie. Psiaki znajdki i ze schronisk już wystarczająco dużo przeszły i nie trzeba dodatkowo obciążać ich takimi przeżyciami. Dla mnie moje psiaki ...to jak dzieci rodzone i nigdy bym ich do luku nie oddała. No chyba, że pozwoliliby mi siedzieć tam razem z psami. Na taki układ jeszcze bym poszła. A Helcia od początku "wpadła" mi w serducho bo te zębole ma jak moja małpa :D -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
b-b replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I mnie u dziewczyn daaaaaaaaaaaaawno nie było. Przyznam się, że cofnęłam się tylko o 10 stron ale czytania i tak miałam sporo :) Wspaniale, że dziewczyny mają się WSPANIALE :D -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Podglądam tylko co tu się dzieje. -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Cześć przystojniaku :) -
Ja już swoją opinię wyraziłam...i uważam, ze schroniskowe psiaki miały już dość swoich przejść w życiu żeby teraz jeszcze latać w luku bagażowym. A podawanie jakiegokolwiek środka uspakajającego nieznanemu psu to już dla mnie zgroza. I jeszcze nie mieć do niego dostępu w tym czasie to już całkiem mogiła :/ Jeśli Pani faktycznie będzie zależało na Daszeńcie to zmieni albo samolot albo wybierze inny środek transportu.
-
Ja właśnie łykam i mam trochę zapasu.
-
Aniu a na co Sawanka bierze propranolol?