-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Dzięki Anulko za nowe wieści :) A jak tam zdrówko? Wykurowałaś się już? -
Shih z wypadającymi dyskami-czołgający się malec prosi o pomoc !
b-b replied to Bgra's topic in Już w nowym domu
Jak widać mały nie ma nawet czasu zareagować na wołanie :) Byle do przodu! :D -
Jestem tego samego zdania Elu. To Ty piszesz i rozmawiasz z Panią a teraz jeszcze pozytywna opinia po wizycie. Ja myślę, że to będzie wspaniały domek :)
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Nie ma problemu może zostać przecież Plus jeśli nie dzwoni to i tak nie ma znaczenia ile kosztuje minuta. Poczytaj tylko dokładnie o tym plusowym roku przedłużenia konta i jak tam będziesz to na miejscu to zrobisz bo p.Marian może sobie z tym nie dać rady. Odpadnie Ci też problem ze zmienianiem w Enei. -
-
Shih z wypadającymi dyskami-czołgający się malec prosi o pomoc !
b-b replied to Bgra's topic in Już w nowym domu
Uśmiałam się bo ta uciekająca panienka to całkiem jak moja Yoko uciekająca przed Bobim :D Tak sobie myślę czy nie lepiej by było zakładać skarpetki - takie dla psiaków lub takich gumowanych dla dzieci - aby mu się nóżki po panelach tak nie ślizgały? :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
...tylko nie rozumiem dlaczego nie mogą być i tu i tam. Ja TAM się nie wybieram bo wcale TAM nie jest lepiej niż TU. Może tylko tyle, ze więcej ludzi i szybciej,łatwiej idzie zebrać kasę na psiaka. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
No to teraz poczekamy na wiadomości od Ani :) -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nie chcę krakać...ale może lepiej Kracka nie dawać do dzieci? -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Dzięki Aniu :* Niestety też mi się tak wydaje. Ja rozumiem jak dogo blokuje wejście ..ale jesteśmy istotami rozumnymi i nie ma co się boczyć ,że są znowu dla nas niekorzystne zmiany. Psiaki czekają na naszą pomoc a niestety jest jej coraz mniej :( -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Oby z ewentualnych dobrych domków dało się coś wyhaczyć dla innych psiaków. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Aniu chcemy poczytać nudnych wieści o Lońci ;) Aniu jak się ma zięcia informatyka i syna w takimże technikum to trochę mimo woli już się wie o tym i o tamtym. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Sprawdź ale z tego co mi sprawdzali przed zmianą numeru nie ma nic w tej chwili lepszego od nju - poprawcie mnie dziewczyny jeśli się mylę :) Jeśli p. Marian ma Simplusa to nie zejdzie niżej niż 19gr za minutę do wszystkich sieci.No i ważne jest też to, że konta nie trzeba systematycznie przedłużać. Trzeba tylko pamiętać, że po 1 uruchomieniu po 2 miesiącach - oni przypominają SMS-sem - trzeba doładować aby konto było już na wieki aktywne. No chyba , że skończą się pieniądze na nim. Kajtek podesłała ofertę do rok ważności konta po doładowaniu ale chyba nie zmniejsza to stawki minutowej? -
Wspaniale, że dziewczynie się udało wyrwać ze schroniska.
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Urocze pysio :D To z ząbkami już mniej ;) Przypomnę bo może komuś umknęło, że dzisiaj tłusty czwartek -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Uruchomili reklamy to reszta się wali. Ale po co forum ma dobrze działać? Najważniejsza jest reklama. A teraz żeby się choć trochę uśmiechnąć -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
b-b replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Tobciu to co robimy z tym nr telefonu p. Mariana? Zmieniamy na tańszy za rozmowy czy zostaje ten? I co z aparatem. Będzie go miał czy mam się rozglądać? Tu znalazłam cennik simplusa http://media2.pl/telekomunikacja/48586-Simplus-29-gr-do-wszystkich-19-gr-w-sieci.html Trzeba aktywować kodem profil TANIO aby tak płacić. 19gr do plusa do reszty drożej Jak pisałam nju ma rozmowy do wszystkich po 19gr i nie trzeba co chwilę doładowywać aby był czynny. Tylko pytanie czy nju będzie działało u p.Mariana.