-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Tolu teraz tak ciepło się zrobiło...kiedy będziesz w schronisku?
-
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Witaj o piękna :) -
A mała nie musi mieć jakiś dodatkowych badań, szczepień czy paszportu aby lecieć do Oslo? Bo o tym trzeba by pomyśleć wcześniej aby wszystko zagrało do ewentualnego wylotu. No i transporterek na przelot. Z tego co pamiętam u suni Nutusi to kupiła materiałowy bo to musi być odpowiednich wymiarów aby wszedł pod siedzenie w samolocie.
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Musimy cierpliwie czekać... choć już byśmy chciały coś wiedzieć :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Aniu nie daj się -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Powodzenia maleńka :) -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ale się dzieje! A państwo z Poznania milczą? Bo szkoda angażować do wizyt PA jeśli by się zdecydowali. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Aniu dół to pewnie przez pogodę - choć nie wiem jaka jest u Was. Nie daj się kochana :) A Lońcia szczęśliwa w swoim domku. Wspaniale się czyta takie wieści, w których jest tyle miłości dla zwierząt :) -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
No proszę powodzenie mały ma :) -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
I oby teraz wszystko było OK!!! -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Co za minka! :D A te fałdki nic tylko wycałować :* -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
16 post -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dorosły syn o ile dobrze pamiętam. Poznania bym nie odpuściła tym bardziej ,ze domek fajnie wypadł. no chyna, że Państwo już coś mają na oku... Ja bym im Abi jako pierwszą podesłała. Żywa sunia może dogadać się z dziewczynkami i będą się fajnie bawić. -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tego się własnie bałam, że będzie takl samo jak z (wyleciało mi imię psiaka) co sterroryzował dziewczynkę. Ja bym dzwoniła do Poznania. Czy proponować innego psiaka. Ja myślę, że wart. Może sunie okażą się mniej zaborcze. -
Niestety i tym najlepszym zdarza się ulec czarowi przyszłego domku a później okazuje się, że to jednak nie ten dom. Tu niestety nie mamy na to wpływu. Nie umiemy przewidzieć przyszłości. PS Elu wysłałam do Ciebie PW. Doszło? Chodzi o wpłaty z bazarku dla Daszeńki.
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Tekst jest, śliczne zdjęcia są to teraz tylko trzymać kciuki za malutką :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Z mojego bazarku wpadnie jeszcze około 200zł -
Elu jestem pewna, że jeśli to TEN domek dla maleńkiej to Ty będziesz o tym bardziej pewna niż my :)