Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Tolu teraz tak ciepło się zrobiło...kiedy będziesz w schronisku?
  2. No własnie czy w luku czy nie to chyba zależy od przepisów danj linii i wielkości psiaka. Dlatego jak już pisałam kontenerek psiaka od Nutusi musiał być odpowiednich wymiarów aby zmieścił się pod fotel. Swojego psa nigdy bym w luku nie wiozła.
  3. No to jest jasne jak słońce...pewniejsze niż dwa razy dwa ;)
  4. W razie czego podpytamy Nutusiu bo pamiętam, że Ona go dla Pani kupowała też przez neta ale przed kupnem dużo się dowiadywała wiec byłby już sprawdzony i pasował do wymaganych wymiarów :) Teraz wszystko w rękach Poker i je wizyty.
  5. A mała nie musi mieć jakiś dodatkowych badań, szczepień czy paszportu aby lecieć do Oslo? Bo o tym trzeba by pomyśleć wcześniej aby wszystko zagrało do ewentualnego wylotu. No i transporterek na przelot. Z tego co pamiętam u suni Nutusi to kupiła materiałowy bo to musi być odpowiednich wymiarów aby wszedł pod siedzenie w samolocie.
  6. Musimy cierpliwie czekać... choć już byśmy chciały coś wiedzieć :)
  7. Ale się dzieje! A państwo z Poznania milczą? Bo szkoda angażować do wizyt PA jeśli by się zdecydowali.
  8. Aniu dół to pewnie przez pogodę - choć nie wiem jaka jest u Was. Nie daj się kochana :) A Lońcia szczęśliwa w swoim domku. Wspaniale się czyta takie wieści, w których jest tyle miłości dla zwierząt :)
  9. I oby teraz wszystko było OK!!!
  10. Elu z bazarku na czysto będzie z tego tylko 71zł -reszta to koszty przesyłki :0 Czekamy jeszcze za 3 cegiełkami.
  11. Co za minka! :D A te fałdki nic tylko wycałować :*
  12. Dorosły syn o ile dobrze pamiętam. Poznania bym nie odpuściła tym bardziej ,ze domek fajnie wypadł. no chyna, że Państwo już coś mają na oku... Ja bym im Abi jako pierwszą podesłała. Żywa sunia może dogadać się z dziewczynkami i będą się fajnie bawić.
  13. Tego się własnie bałam, że będzie takl samo jak z (wyleciało mi imię psiaka) co sterroryzował dziewczynkę. Ja bym dzwoniła do Poznania. Czy proponować innego psiaka. Ja myślę, że wart. Może sunie okażą się mniej zaborcze.
  14. Niestety i tym najlepszym zdarza się ulec czarowi przyszłego domku a później okazuje się, że to jednak nie ten dom. Tu niestety nie mamy na to wpływu. Nie umiemy przewidzieć przyszłości. PS Elu wysłałam do Ciebie PW. Doszło? Chodzi o wpłaty z bazarku dla Daszeńki.
  15. Tekst jest, śliczne zdjęcia są to teraz tylko trzymać kciuki za malutką :)
  16. Z mojego bazarku wpadnie jeszcze około 200zł
  17. Mam nadzieję, że ten ktoś nie wyda innym chętnym tej suni.
  18. Elu jestem pewna, że jeśli to TEN domek dla maleńkiej to Ty będziesz o tym bardziej pewna niż my :)
×
×
  • Create New...