-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
I co tam dziewczyny? Już wiadomo gdzie pojedzie chłopak? -
Na to nie mamy wpływu. O ile ktoś kompetentny wleci to to zrobi. Trzeba czekać.
-
http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_01/DSC00870.JPG.86e9ac0eeb1da98571d7cdb4be421bb6.JPG jak na plaży :D
-
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jeśli ten dom ma się stać domem Pankracka to zawsze można jeszcze do nich zadzwonić i dopytać jak to jest z tym kotem i wtedy zadecydować. -
No to teraz Ela musisz małej szafę sprawić bo jak dojdą jeszcze te w poniedziałek to będzie gdzieś trzeba je trzymać :D
-
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jeśli Kracek będzie dogadywał się z dziećmi to ja bym dała go do NT...a jeśli jest jakieś ale to lepiej żeby poszedł do Poznania. -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Czy Ci ludzie oczu nie mają ...czy by trzeba ogłoszenia do innych miast przenieść? -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Czekamy na relację z drugiej wizyty :) -
Elu kurteczka dla maleńkiej poszła i mam nadzieję, że już w poniedziałek będzie u Was. No i trzymam kciuki aby pasowała panience co by jej w dooopkę ciepło było :)
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Moja od małego zna wannę i wodę a do tej pory - 6 lat - nie lubi się kąpać i kiedy ją wołam to ucieka pod łóżko. -
Wysyłanie zaproszeń na PW na bazarki Tradycyjnie można zaprosić - wpisać tylko 5 niców i to jeszcze tylko te, które mają aktywne i puste skrzynki - ale po wysłaniu wchodzisz w wysłaną wiadomość i tam na dole jest tako znaczek popiersie z + ----> Zaproś do konwersacji. Tam dodajemy kolejne osoby. Dodają się nam tam nawet te, które mają zapchaną skrzynkę. Nie wiem czy jest ograniczenie na dodane osoby ale wysłałam wiadomość do 35 osób i to działa ;)
-
Ooo pani jest malarką to ogląda świat sercem :) I jakie miejsce by się małej trafiło! Przyroda, świeże powietrze, ogród do dyspozycji :)
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Czekamy na nowe wieści :) -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Amen! -
Ja robiłam i było bez problemu Aniu wstrzymaj sie z wysyłką. Jutro wysyłam kurteczkę 26 długą i 40 szeroką więc powinna być na małą dobra. Z tego co pisała Bogunia jej też będą powyżej 30cm długości więc na małą będą za duże.
-
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Oby - jeśłi domek w Poznaniu okaże się też fajny - państwo nie strzelili focha i zgodzili się przyjąć Daszeńkę zamiast Pankracego. -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Gdyby nie Ty Poker i TZ to by ta maleńka była w tym schronie do końca swoich dni. Kto by nią się zainteresował kiedy ona siedziała cały czas wciśnięta w kąt budy ? Tylko dzięki Wam mała dostała szansę na lepsze życie. Wiedzieliście, że nie będzie łatwo a mimo tego jest u Was. I za to należą się Wam wielkie podziękowania!!!