Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Kciuki trzeba trzymać żeby się wszyscy dogadali i pokochali .
  2. To dziwne, że nikt nie jest nią zainteresowany. Oczu nie mają?
  3. Mi się wydaje, że mała już domek ma ;) I jeśli PA wypadnie pomyślnie to tylko trzeba będzie zazdrościć małej świeżego powietrza, wspaniałych okolic i kochającego DS ;)
  4. A czekałam na to ,że dzisiaj już będzie wiadomo co z małą. no nic trzeba znowu cierpliwie czekać.
  5. Ciekawe jak tam mały w swoim domku. Mam nadzieję że pani coś podeśle do Szafirki :)
  6. No właśnie. Ja też noga w tych sprawach :/ Ciocie z polotem i lekkim piórem trzeba szukać :D
  7. A może powoli i Daszeńce układać tekst do ogłoszeń. U Abi też ma się on tworzyć :)
  8. Aniu co tam u Ciebie słychać? Wychorowałaś się już? A co u malutkiej? :)
  9. Czy wiadomo co tam u dziewczyny? :)
  10. Co za cisza... Witaj maleńka :)
  11. I ja jestem u ślicznotki :)
  12. czaruję ogłoszenia małej aby ktoś ją w końcu wypatrzy i pokochałł!!
  13. Te 30 złotych wpisałam do dochodu z bazarku i tam będą one dodane do całości utargu wiec trzeba uważać aby one nie były liczone dwa. 2 wpłaty od kupujących i 4,50zł jako cegiełka od cioci Halszka :) PW porozsyłałam teraz czekam na informacje na bazarkowym wątku od cioci Livka kto wpłacił i komu mogę już fanty wysyłać :)
  14. To byłby cud! Jeszcze nie ma ogłoszeń a już... No ale zobaczymy.
  15. Czy są jakieś wieści od dziewczyn? :)
  16. Trzymam kciuki za zdrówko psiaczków! Mam nadzieję że u Mikusia to przejściowe jest.
×
×
  • Create New...