-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Kciuki trzeba trzymać żeby się wszyscy dogadali i pokochali . -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
To dziwne, że nikt nie jest nią zainteresowany. Oczu nie mają? -
Mi się wydaje, że mała już domek ma ;) I jeśli PA wypadnie pomyślnie to tylko trzeba będzie zazdrościć małej świeżego powietrza, wspaniałych okolic i kochającego DS ;)
-
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
b-b replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
A czekałam na to ,że dzisiaj już będzie wiadomo co z małą. no nic trzeba znowu cierpliwie czekać. -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam mały w swoim domku. Mam nadzieję że pani coś podeśle do Szafirki :) -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
No to o 14.00 mocno kciuki zaciskamy ! -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Aniu co tam u Ciebie słychać? Wychorowałaś się już? A co u malutkiej? :) -
Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo co tam u dziewczyny? :) -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Co za cisza... Witaj maleńka :) -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
I ja jestem u ślicznotki :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
W czym? :) -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
czaruję ogłoszenia małej aby ktoś ją w końcu wypatrzy i pokochałł!! -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Te 30 złotych wpisałam do dochodu z bazarku i tam będą one dodane do całości utargu wiec trzeba uważać aby one nie były liczone dwa. 2 wpłaty od kupujących i 4,50zł jako cegiełka od cioci Halszka :) PW porozsyłałam teraz czekam na informacje na bazarkowym wątku od cioci Livka kto wpłacił i komu mogę już fanty wysyłać :) -
DWIE KUDŁATE SUNIE KIKA I MIKA -MAJĄ WSPANIAŁY DOM!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś wieści od dziewczyn? :) -
Trzymam kciuki za zdrówko psiaczków! Mam nadzieję że u Mikusia to przejściowe jest.