-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Mnie ten zauroczył :)
-
O kurde ale gromadka. Wszystkie są urocze.
-
Też myślałam, że psiaki jakoś bardzo przezywają rozstanie. Pewnie kiedy są wyrzucone to rozdziera im to serce z rozpaczy i strachu. Ale jak pokazała mi historia Loni od Figuni mała bardzo szybko pokochała swojego opiekuna i czuje się teraz pewnie jak w raju :) Byłam przekonana, ze będzie dłuuuugo cierpieć bo przecież tak bardzo była z Anią zżyta. No a Ty Elu będziesz buczeć a my razem z Tobą.
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Oj tak. Dzioby mamy uśmiechnięte ! -
Kupię: - GlamSPONGE - dobrą kredkę w kolorze cielistym
-
Się nie dziwię. Sama bym też miała. Bo człek przeżywa, bo chce by wszystko było jak najlepiej. No i ta długa podróż. Gdybyś jechała jeszcze z kimś to też byś się inaczej czuła.
-
Już Ci Elu współczuję! Ja bym chyba połowę z tych godzin musiała przespacerować po pociągu bo mój krzyż jest w kiepskim stanie i zwyrodnienia nie pozwalają mi na długie siedzenie. Najmniej boli jak chodzę.
-
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
No jasne,że 213,75 a nie 213,73zł :/ 50 i 25 groszy to 75 nie 73 :) -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
"Dorośleje" Ci malutka. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że p.Jurek był przy niej. -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Ciekawe co tam u dziewczyny . -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jeśli trzeba to kup mu porządne szelki. Szkoda, że nie ma takich jak dla szczeniaków, miekkich z szerokim spodem..a może są? -
Pełnia szczęścia :)
-
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Kejlusiu oby ktoś w końcu cię zauważył maleńka. -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Myślę , ze jeśli miałby iść do Jastrzębia to Pan chyba musiałby jak najszybciej przyjechać tam z sunią i zobaczyć jak będą się psiaki dogadywać. Bo skoro starsza córka przyjeżdża tam często to jest podstawa aby mały tam trafił. Przecież nie będzie suni zostawiać we Wrocławiu jak się psiaki nie dogadają.