Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Po najechaniu na nie powinno się pojawić jaki rozmiar ma. Trzeba tylko pamiętać że jeśłi zmniejszamy zdjęcie to zawsze 640 wpisujemy tam gdzie jest większa wartość. Czyli jak zdjęcie ma 1024cx720 lub 760x102 4to tam gdzie 1024 jest :) Ja zmniejszam i przerabiam zdjęcia w GIMP-ie Elu nie wiem dlaczego rozjeżdża Ci się teks po wklejeniu zdjęć. Ale to nie problem bo można po zapisaniu edytować i pozmniejszać odległości między zdjęciami jeśli porobiły się wielkie przerwy a i wyciąć i wkleić tekst tam gdzie ma być. Myślę ,że te cuda dzieją się tak ,że cąły czas jeszcze nie zrobili wszystkiego do końca tak jak ma być. Znowu niestety robią wszystko na pół gwizdka aby nam życie utrudnić :( Elu nie dostałam od Ciebie PW z adresem :(
  2. http://www.dogomania.com/forum/topic/334284-3-kilogramowa-sunia-bez-jednej-łapinki-szuka-wspaniałych-opiekunów/?page=1
  3. `Dbam o Ciebie :P Domek zapowiada się wspaniale...i ta przestrzeń do biegania brzmi zachęcająco. No ale jeszcze Poznań został wiec....czekamy :)
  4. No to na PW poproszę dane do wysłki :P I to najlepiej jeszcze dzisiaj to jutro poleci :) Chyba mam kurteczkę idealną dla tej panny :D
  5. Wspaniały dar od pani Agnieszki :) A Daszeńka kurdupelek kochany śliczna jest :)
  6. Czyli czekamy teraz na efekty wizyt :) Oby - jeśli oba domki będą OK - drugi się nie obraził i nie ucichł.
  7. I ja wpadam i miziaki zostawiam:)
  8. Taka śliczna jest http://images74.fotosik.pl/402/fae5f498e848b750gen.jpg aż dziwne, że jeszcze nikt się w niej nie zakochał.
  9. Uśmiałam się z tego łóżka :D A maleńkiej to faktycznie na 1 zdjęciu musiałam szukać :) U nas podobnie było i z powodu pchania się psiaków do łóżka kupiliśmy łóżko 180/200. Niestety po czasie okazało się, że to, które chciałam czyli 200x200 by było jeszcze lepsze (no ale wtedy w pokoju to już by trzeba tylko fruwać bo mały jest) a mamy teraz tylko dwa mniejsze psiaki.
  10. Po tym gdzie on biedak musiał leżeć to teraz nadrabia na miękkim i suchym. Zdrowiej maleńki.
  11. Próbowałam wyszukać jej w wyszukiwarce na dogo ...ale albo ja nie umiem jej obsługiwać albo ona nie działa :/ Aniu Plewiska to dzielnica Poznania ( na obrzeżu od strony wjazdu z Wrocławia)...ale wszystko zależy gdzie ma być sprawdzany domek.
  12. Sharka rejon Poznań Plewiska AiP jest Poznań rejon Piątkowa
  13. ...bo mała lubi jazdę autem i wyjazdy na wczasy :)
  14. Aniu zmniejszasz przeglądarkę tak aby pokazał Ci się kawałek pulpitu. I chwytając myszką zdjęcie (znajdujące się na tym kawałku pulpitu) - klikając lewym przyciskiem myszy i trzymając przeciągasz je w to miejsce i puszczasz. Wstawiam specjalnie duże zdjęcie aby było wszystko widać :) http://i.imgur.com/vv3kwlM.jpg
×
×
  • Create New...