Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Witaj maleńka długonoga panienko :)
  2. Nic mądrego nie napiszę :/ Szkoda i Ciebie i małego.
  3. Ooo to Miłej nocy wszystkim życzę :) Tobie maleńka też
  4. Dla mnie może być i jamnikiem (chociaż ten akurat wiem jak wygląda) Jest urocza Oczywista oczywistość i wątpię aby Anula z Bogusik inaczej zrobiły I Ty Daszeńki tez byle gdzie nie oddasz
  5. Dzisiaj i mi dogo strasznie świruje Posty niby nie chcą się zapisać a jak odświeżę stronę to okazuje się, że są. Po edytowaniu posta nie mam już tyle funkcji jak przy pierwszym zapisywaniu :( ( nie ma tak rozwiniętego paska do góry) Nie przychodzą mi powiadomienia . A zmiany miały być chyba po to żeby było lepiej???
  6. Może i tak....choć też się nie znam . I tu nie ma wątpliwości :D
  7. Ładna z niej sznupka :)
  8. Poker na stronie są 3 opcje rejestracji : 1 - rejestracja 2 - rejestracja + silikonowa opaska 3 - rejestracja + silikonowa opaska + karta safe animals Czy korzystać z 1 czy raczej z 2i 3 opcji?
  9. Szkoda,ze dogo pozbawiło - nie dało nam emotek. Ale jak widać zaradne ciocie poradzą sobie i z tym :)
  10. No to powodzenia maleńka :)
  11. Gosia i tak wygrała los na loterii bo znalazła wspaniały DT. Teraz tylko czekamy aby trafiła 6 w lotka i pokochał i zaopiekował się nią do końca jej dni.
  12. Dlatego byłam zdziwiona, że nie biorą go teraz :) Bałam się tego, że państwo z Poznania się obrażą. No cóż inny psiak zyska domek.
  13. no to mały szykuj manele :) Aniu a nie chcą małego wsiąść teraz na ferie?
  14. Golasek z niego ale jak widać podoba mu się albo śnieg albo poruszanie bez abażura
  15. I co tam dziewczyny? Już wiadomo gdzie pojedzie chłopak?
  16. Na to nie mamy wpływu. O ile ktoś kompetentny wleci to to zrobi. Trzeba czekać.
×
×
  • Create New...