-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Ale tego biedulka miała :( -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Czekamy na domek! -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i ja z nadzieją ,że domek się odezwie. -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Przyszłam znowu zobaczyć filmik bo miło się go ogląda :) Loczka jest niemożliwa. Lubi być głaskana ;) Dolarek taki dostojny przywódca stada. O Giga już pisałam. Zadziwia jak ona się na super zmieniła :D -
Jak widać z brzusiem do góry czuje się tam dobrze :) Powodzenia maleńka :) Dziękuję AM i Tobie Elu za szansę jaką dałyście małej aby teraz miała swój wspaniały dom!!!
-
FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Czekamy:) -
FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Anetko jak coś zdobędę to zrobię malusi bazarek dla Krówci kochanej :) -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Wierzyć się nie chce ,że to Giga! Jak ładnie podaje łapeczki :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
b-b replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Będę tu wlatywać do puki będą wieści. Lubię je czytać :) -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Wpadam i też czekam na nowe wieści :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
b-b replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie z serii: Daj kurze grzędę powie wyżej siędę :) -
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Taki uśmiech i jeszcze się nikt nie zakochał :(