-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla małej :) -
AM dziękujemy za wiadomości. Gosia wygląda cudnie w swoim domku :)
-
I ja się zgłaszam u chłopaka :) Teraz to już chyba wszędzie się wpisałam :)
-
Effi - teraz Masza - śliczna czarnulka-już w swoim wspaniałym DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
No i tutaj musowo muszę się zapisać :) -
FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie wątek i ja :) Wspaniale, ze się odważyłaś bo dzięki temu malutka dostała szansę na nowe życie :) -
Oszaleć idzie z tym dogo. Tyle się napisałam i wszystko poszła w świat bo dogo na chwilę padło :( tu jest Kejla http://www.dogomania.com/forum/topic/333691-kejla-jako-to%C5%9Bkowa-mia%C5%82a-kawa%C5%82ek-betonu-w-schronie-teraz-ma-nas/ Już poczytałam nowe wątki i wiem jakie psiaczki ruszają jutro po nowe życie :) Wspaniale!!! :)
-
Elu nie buczaj Kochana! I tak podziwiam wszystkie DT. Gdybym tylko mogła też bym nim była bo wiem jak to wiele znaczy dla psiaka zwłaszcza dla takiego, który ma mało szans na adopcję. Będę z Wami myślami.!
-
Jakie 4 ?Wiem o spanielku, Bezi i maluszku i - nic nie znaczy. Coś musiałam nadusić i tak zostało :) Chodzi mi o te" Tola pisała : No i maleństwa - bardzo sympatyczny dorosły piesek (ten większy) i szczeniak sunia Była też jeszcze: Tola pisała : Malutka sunieczka, wygląda na młodziutką, jeszcze przed sterylką Gdyby ktoś pokochał Kejlę bo się dziewczyna zasiedziała to bym można na jej miejsce zabrać psiaka a tak to klops :(
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zaglądam bo jeszcze mogę coś napisać. Dogo ostatnio daje nam w kość. -
To dogo powoli zaczyna doprowadzać mnie do białej gorączki :( nie ma nic gorszego niż rozliczać bazarek z tymi przerwami i jeszcze nie móc wysłać PW do kupujących. Już zaczynam trzymać kciuki za Was kochane, za waszą sobotnią podróż.
-
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Jesteście KOCHANE! :D A ja szykuję bazarek dla małej :) Jak się uda i dogo nie będzie szalało to jutro go wystawię. -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
b-b replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
O kurcze :/ -
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
b-b replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
A to ci mądrala :) -
Elu jeśłi dogo znowu nawali życzę Ci już teraz szczęśliwej, niemęczącej podróży :) I Nutelcię wyściskaj ode mnie :)
-
KEJLA po długim wyczekiwaniu ma swój Dom. Najlepszy na świecie.
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Kejlusiu powodzenia! -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Oby tak dalej - bez wpadek oczywiście - maluchu :) -
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
b-b replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
No Ineczko ząbki cie swędzą? ;) -
Pankracy-kudłaczek chodzący kłębek nieszczęścia już w domku k/Namysłowa .
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Czekam i ja.