Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. AM dziękujemy za wiadomości. Gosia wygląda cudnie w swoim domku :)
  2. I ja się zgłaszam u chłopaka :) Teraz to już chyba wszędzie się wpisałam :)
  3. No i tutaj musowo muszę się zapisać :)
  4. Zapisuję sobie wątek i ja :) Wspaniale, ze się odważyłaś bo dzięki temu malutka dostała szansę na nowe życie :)
  5. Oszaleć idzie z tym dogo. Tyle się napisałam i wszystko poszła w świat bo dogo na chwilę padło :( tu jest Kejla http://www.dogomania.com/forum/topic/333691-kejla-jako-to%C5%9Bkowa-mia%C5%82a-kawa%C5%82ek-betonu-w-schronie-teraz-ma-nas/ Już poczytałam nowe wątki i wiem jakie psiaczki ruszają jutro po nowe życie :) Wspaniale!!! :)
  6. Elu nie buczaj Kochana! I tak podziwiam wszystkie DT. Gdybym tylko mogła też bym nim była bo wiem jak to wiele znaczy dla psiaka zwłaszcza dla takiego, który ma mało szans na adopcję. Będę z Wami myślami.!
  7. Jakie 4 ?Wiem o spanielku, Bezi i maluszku i - nic nie znaczy. Coś musiałam nadusić i tak zostało :) Chodzi mi o te" Tola pisała : No i maleństwa - bardzo sympatyczny dorosły piesek (ten większy) i szczeniak sunia Była też jeszcze: Tola pisała : Malutka sunieczka, wygląda na młodziutką, jeszcze przed sterylką Gdyby ktoś pokochał Kejlę bo się dziewczyna zasiedziała to bym można na jej miejsce zabrać psiaka a tak to klops :(
  8. Wszystkie maluchy są fajne. Mi jeszcze w głowie wciąż siedzi tam mała czarna suni,a która siedziała z małym czarnym pieskiem :(
  9. Zaglądam bo jeszcze mogę coś napisać. Dogo ostatnio daje nam w kość.
  10. To dogo powoli zaczyna doprowadzać mnie do białej gorączki :( nie ma nic gorszego niż rozliczać bazarek z tymi przerwami i jeszcze nie móc wysłać PW do kupujących. Już zaczynam trzymać kciuki za Was kochane, za waszą sobotnią podróż.
  11. Jesteście KOCHANE! :D A ja szykuję bazarek dla małej :) Jak się uda i dogo nie będzie szalało to jutro go wystawię.
  12. Elu jeśłi dogo znowu nawali życzę Ci już teraz szczęśliwej, niemęczącej podróży :) I Nutelcię wyściskaj ode mnie :)
  13. Oby tak dalej - bez wpadek oczywiście - maluchu :)
  14. No Ineczko ząbki cie swędzą? ;)
×
×
  • Create New...