-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jak nie jak tak ;) Benitko mądrala z ciebie :) Znalazłaś sobie body garda cwaniaro! :D -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Powodzenia malutka czarnulko :) -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
b-b replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tylko wspaniałych,wspólnie spęczonych chwil Wam życzę :) -
Kochane dziewczyny. Napisałam PW do supergogi prosząc o wizytę i podając swój nr tel oraz na prośbę dane do wizyty. Wizytę jak da radę przeprowadzi albo supergoga lub doświadczona wolontariuszka. Nic więcej nie wiem . P.S. Właśnie dostałam PW. Wizyta będzie zrobiona przez wolontariuszkę,ktora mieszka w okolicy☺ Jestem strasznie ciekawa odczuć na żywo ☺
-
Kiedy będzie wizyta PA nie wiem bo nie dostałam informacji. Dzisiaj rozmawiałam z domkiem,który chce Sabunie. Moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne. Państwo mieli już 2 pieski. Pierwszego pani adoptowała w wieku16 lat ze schroniska i wniosła w posagu mężowi. Piesek odszedł ze starościn. Mieli 7 lat przerwy . Panni na śmietniku znalazła karton z dwoma psiakami. I tak nagle zostałam panią suni a chłopczykiem zajęła się jej koleżanka. Okazało się, że ktoś poił maluchy piwem. Taką woń wyczuła wetka. No i przez długi czas bo latami oba psiaki miały problemy z wątrobą . Gdy wyniki były nas tyle dobre sunia przeszła sterylkę. Niestety sunia dostała raka odbytu. Przeszła dwie operację. I kiedy stan suczki był już dla niej ciężki uśpili ją. O ile nic nie pokręciłam to sunia była u nich 12 lat. Jeździła z nimi wszędzie. Sabcia ujęła Panią oczami. Pani już wiedziała , że to TEN psiak.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Masz jak w banku Eluś! :D Pani Ewo dziękujemy i pozdrawiamy! :D -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Przypuszczam,że tu pan nie jest zdecydowany i przez to to zamieszanie. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitko może ty znasz jakiś sposób na wysłużenie doby? W pracy czas leci straaaasznie wolno a w domu ciągle mi go za mało:( Pozdrawiam kochani i głaski dla królewny zostawiam :) -
Każdy z nas wie jak trudno pozbierać się po takiej stracie. Współczuję. Dobrze,że sunia już bezpieczna.
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści :)