Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Mogę zrobić ze swojego konta na olx....tylko podajcie mi linki do tych, które już są na olx aby jakoś moje się różniło. Na jakie miasto mu zrobić?
  2. Jak nie jak tak ;) Benitko mądrala z ciebie :) Znalazłaś sobie body garda cwaniaro! :D
  3. Wstyd się przyznać ale po..rąbawszy mi się! Moja też 90 rocznik, z lipca jest ....może one tak mają? ;) Zdrówka! :) Co za ślipka :) Moja jak była mała to kilka ich miała :) To dobre jest....ma mam ciągle stracha,że jej za mocno podetnę :(
  4. Tylko wspaniałych,wspólnie spęczonych chwil Wam życzę :)
  5. Kochane dziewczyny. Napisałam PW do supergogi prosząc o wizytę i podając swój nr tel oraz na prośbę dane do wizyty. Wizytę jak da radę przeprowadzi albo supergoga lub doświadczona wolontariuszka. Nic więcej nie wiem . P.S. Właśnie dostałam PW. Wizyta będzie zrobiona przez wolontariuszkę,ktora mieszka w okolicy☺ Jestem strasznie ciekawa odczuć na żywo ☺
  6. Kiedy będzie wizyta PA nie wiem bo nie dostałam informacji. Dzisiaj rozmawiałam z domkiem,który chce Sabunie. Moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne. Państwo mieli już 2 pieski. Pierwszego pani adoptowała w wieku16 lat ze schroniska i wniosła w posagu mężowi. Piesek odszedł ze starościn. Mieli 7 lat przerwy . Panni na śmietniku znalazła karton z dwoma psiakami. I tak nagle zostałam panią suni a chłopczykiem zajęła się jej koleżanka. Okazało się, że ktoś poił maluchy piwem. Taką woń wyczuła wetka. No i przez długi czas bo latami oba psiaki miały problemy z wątrobą . Gdy wyniki były nas tyle dobre sunia przeszła sterylkę. Niestety sunia dostała raka odbytu. Przeszła dwie operację. I kiedy stan suczki był już dla niej ciężki uśpili ją. O ile nic nie pokręciłam to sunia była u nich 12 lat. Jeździła z nimi wszędzie. Sabcia ujęła Panią oczami. Pani już wiedziała , że to TEN psiak.
  7. Masz jak w banku Eluś! :D Pani Ewo dziękujemy i pozdrawiamy! :D
  8. Jeśli dacie radę dowieść sunię w poniedziałek do Łodzi to by mogła zajechać do Nowej Soli z Szafirkiem
  9. Przypuszczam,że tu pan nie jest zdecydowany i przez to to zamieszanie.
  10. Zrobi wizytę albo Ona albo doświadczona wolontariuszka :) Dane podane i czekam teraz tylko na termin wizyty:)
  11. Benitko może ty znasz jakiś sposób na wysłużenie doby? W pracy czas leci straaaasznie wolno a w domu ciągle mi go za mało:( Pozdrawiam kochani i głaski dla królewny zostawiam :)
  12. Każdy z nas wie jak trudno pozbierać się po takiej stracie. Współczuję. Dobrze,że sunia już bezpieczna.
×
×
  • Create New...