-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trzymamy za oczywistość 100% kciuki! :) I kotce kciuki potrzebne! Wiec zaciskam:) -
Dzwoniłam do Hani. Faktycznie Hania przypomina sobie,że Pani pisała ,że chłopak wyjeżdża i rezygnuje z adopcji Bezy. Co do Vanilki ....podobno koleżanka odbierała? czytała sms-sy i ona coś namąciła choć prawdą jest,że Pani rozmawiała z Tolą w sprawie adopcji Vanilki Zapytana dlaczego nie oddzwoniła- bo było jej głupio i nie wiedziała jak to załatwić??? A Mikę nadal chce.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wpadam i pozdrowienia zostawiam :) Benitko szykuj się maleńka :) -
Śliczna mała :) O ile pamiętam była do tego smycz w tych samych kolorach tylko inny wzór miała. Weź ją dla małej Tolu....no chyba,że już pojechała z innym pieskiem :) Druga sunia też śliczna...mam nadzieję, że ktoś się z fundacji odezwie.
-
Rozmawiałyśmy dzisiaj jeszcze przed moją pracą. Obie uznałyśmy,że coś jest tutaj nie tak. Julitko szukamy nadal domku dla Mikusi :) Bardzo, bardzo dziękujemy :) Jeśłi tylko sunia i Bobi się zaakceptują to Bobik będzie miął dom! Pani dzisiaj do mnie pisała- była w pracyi nie mogłam odbierać telefonów - że prosi o wyrobienie paszportu dla Bobika :) Jutro muszę zadzwonić do Hani w tej sprawie :) Marta M. Poznań Dębiec ul. Klonowa 7956483.. Zadzwoniłam teraz do pani bo puściła mi głuchacza. Gdy zapytałam o wizytę dla Vanilki powiedziała ,że nic nie wie o telefonie....może jak zostawiła telefon w pracy to ktoś odebrał i powoływał się na nią. Początkowo wyszło ,że ona nic o adopcji nie wie...a później jakoś zaczęła kręcić. Co do Bezy to początkowo ona nie chciała takiej suni adoptować tylko jakiegoś psiaka z Gostynia chyba Charliego - był chory na padaczkę. Później przypomniała sobie o Bezie i musiała zrezygnować z adopcji bo chłopak wyjeżdżał za granicę. Informowała podobno opiekunkę suni o tym. Wiecie ja nie oddam Miki osobie do której nie mam zaufania i bardzo dziękuję Toli za oświecenie mnie wczoraj w nocy. Biedna Miki pojechałaby do pani....a za jakiś czas albo wracałaby do...nie wiem czy Julcia miałaby jeszcze dla niej miejsce - albo by nagle na spacerze uciekła. Szkoda bo to jak rozmawia pani daje nadzieję na wspaniały dom. Szkoda tylko ,że tu nie chodzi chyba o danie go tak na poważnie. Nie wiem gdzie zamieścić panią żeby reszta na nią uważała.
-
Lajki mi sie skończył :( Pani Marta zobaczyla ogloszenie Mikusi i wiedziala,że to TEN psiaczek. Mieszkając z rodzicami adoptowali ze schroniska sunie też bardzo wycofana i wie ile pracy trzeba aby takiego psiaczka wyrowadzić w miarę na prostą. Sunia została przy rodzicach w domu z ogrodem a Pani zakieszkalamw bloku w mieszkaniu po rodzicach. Kilka rozmow z Julitą i jeszcze ostatnia moja po wizycie PA nie zniechecily Pani. Mika bedzie mieszkac na poznańskim Dębcu.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miłego dzionka Kochani! Lecę do pracy. -
Kochani! Jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć! Mika ma dom!Będzie mieszkać w Poznaniu. Pani po rozmowie ze mną zrobiła dobre wrażenie. Moje odczucia potwierdziła Julita ,która kilkakrotnie z Panią rozmawiała i przedstawiła jej Mikę z wszystkimi jej lękami i wadami. Pani chce Mikusię. Dzisiaj była wizyta PA, która wypadła b. dobrze. Teraz muszę zorganizować jej transport do domku bo Pani na nia czeka. Pani dołoży się do transportu.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eluś pisząc to jakoś nie pomyślałam o Mice...myślałam o Klarze, Miłeczce bez oczka, Roxi..Jest takich psiaczków przecież pełno na dogo, które też już sporo czekają mimo ciągłych ogłoszeń nikt się nie zgłasza... Może właśnie teraz jest ten wspaniały , magiczny czas kiedy i one znajdą swojego kochającego ludzia? Oby :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witajcie Faneczki i Ty nasza królowo :D Kciuki trzymamy i nie puszczamy! Miłego dnia Wszystkim. Ja powoli szykuję się do pracy....niestety przede mną pracujący weekend .