Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Trzymamy za oczywistość 100% kciuki! :) I kotce kciuki potrzebne! Wiec zaciskam:)
  2. Dzwoniłam do Hani. Faktycznie Hania przypomina sobie,że Pani pisała ,że chłopak wyjeżdża i rezygnuje z adopcji Bezy. Co do Vanilki ....podobno koleżanka odbierała? czytała sms-sy i ona coś namąciła choć prawdą jest,że Pani rozmawiała z Tolą w sprawie adopcji Vanilki Zapytana dlaczego nie oddzwoniła- bo było jej głupio i nie wiedziała jak to załatwić??? A Mikę nadal chce.
  3. Wpadam i pozdrowienia zostawiam :) Benitko szykuj się maleńka :)
  4. Śliczna mała :) O ile pamiętam była do tego smycz w tych samych kolorach tylko inny wzór miała. Weź ją dla małej Tolu....no chyba,że już pojechała z innym pieskiem :) Druga sunia też śliczna...mam nadzieję, że ktoś się z fundacji odezwie.
  5. Wszystkie "działania" w okolicy szyi to dla niej wielka trauma :( Bidula Kasiu proszę na PW o dane do wpłaty za Abi .
  6. Przepraszam bardzo. Przez to zamieszanie z "adopcją" Miki nie wpisałam,że przyszła stała od: elficzkowa - IV i V - 40zł dorcia2 V 30zł Bardzo Wam Dziewczyny dziękuję! :)
  7. Rozmawiałyśmy dzisiaj jeszcze przed moją pracą. Obie uznałyśmy,że coś jest tutaj nie tak. Julitko szukamy nadal domku dla Mikusi :) Bardzo, bardzo dziękujemy :) Jeśłi tylko sunia i Bobi się zaakceptują to Bobik będzie miął dom! Pani dzisiaj do mnie pisała- była w pracyi nie mogłam odbierać telefonów - że prosi o wyrobienie paszportu dla Bobika :) Jutro muszę zadzwonić do Hani w tej sprawie :) Marta M. Poznań Dębiec ul. Klonowa 7956483.. Zadzwoniłam teraz do pani bo puściła mi głuchacza. Gdy zapytałam o wizytę dla Vanilki powiedziała ,że nic nie wie o telefonie....może jak zostawiła telefon w pracy to ktoś odebrał i powoływał się na nią. Początkowo wyszło ,że ona nic o adopcji nie wie...a później jakoś zaczęła kręcić. Co do Bezy to początkowo ona nie chciała takiej suni adoptować tylko jakiegoś psiaka z Gostynia chyba Charliego - był chory na padaczkę. Później przypomniała sobie o Bezie i musiała zrezygnować z adopcji bo chłopak wyjeżdżał za granicę. Informowała podobno opiekunkę suni o tym. Wiecie ja nie oddam Miki osobie do której nie mam zaufania i bardzo dziękuję Toli za oświecenie mnie wczoraj w nocy. Biedna Miki pojechałaby do pani....a za jakiś czas albo wracałaby do...nie wiem czy Julcia miałaby jeszcze dla niej miejsce - albo by nagle na spacerze uciekła. Szkoda bo to jak rozmawia pani daje nadzieję na wspaniały dom. Szkoda tylko ,że tu nie chodzi chyba o danie go tak na poważnie. Nie wiem gdzie zamieścić panią żeby reszta na nią uważała.
  8. Lajki mi sie skończył :( Pani Marta zobaczyla ogloszenie Mikusi i wiedziala,że to TEN psiaczek. Mieszkając z rodzicami adoptowali ze schroniska sunie też bardzo wycofana i wie ile pracy trzeba aby takiego psiaczka wyrowadzić w miarę na prostą. Sunia została przy rodzicach w domu z ogrodem a Pani zakieszkalamw bloku w mieszkaniu po rodzicach. Kilka rozmow z Julitą i jeszcze ostatnia moja po wizycie PA nie zniechecily Pani. Mika bedzie mieszkac na poznańskim Dębcu.
  9. Miłego dzionka Kochani! Lecę do pracy.
  10. Julita poleciła mi Jubu z Łodzi. Ma doświadczenie i wozi psiaczki :) Czekam tylko do wieczora za wiadomością od Pani jak pracuje bo chciałaby być z miką chociaż jeden dzień w domu po przyjeździe i wtedy będę umawiać transport.
  11. Kochani! Jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć! Mika ma dom!Będzie mieszkać w Poznaniu. Pani po rozmowie ze mną zrobiła dobre wrażenie. Moje odczucia potwierdziła Julita ,która kilkakrotnie z Panią rozmawiała i przedstawiła jej Mikę z wszystkimi jej lękami i wadami. Pani chce Mikusię. Dzisiaj była wizyta PA, która wypadła b. dobrze. Teraz muszę zorganizować jej transport do domku bo Pani na nia czeka. Pani dołoży się do transportu.
  12. Eluś pisząc to jakoś nie pomyślałam o Mice...myślałam o Klarze, Miłeczce bez oczka, Roxi..Jest takich psiaczków przecież pełno na dogo, które też już sporo czekają mimo ciągłych ogłoszeń nikt się nie zgłasza... Może właśnie teraz jest ten wspaniały , magiczny czas kiedy i one znajdą swojego kochającego ludzia? Oby :)
  13. Witajcie Faneczki i Ty nasza królowo :D Kciuki trzymamy i nie puszczamy! Miłego dnia Wszystkim. Ja powoli szykuję się do pracy....niestety przede mną pracujący weekend .
×
×
  • Create New...