-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za wizytę u kardiologa. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bardzo cieszą zdjęcia Benitki już nie zestresowanej! Malutka powoli się rozkręca i oby tak dalej! Pozdrawiam FK. -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Kasi za SMS-sa z obiecaną wiadomością o podróży Abi :* Dobrze,że Abi już uczy się. Nauka pewnie nie będzie łatwa ale trzeba być dobrej myśli,że Abi uwierzy i zaufa. Trzymam za p.Jolę i Abi kciuki! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witajcie Kochane FK Wracam na dogo w niedzielę to nadrobię zaległości. -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Witajcie Kochane! Nie wiem dlaczego byłam pewna,że Abi ma jechać w zeszłą sobotę...wszystko mi się pomieszało. Na dobre będę już na dogo od niedzieli. Pozdrawiam ! -
Dziękuję Kochane dziewczyny. Nie będzie mnie teraz przez kilka dni. postaram się wlecieć jak najszybciej bo dla Abi mam bazarek trwający do jutra. Pieniążki Abi do Eli przelałam bo będą potrzebne przecież na zwrot i zapłatę za te kilkanaście dni czerwca pobytu Abi u Kasi. Oby mała dała się jutro zapakować i spokojnie dojechała do p.Joli Jeszcze raz dziękuję Wam serdecznie za pomoc dla Abi. Jestem za nią ogromnie wdzięczna.
-
Gniewać się nie mam o co. Wręcz przeciwnie! Nowy temat to udogodnienie dla Miki. Wiecie,że jestem Wam wdzięczna za to co robicie dla Abi. Jutro wielki dzień i oby sunia dała się zapakować do klatki i dojechała spokojnie do p. Joli Tak jak pisałam będę też pomagać bazarkami dla Abi ale muszę najpierw zabezpieczyć finanse Miki na jakiś czas. Stałą na razie nie mogę zaproponować bo mam ograniczony budżet na nie a ten już i tak ostatnio przekroczyłam.. W sobotę mam pogrzeb. Widocznie tak miało być. Jest mi ciężko trudno mi się ostatnio jakoś pozbierać. iDobrze,że chociaż Abi swojej szansy na lepsze życie nie straciła.
-
30 minut temu, elik napisał: Teraz przeleję 40,00 zł (deklaracje VI-IX) na konto Abi, a od października bardzo proszę wpłacaj na konto Abi. Napisz proszę na wątku Abisi o Twojej deklaracji :) O to Elu chodziło. Przepraszam,że może źle tłumaczyłam jak to ma wyglądać. Od października Iwonka będzie wpłacać na Mikę - 10zł a drugie 10zł będzie wpłacać na Abi
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:* -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Pamiętam o Benitce. Nowe sytuacje jeszcze troche ją stresują ale będzie coraz lepiej! Pozdrawiam Fanki. Elu dziękuję kochana.