Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale,że sunia się otwiera a strach już coraz mniejszy. Doczekamy się dnia kiedy mała ruszy do swojego domku:)
  2. Przykro i szkoda,że opinie co do tego czegoś się pokrywają. Oby chłopak jeszcze miał trochę czasu zakosztować szczęścia i miłości.
  3. Trzymam kciuki za wizytę u kardiologa.
  4. Bardzo cieszą zdjęcia Benitki już nie zestresowanej! Malutka powoli się rozkręca i oby tak dalej! Pozdrawiam FK.
  5. Dziękuję Kasi za SMS-sa z obiecaną wiadomością o podróży Abi :* Dobrze,że Abi już uczy się. Nauka pewnie nie będzie łatwa ale trzeba być dobrej myśli,że Abi uwierzy i zaufa. Trzymam za p.Jolę i Abi kciuki!
  6. Ogłoszenia miały 3 różne teksty i nic. Ja niestety też jestem anty w pisaniu tekstów. Miała Mika dużo wyróżnień i też nici z odzewu. W wolnej chwili chcę zrobić dla Miki bazarek to coś z niego przeznaczymy znowu na wyróżnienie ogłoszeń.
  7. Witajcie Kochane FK Wracam na dogo w niedzielę to nadrobię zaległości.
  8. Witajcie Kochane! Nie wiem dlaczego byłam pewna,że Abi ma jechać w zeszłą sobotę...wszystko mi się pomieszało. Na dobre będę już na dogo od niedzieli. Pozdrawiam !
  9. Dziękuję Kochane dziewczyny. Nie będzie mnie teraz przez kilka dni. postaram się wlecieć jak najszybciej bo dla Abi mam bazarek trwający do jutra. Pieniążki Abi do Eli przelałam bo będą potrzebne przecież na zwrot i zapłatę za te kilkanaście dni czerwca pobytu Abi u Kasi. Oby mała dała się jutro zapakować i spokojnie dojechała do p.Joli Jeszcze raz dziękuję Wam serdecznie za pomoc dla Abi. Jestem za nią ogromnie wdzięczna.
  10. Gniewać się nie mam o co. Wręcz przeciwnie! Nowy temat to udogodnienie dla Miki. Wiecie,że jestem Wam wdzięczna za to co robicie dla Abi. Jutro wielki dzień i oby sunia dała się zapakować do klatki i dojechała spokojnie do p. Joli Tak jak pisałam będę też pomagać bazarkami dla Abi ale muszę najpierw zabezpieczyć finanse Miki na jakiś czas. Stałą na razie nie mogę zaproponować bo mam ograniczony budżet na nie a ten już i tak ostatnio przekroczyłam.. W sobotę mam pogrzeb. Widocznie tak miało być. Jest mi ciężko trudno mi się ostatnio jakoś pozbierać. iDobrze,że chociaż Abi swojej szansy na lepsze życie nie straciła.
  11. Dla jasności i może ułatwienia Twojej pracy Elu. Przepraszam, że utrudniam Ci życie bo wiem jak mało czasu teraz masz a dla siebie to już wcale. Tym bardziej dziękuję!
  12. 30 minut temu, elik napisał: Teraz przeleję 40,00 zł (deklaracje VI-IX) na konto Abi, a od października bardzo proszę wpłacaj na konto Abi. Napisz proszę na wątku Abisi o Twojej deklaracji :) O to Elu chodziło. Przepraszam,że może źle tłumaczyłam jak to ma wyglądać. Od października Iwonka będzie wpłacać na Mikę - 10zł a drugie 10zł będzie wpłacać na Abi
  13. Bardzo Ci Joasiu dziękuję :* Jak się trochę ogarnę to zrobię Mikusi bazarek aby jeśli mnie przez jakiś czas zabraknie jej finanse pozwoliły Eli opłacać jej pobyt Julitki.
  14. O tym też pomyślałam. Chciałam tylko Mice ułatwić "działanie" tu na wątku gdyby mnie nie było. Zawsze mogę zrobić odnośnik w 1 poście do postu Miki gdzie będzie wpisywać najważniejsze informacje o Abi. Sprawa do dogadania oczywiście.
  15. Eluniu poczytaj to co napisała Iwonka. O czerwca czyli 40zł Iwonka chce przekazać dla Abi skoro Bobiś już ma domek. Czyli z konta teraz samej Mikusi musisz przelać na konto Abi kochana.
  16. Na prośbę Miki zmieniłam tytuł wątku. Czy na dogo jest jeszcze jakiś aktywny moderator, który mógłby "oddać" wątek Mice?
  17. Pamiętam o Benitce. Nowe sytuacje jeszcze troche ją stresują ale będzie coraz lepiej! Pozdrawiam Fanki. Elu dziękuję kochana.
  18. Wspaniale,że wakacje u anecik tak wpływają na małą. Mała lisiczka. PS Tysiu czy ja wpłaciłam stałą za czerwiec? Pogubiłam się w tych moich stałych a nie chcę wisieć jakiejś psince.
×
×
  • Create New...