-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Wybacz Betinko,że mnie długo nie było. Trzymam kciuki za ogłoszenie maleńka!
-
Dziadziuś Pirat z ogromnym guzem wyciągnięty z zamojskiego schroniska
b-b replied to ala123's topic in Już w nowym domu
-
Dziękuję Elu . Wieści z Bobisia domu: Witam :) Bobi powoli sie nauczył, ze czasami musi zostać z Gabi w domu. Niepokoi mnie czasami jego zachowanie. Wieczorem oglądamy tv, a on nagle zaczyna piszczeć. Ale wydaje mi sie, ze to piesek, który żył na wolnym wybiegu. Biegał po wsi, bo jak auto przejeżdżało to chciał gonić. Dlatego przypuszczam, ze czasami sie nudzi w mieszkaniu. Ale tak to nie sprawia większych problemów. Lubi czasami w śmieciach pogrzebać, na to uważamy. Postaram sie dosłać nowe fotki. Aaaa i najważniejsze otworzył sie na nas i super sie bawi. Pozdrawiamy Może to piszczenie to forma zwrócenia na siebie uwagi? Cały czas myślę o nim i trzymam nadal kciuki choć chyba mogę już zmienić tytuł wątku.
-
Dziadziuś Pirat z ogromnym guzem wyciągnięty z zamojskiego schroniska
b-b replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Zaraz coś zrobię ...tylko nie wiem czy dam teraz radę coś "ładnego " zrobić. -
W tak trudnej dla mnie sytuacji życiowej w jakiej się znalazłam jestem bardzo Wam wdzięczna ,że zmobilizowałyście się Kochane Dogomanki i Abi nie straci szansy na swoją zmianę życia. Bardzo się cieszę, że suniai jest nadal bezpieczna i , że dostanie możliwość nauczenia się bycia psem -towarzyszem człowieka. Ten wyjazd to dla niej wielka szansa. Nie będzie mnie w najbliższym czasie na dogo tyle ile bym musiała i chciała być ale obiecuję, że nie zostawię Abi. Będę w miarę możliwości robić i dla niej bazarki aby pomóc w jej utrzymaniu a jak Mikusia znajdzie domek wtedy już wszystkie swoje siły i możliwości „oddam” dla Abi. W Was, w nas jest siła, która pomaga ratować naszych przyjaciół mniejszych. Dziękuję Wam Kochane wszystkim razem i każdej z osobna! Pieniążki , które posiada Abi przeleję Eli, która została jej skarbnikiem .
-
Niestety nie mam głowy do pisania tutaj ale muszę. Jestem po rozmowie z Joasią. W związku z zaistniałą sytuacją i wpisami na wątku sunia nie pojedzie do p.Joli. Chciałam dać jej szansę na zmianę życia ale sytuacja mnie przerosła a i sytuacja rodzinna spowodowała moją decyzję. Będę potępiona za nią. I nie chodzi mi tu o wpisy, o to co ktoś tu napisze tylko o moje sumienie...o mnie. Podjęłam decyzję, że Abi wróci do schroniska chyba,że ktoś z obecnych osób na wątku zechce przejąć finansową opiekę nad sunią? Wtedy z chęcią przekażę uzbierane dla nie pieniądze i postaram się jeszcze pomagać jak tylko będę w stanie. O mojej decyzji nie poinformowałam jeszcze ani Toli ani Murki. Może ktoś zechce jej pomóc? Przepraszam Abi to nie tak miało być...
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Cieszą wieści o Benitce :) Życie teraz będzie dla radośniejsze i szczęśliwsze :) -
Bardzo Was przepraszam ,że mnie nie było kiedy tu się tyle dzieje. Niestety wczoraj wieczorem mój szwagier miał wypadek. Jechaliśmy w nocy do szwagierki aby rano oddać krew dla niego. Dopiero wróciłam do domu i spróbuję trochę ogarnąć dogo choć wcale nie mam do tego głowy :( Elu bardzo Wam dziękuję!!! P.Agnieszce za wspaniałe serce a Tobie o pamięć dla Abi :* !!!! O niczym bardziej teraz nie marzę :) Trzeba tak jak pisze Kasie wszystko dobrze dogadać, omówić aby transport Abi był dla wszystkich bezpieczny. P. Jole poleciła Joasia i ja wiem, że Pani da z siebie wszystko co będzie tylko możliwe aby wyprowadzić Abi na prostą. Sileo odpada bo nikt nie jest w stanie tego teraz zrobić. Nie znam się - nie mam z takimi lekami doświadczenia - ale z tego co czytałam to raczej nie można na niego liczyć w wypadku Abi. Wielki Elu. WIELKI! Wszystko możliwe Aniu. Abi nie jest łatwym psiakiem...ale pocieszam się ,że bywały gorsze przypadki. Joasiu BARDZO DZIĘKUJĘ PO RAZ KOLEJNY ZA POMOC :* P. Jola jest trenerem i czasami nie ma jej w domu ale praca to jej dom :) Zadzwonię po pracy jutro do Kasi i pogadam o wizycie tego Pana.
-
Abi nie pojechała za pierwszym razem do p.Joli bo bałam się, że mając wtedy Bobika , Mikę i chyba juz Sabcie nie dam sobie rady utrzymać kolejnego psiaka. I chyba za bardzo wierzyłam,ze jednak po wyjsciu ze schroniska zmieni sie jej podejscie do czlowieka. Chyba powinnam mimo wszystko dac sobie spokój majac juz Mikę. Tylko czy mamy pomagac tylko tym psiakom ktore sa ladne i szybko znajda swoj dom? Sami wiemy, ze dziewczyny pomagaja tez i kalekim ,starym czyli malo adopcyjnym wiec dlaczego jie pomoc Abi. Po jej wyjsciu okazalo sie dopiero ze siedzi w schronisku od szczeniaka o czym nie bylo wczesniej wiadomo . I moze popelnilam błąd, że jednak bez zdobycia dla niej pelnych stalych wyciagnelam ja ze schroniska bo teraz przy 120 zl stalych deklaracji jej sytuacja nie jest ciekawa. A mnie niestety coraz czesciej dopadają mysli co bedzie dalej z Abi. Mam dwie sunie którym musze zabezpieczyc finanse. Dobrze,ze chociaz Mika ma więcej stalych deklaracji bo jeszcze jakoś to wszystko się układa. Co będzie z Abi dalej? Mam tylko nadzieje, ze nie bede musiala podjąć w przyszlosci decyzji o powrocie Abi do schroniska bo zabraknie funduszy na jej utrzymanie a mi fantow na bazarkowanie.
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
No proszę ale z niej szczesciara;) -
Trzeba zarejestrowac sie na Safe animals i tam pod nr czipa podac swoje dane i opisac psiaka. Mozna rowniez dodac jedno zdjecie. A Doska fajnie wyglada ze swiom większym braciszkiem:)
-
Odwiedzam czarnulke i trzymam kciuki za postepy w nauce:)
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Kolejna dziewczynka miała szczęście i znalazła dom:)